SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
dobra lecę dalej z wpiskami w sumie to z ostatnia ;)


A co do ustawki to na 99% 5 lutego, bo jak nie to w ogóle Muszę się w końcu zebrać i założyć temat, żeby oficjlanie ogłosić, pierwszy krok dziś zrobiłem bo zagadałem na siłce i problemu nie ma żeby zorganizować ;)

Dziś na warsztat klata triceps i lekko bok barków(ba bok barków 4 serie nie duży cieżar więcej pow, jedną serie nagrałem)

Barber goni ale już na piątek termin więc elegancko :D
Sam trening w sobie bardzo dobry ;) może nie jakiś mega perfeckt ale dobry

















Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2022-01-19 17:14:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
prz1993
Nie no że progres jest, to ja już w grudniu Ci mówiłem jak się widzieliśmy Ale czy to zasługa super mikro ruchów na wiosle? No nie wiem, ważne że idzie


tego też nie wiem ;) a szkoda :D bo wtedy bym wiedział czy kontynuować jak jest czy nie

ale tym planem i tak chyba do konca tygodnia lecę a potem zmiana, podział zostanie ten sam ale wprowadze trochę świeżości :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2471 Napisanych postów 5796 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Góra mięcha, ekstra to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
lepiej późno niż wcale ;)

wpisywać się kto będzie
było sporo chętnych ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :D mam nadzieje ze sie nic nie zmieni

https://www.sfd.pl/XIV_Ustawka_Treningowa_Super_Fajnych_Dzików_W_OŚWIĘCIMIU_-t1215872.html#post-0 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
gdzie te tłumy co sie o ustawkę upominały :D wpisywać się ;P


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2022-01-25 14:44:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134888
siema Mariano, ja niestety w tym terminie mam chrzciny ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Ale chyba nie swoje ^^
Nie no jasne rozumiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
To że wpisek nie daje to nie myślcie że się op*****lam :D

Po prostu jakoś nie mam weny, a też dość sporo pracy i dni uciekają jak przez palce(chyba ze ja na masie mniej wydany xD ), wieczorem jak wróce to zazwyczaj szybkie ogarnięcie i chwila netflixa ze starą znaczy się żonką :D bo w jakiś tam serial się wciągneliśmy a jak się okazało są 3 sezony po 30 odcinków :D
Jeden też wczesniej fajny oglądaliśmy ale z dniem 1 stycznia wykasowali go z netflixa, a gdzie indziej nie można go znleść żeby były wszystkie sezony
Więc ogólnie w tygodniu nie ma za wiele czasu na głupoty, jedynie niedziele coś więcej czasu ale zazwyczaj jedziemy na trening potem gdzieś jeszcze wysokczymy i po niedzieli, a potem poniedziałek i wtorek największy sajgon bo oprócz sklepu dochodza raporty od podopiecznych z weekednu i za nim się oglądne już kvrwa środa :D

Ale treningi, micha i cardio wszystko jak trzeba. No dobra wczoraj odpuściłem cardio bo byłem na badaniach. Ale za to potem na treningu czwórek dałem sobie w planik ;P

Teoretycznie jakiś tam wstępny plan jest taki że masa do połowy/końca lutego ale to już czas zweryfikuje. Nie zapeszając jak na długość masy, ilość jedzenia i wagę czuję się naprawdę ok, więc niech zostanie tak do końca masy. Chociaż jak będę kończył masę z takim apetytem to na redu będzie przej**ane :D Ale wszystko siedzi w głowie więc to też do ogarnięcia ;) Aczkolwiek wole jak jest tak jak jest i jedzenie jest przyjemnością i nie trzeba pod tym kątem żadnych cutów robić i kombinacji
Waga w sumie jakoś 3-4 dni stabilnie była na 123kg, dziś spadło na 121,3kg ale jutro pewno wróci :D

Od dziś też zacząłem nowy trening, podział partii ten sam bo mi się sprawdza, zmienie tylko ćwiczenia ale to też głownie w treningu pleców a inne partie nie wielkie zmiany będą. Dziś była klatka triceps lekko bok barków, dojechały też wczoraj nowe maszyny i chyba je wprowadzę w treningu bo jedno wiosło hammer takie od dołu a tego mi brakowało
maszyna do rozpiętek dziś zrobiłem ale trzeba się wczuć oraz tak 3 w jednym na braki gdzie mozan zrobic unoszenie na boki stojąc(ściana), unoszenie na boki siedząc i tył barków, robiłem dzis na boki stojąc, ale chyba jedynie jednorącz bo oburącz jest dośc wąska i nie mogę robić w szerokim rozstawie przez co ściga barki w tył

To chyba tyle z moich przemyśleń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
No i z dziś sweetfocia z magicznego lustra .






A na treningu dziś czułem jakieś nadzwyczajne nabicie ale nawet nie było kogo poprosić żeby fotę p******nal ;d
Znaczy sie był jeden podopieczny ale potem mi gdzieś znikał i nie zdążyłem xD








Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2022-01-27 14:28:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium