SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129770
Tak gira przy pozie klatka piersiowa bokiem wygląda niesamowicie, normalnie jak u Big Ramiego :).
Widać, że lubisz sobie w FIFE pograć haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
winterR
Tak patrzę na ten check i się zacząłem zastanawiać jak robisz triceps bokiem przy tej wadze :D Ale widzę że nie ma :D
A dlaczego się zastanawiałem bo mi już jest przy tych 115kg ciężko się poskładać do tej pozy a jak jeszcze pociągnę te rece to nagle zaczyna wszystko boleć taki pospinany klocek jestem :D




Oj tam zapomniałem a nie to ze sie nie złoże nie trica bokiem ciężko teraz przypiąć ;d


Paletek gonie Dawida ;d


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-12-18 17:58:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
Triceps bokiem na pełnej masie to jest dla mnie marzenie nie do zrealizowania xD. Ja zazwyczaj jestem taki nabity ze dupe ciężko podetrzeć a co dopiero triceps bokiem haha :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
zawsze można przypinać na Winklaara


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2021-12-20 07:41:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
MrDave
Triceps bokiem na pełnej masie to jest dla mnie marzenie nie do zrealizowania xD. Ja zazwyczaj jestem taki nabity ze dupe ciężko podetrzeć a co dopiero triceps bokiem haha :D

Hahaha masz mistrza za ten tekst :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
Taka prawda nie na co się czaic xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nie no jasna sprawa bo każdy tylko o zakładaniu skarpetek pisze na masie że ma problem a są gorsze rzeczy, bo bez skarpetek jak pójdziesz do pracy to jeszcze pół biedy ale z uwalonym tyłkiem to już problem bo może trochę brzydko pachnieć :D hahaha


Hahaha musiałem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
Na szczęście jeszcze tak krytycznego momentu nie uswiadczylem hahaha xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Póki co chyba mało kto ma taki problem xD trochę zaległości z wpiskami ale jakoś więcej pracy na koniec roku albo ja mniej wydajny sam nie wiem ale trenuje cały czas micha trzymana cardio kręcone i powoli coś tam grubne;d dziś może coś tam uzupelnie wpiski z treningu bo dziś dnt ale w sumie nawet nie wiem na jakiej wpisxe skończyłem w każdym bądź razie z tego co pamietam treningi były bardzo dobre a wczoraj czworoglowe weszły nawet bardzo dobrze a dziś już spore domsy odczuwalne


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-12-23 08:34:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
Pod Koniec roku to każdy w tryb oszczędzania energii wchodzi mam wrażenie xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium