SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
za wiele się tam nie rozglądałem, bo czas gonił. Dosć późno poszliśmy bo szkolenie do 18, potem hotel odebrać zjesć i dopiero na trening, na miejscu jeszcze psy i musielism,y poczekac aż odjadą zeby nam licencje wyrobiła i kolejne 20-30min w dupe :D
ogolnie taki dziwny klimat, troche ciemno, widać ze to po starej dyskotece bo trzeba uważac na podesty :D
ale ogolnie idzie pocwiczyć, sprzetu w sumie nie mało

wybierasz się tam w najblizszym czasie? bo licencje mam do odebrania :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja tam byłem raz, cyganów ogrom, ludzi w ch** ogółem, mega padaka jak dla mnie. Woeczorem może luźniej ale jak ja byłem bez szans na zrobienie treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
oj tam za dużo wymagasz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Ojj niestety nie,ja w Opolu mega a to mega rzadko trenuje a w Maximusie byłem może pare lat temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
W sumie już ta licencja się chyba na nic przyda ;d.

Dziś dnt
Z rana pozowanie Cardio praca. W pracy dziś nawet spory ruch, potem jeszcze kilka załatwień i Dopieor do domu wróciłem
Teraz 3 dni wolnego od pracy ale jak się uda to będą dt ;)


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-04-02 23:46:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
z tymi licencjami to zależy Marianno , jak przeciągasz liny to możesz codziennie brać udział w zawodach, czy tam przygotowaniu do nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Biały89
z tymi licencjami to zależy Marianno , jak przeciągasz liny to możesz codziennie brać udział w zawodach, czy tam przygotowaniu do nich


Dokładnie, wczoraj rano byłem na maxa wkurzony ale po powrocie z dniówki okazuje się, że te banda d****i poprawiła jedno.... Zostawiając dalej właśnie takie opcje jak pisze Biały. I np. Silka gdzie jeżdżę czy Just Gymy dalej wpuszczają przeciąga czy liny na zajęcia sportowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ja tam obecnie i tak wchodzę Poprosru jako zawodnik. Ale myślem ze ta licencja może się jeszcze gdzieś przyda, więc w sumie może i postaram się ją odebrać przez kogoś ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MARIAN 17
Ja tam obecnie i tak wchodzę Poprosru jako zawodnik. Ale myślem ze ta licencja może się jeszcze gdzieś przyda, więc w sumie może i postaram się ją odebrać przez kogoś ;d


Ja dzwonilem wczoraj do just gym Opolu to na tej licencji musi być też info, że jest się w kadrze bo podobno nie każdy posiadacz licencji ma taką adnotację. Ja mam np z mojego klubu nr licencji ale takiego wpisu akurat nie mam.
Swoją droga co za cyrk żeby móc potrenować trzeba takie pierdoły załatwiać. Łatwiej SAA kupić niż na silke wejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
Marianno jak pobierasz stypendium to będziesz mógł trenować Ja obecnie posiadam dwie licencje, z WPFu i przeciągania liny, ale my np klientom nic nie oznaczaliśmy, czy jest w powołany czy nie.

Ja bym nic nie kupował Marianno, bo to się zmienia, no jak nie trenujesz z ludźmi to jest triatlon 100zl,ale musisz zrobić chyba jakieś "badania"





Zmieniony przez - Biały89 w dniu 2021-04-03 09:35:51
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium