SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Dzis na rozkładzie były plecy ściagnia i bicek. Poszło super. Mega czucie na treningu.

Wpiska jutro bo dzis torche podam po tym dniu.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
W nowym planie widzę 6 jednostek treningowych, jak to jedziesz w skali tygodnia 3DT/1off itd czy inaczej jakoś? Też mam osobny dzień dwójki i tyłek i co innego na papierze, a co innego w Realu-daje w kość jak się nie opierdzielasz tylko sumiennie tyrasz. Tunezja all inclusive?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Różnie bywa. Raczej staram sie słuchać organizmu. Teraz miałem 4 dt pod rzad. Ale zazwyczaj nie robię więcej jak 3 treningów z rzędu.

Tunezja w All.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Rozumiem, ja zwykle właśnie 3on/1off ale tak jak piszesz-jeśli czuje się wyj..any,np po nocce to dodatkowy dzień wolny robię. Co do all inclusive to pewnie nie poszalejesz mocno jak w planie też starty jesienne z racji wysokiej lokaty w elitę. Ja akurat teraz tydzień urlopu je, coś tam się ruszam, sporo Cardio w postaci spacerów i nieco luźniej jem.... Bo wiem, że od przyszłego tygodnia do wiosny już pełna ślina-nie to że muszę ale zwyczajnie chcę. W końcu nie po to się do Adama zgłaszałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
No zobaczymy jak to będzie. Wakacje juz byly zaplanowane i opłacone w marcu. Kiedy to jezzcze nie wiedziałem ze bedzie taki sezon i ze jeszcze jesień. Bo wtedy bym raczej ich nie brał tylko na jesień wczasy z zawodmai połączył.
A teraz tez po zaowdach nie bylo żadnego roztreniwania tylko bedzie na wczasach. Ze swoimi pojemniki napewno tam gonil nie bede;) ale mysle ze tragedi nie będzie. Ale nawet jak sie ograniczam to i tak wpada zawsze sporo na wakacjach. Cardio tez sobue bede mysle kręcił codzienne na czczo na plaży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
nawet jak 5kg ci wpadnie to zrzucisz tak samo szybko jak wpadlo, zasluzyles na odpoczynek, a fatem tak szybko nie obleziesz mocno i tak
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
opalinho
Co do all inclusive to pewnie nie poszalejesz mocno jak w planie też starty jesienne z racji wysokiej lokaty w elitę.


a ja uważam, ze jeśli Mariusz ma w planach sezon jesienny to niezależnie czy byłby na ten moment 1wszy czy ostatni w rankingu to czas spędzony na wczasach wyglądałby identycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
MARIAN 17
Dzis na rozkładzie były plecy ściagnia i bicek. Poszło super. Mega czucie na treningu.

Wpiska jutro bo dzis torche podam po tym dniu.





rozwalasz system!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Barki to chyba w ostatnim czasie jeden z lepszych progresów u Ciebie. Musze podejrzeć co robisz coś podkraść bo u mnie stoją :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium