SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2863730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
MARIAN 17

kto idzie do pracy na 8h i tyle to poniekąd w obecnej sytuacji ma plus. na szczescie to nie jedyne moje źrodło dochodu wiec póki co bez paniki ;)


Wszystko prawda, ale co do tego ostatniego zdania, to zaraz może być tak, że nie będzie miał gdzie pójść, bo już w wielu firmach produkcje czy usługi zostają wygaszane i firmy po prostu padną, więc nikt pracownikom kasy nie wypłaci, mimo że będą mieli umowę.

No nic, nie ma co bić piany, tylko trzeba liczyć na to, że szybko sobie z tym poradzimy
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
BzykuDG
No tak, ale jakby nie było koronawirusa, to by ich nie dobiło. Więc tłumaczenie o chorobach współtowarzyszących jest słabe.

Edit. Właśnie zmarłą 27-latka. Na pewno miała całe mnóstwo chorób współtowarzyszących.



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2020-03-20 12:06:26



Była po cesarce. A to w ch** obciazenie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
BzykuDG
MARIAN 17

kto idzie do pracy na 8h i tyle to poniekąd w obecnej sytuacji ma plus. na szczescie to nie jedyne moje źrodło dochodu wiec póki co bez paniki ;)


Wszystko prawda, ale co do tego ostatniego zdania, to zaraz może być tak, że nie będzie miał gdzie pójść, bo już w wielu firmach produkcje czy usługi zostają wygaszane i firmy po prostu padną, więc nikt pracownikom kasy nie wypłaci, mimo że będą mieli umowę.

No nic, nie ma co bić piany, tylko trzeba liczyć na to, że szybko sobie z tym poradzimy


no akurat to prawda powinienem tam dopisać póki co....ale dokładnie oby to h**ostwo jak najszybciej odeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Dziś wjechały nogi, co prawda były w niedziele ale w tyg poj**ałem rozkład treningów i musiałem kombinowac, a od poniedziałku chce wyjśc na prostą ;)

20.03.2020 NOGI

1.Bułgary 4s 20 15 15 15
2.Hack siady 2s robocze 135kg
3.Suwnica 5x 25 20 15 15 15 nie wiem ile bo dokładałem a nie patrzyłem na ciezary, ile dałem rade :D
4.prostowanie na maszynie 4x12-15
5.uginanie lezac 6x12-15
6. Wypychanie na takiej maszyno-suwnicy na dwójki 4x15
7.rzymska dupa-dwójki 4x15-20 25kg krązek w rece
8.maszyna na tyłek+sissy squat 2+2
9. łydka 6s wspięcia stojąc


45min cardio na czczo

Trening kozacki, lepszy jak ostatnio, wkreciłem się dobrze, trochę tego zrobiłem, dziś mega fokus na treningu ;) jak za dawnych czasów
Jedynie czego brakuje to nabicia na treningu ale taki okres, trzeba prztrwac, mocno wypłaszcza ale pewno z 2 tyg i zaczne masę wiec chciałbym jak najwiecej jeszcze w tym czasie poprawaic formę a potem mysle nabcie wróci to bedzie od razu lepiej, ale to jeszcze z Adamem przekminie jak zrobimy i jaki on ma pomysł zeby było dobrze.

Obecnie waga 112kg gdzies od tyg czyli chyba sie ustabilizowało ale przypuszcam ze po nogach za 2 dni bedzie ze 2kg wiecej :D

micha standard, ssanie takie ze z dnia na dzien moge na 1kg węgli wejsc ed

Jutro plecy z Wojtkiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
dmq92
BzykuDG
No tak, ale jakby nie było koronawirusa, to by ich nie dobiło. Więc tłumaczenie o chorobach współtowarzyszących jest słabe.

Edit. Właśnie zmarłą 27-latka. Na pewno miała całe mnóstwo chorób współtowarzyszących.




Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2020-03-20 12:06:26



Była po cesarce. A to w ch** obciazenie


Naszego tutaj kolegi narzeczona jest 2 tygodnie niecałe po cesarce. Przeziębiona. I jakoś nic Jej nie jest. Dlaczego? No nie ma korony. I wszystko

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No dobra ma komplikacje? Nie ma no to co to za porownanie mialo cos konkretnego na celu? Trzeba sie liczyc ze korona jest dodatmowym bodźccem, ktory moze nakladac powiklania w takich przypadkach. Jeden przejdzie lepiej drugi gorzej, tak samo jak cesarke. W moim otoczeniu 3 laski mialy w zeszlym roku i od samej zj**anej cesarki dwie prawie zeszly. Zdrowka dla młodej mamy.

Jak Marian woda ladnie zeszla? Forma sie poprawila? W sunie wyjdzie Ci taki niezly minicut i fajnie ze ta ochota wróciła mozna jechac dalej. 130 czeka


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-03-20 13:59:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
nie jestem jeszcze zadowolony z formy ;P ale coś tam zeszło, przede wszytskim przy tych 112kg obecnie patrzać np 3 tyg wstecz to czuje się obecnie świetnie ;)
wiesz niby ten mincut troche trwa ale tak naprawde nie wiem jak to liczyć bo luty przez te leki czułem się tragicznie jak te stopy miałem popuchnięte i wody trzymało od leków, dopiero poczatkiem marca się naprawiło i zaczeło to gdzieś ciut ciut isć, wczesniej poporstu za dużo rzeczy sie nałozyło i co z tego ze zarcie w doł cardio ed ale organizm walczył z czymś innym ;/ licze na to ze gdzies za rogiem jest ten moment gdzie ruszy z dnia na dzien bo też o to nam chodziło zeby jak najszybciej do tego momentu doprowadzić, po cichu liczę na to ze w 2 tyg zrobie wiecej jak do tej pory ;) a potem na mase wiesz wiele czasu nie bedzie bo z 8tyg zeby potem z 13tyg było do pierwszego startu, no chyba ze cos dadza jeszcze wczesniej np Ostrawę ale to nie wiecej jak 2 tyg wcześniej to moze i bym się o to pokusił. Ogólnie zeby juz zaczynać masę to myślę że jeszcze za wcześnie i a te 2 tyg może dużo zmienić ;)
do 130kg napewno nie dobije....w tym roku

ale tak jak wspomniałem przy kolejnym raporcie w przyszłym tyg skonsultuje to z Adamem, bo może się okazać że on ma jakiś lepszy pomysł ;)


ale patrząc co się obecnie dzieje itp to chyba najrozsądniejsze teraz właśnie 2tyg jeszcze ciąć, potem 8tyg masa i 13tyg prep ;)
ale wiaodmo planować można a sytuację takie jak teraz weryfikują, ale jakieś plany wole mieć ;) motywacja a bardziej samopoczucie wrociło wiec i mysle w 8tyg jestem w stanie coś poprawaić


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-03-20 14:25:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No to jakiś zarys masz. powodzenia, dopinguje i obserwuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
BzykuDG
No tak, ale jakby nie było koronawirusa, to by ich nie dobiło. Więc tłumaczenie o chorobach współtowarzyszących jest słabe.

Edit. Właśnie zmarłą 27-latka. Na pewno miała całe mnóstwo chorób współtowarzyszących.



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2020-03-20 12:06:26


Wiesz, ja ostatnio widziałem info "23letni trener zmarł w Hiszpanii na koronowirusa". Klikam w linka, a tam że oprocz korony miał... Białaczkę więc bankowo to korona winna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Umierają w różnym wieku..gdzies widziłem wykres gdzie dużo było zgonów 25-44lata

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium