SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
prz1993
A tylko mi się teraz ulej
Banan po raz kolejny mega robotę robisz


Dzięki ,chociaż z tego Krk zupełnie nie jestem zadowolony. Sala zawodów sporo lepsza niż w poprzednich latach ,gdzie były rozgrywane, ale jakieś miejsce z dupy , światło także , przez to wszystko z racji ,ze byłem i już bede sam na zawodach , to nie miałem opcji sie przesiąśc i zarówno zdjęcia bardzo średnie ,ale też i filmy szału nie robią . W takich zaciemnionych miejscach trzeba byłoby mieć już naprawdę sprzet klasy PRO lub takie umiejętności by jedno lub drugie nagrać/zrobić dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Do tego sporo innych emocji na głowie i nawet nie miałem czasu szukać Mariana by chociaż się przywitać ,ale jeszcze będzie okazja. Najważniejsze ,ze jakaś tam pamiątka jest i archiwum na lata, LIVE niestety zablokowali i jest tutaj grubszy problem, do tej pory nie było kłopotów ale juz chyba FB wzial sie mocniej za relacje lvie z miejsc gdzie jest jaka muzyka/prawa autorskie, bedziemy probowac go robic jeszcze moze na yt lub po prostu bez dzwieku, ale to nie takie proste , chcialem wyciszyć mikrofon to sie nie da wtety puscic live, a zatkac mikrofon w telefonie tak by nie było słyszec nagrywanego dzwieku to jak sie okazalo tez nie taka prosta sprawa...

powodzenia Marian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Banan no niestety światło nie rozpieszczało...a juz po tylu zawodach powinno byc to dograne, ale poza tym jak dla mnie organizcja spoko sprawnie wsyztsko szło, backstage był na prawde super. Minus taki jeszcze ze strasznie było ciepło a na scenie to juz masakra totalna...

~~~~~~~~~~~~~~~~~


Wczoraj zrobilem pierwszy trening od piątku nie liczac tego podczas sesji spinania po którym miałem lekkie zakwasy na czworkach

Lekko machnąłem całe ciało na każdą prawtie około 6 serii, małe ciezary wiecej pow, niecała godzina.
Trening super bo naładowany jak nigdy, a to zapewne za sprawą tego ze sie podjadło. w lustrze chyba byla forma zycia jelsi chodzi o stosunek gabaryt do jakości i taki trójwymiarowy byłem:D

A wstałem rano nie mogłem juz zasnac to zorbilem 30min cardio na czczo:d po siłowym jeszcze 15min.

Teraz tylko czekac żeby dużego odbicia nie było.

Ale dzis waga taka jak wczoraj te 90kg.

Nie miał mi kto wczoraj zdj na treningu porobic :p wiec tylko samoyebka








No i czas kvrwa zacząć wojarze kulinarne:D

na zdj miedzy innymi omlet jaglany z borowkami i chlebek bananowy, robilem go pierwszy raz podziele na 3 razy i bedzie na 3 posilki potreningowe






Dzis na śniadanie omlet na słono z piekarnika 5 jajek, 50g piersi, przyprwy, pomidor, cebula papryka-sztos





~~~~~~~~~~~~~~~

Tak od wczoraj mam taka rozkminę że zaczynam żałować że nie zdecydowalem się na te Czechy...bo to było zaledwie tydzien dłużej pociągnąc...a kurde mysle ze te forme bym dociągnał niby koszta troche przestraszyły bo wpisowe 200euro i licencja 30 euro, ale dąłbym rade. A dopiero wczoraj do mnie to na spokojnie doszło ze jednak bym mial bardzoooo blisko i mogłem isc za ciosem, ze nie musiałbym noclegu brac tlyko jechac jutro na weryfikacje wrociic do domu i w sobote na zawody, bo mam jakies 100km...
No ale trudno, pewno za pare dni przejdzie
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dubel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Twarz zakryta telefonem i stoi jakiś dupny, pociachany gość. Jakbym nie widzial, że jestem u Ciebie w dzienniku to bym w zyciu nie powiedział, że to Ty. Mega wyglądasz na tą chwilę, extra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79336
Tak jak pisalem wczesniej masarnia okrutna , jestem pod wrazeniem , barki lapy mega Pozdr

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Jest doyebany, nie
Marian, nie ma co teraz żałować, lecisz dalej, zaraz trzeba skupić się na nowych celach
Zapytam ponownie- ile kosztują u Ciebie lekcje robienia omletów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Wraca król omletów Na pewno podpatrzę jakieś ciekawe przepisy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dzięki Panowie;)

Tomek zorbimy taki układ pizza za omlety



Dziś u mnie dnt. Od rana bolała glowa a potem doszło do tego ucho które tez juz od jakiegoś czasu czulem a w pociągu chyba mnie zawialo. Lece na przeciwbolowych plus jakies krople do ucha w aptece babka poleciła. Duze prawdopodobieństwo że to od tych cholernych zatok...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium