SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2863076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
kurka na tych fotach Adam robi wrażenie a co dopiero pewnie na żywo ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
szkoda ze u niego z tym brzuchem takie problemy bo pewnie w pro mógłby coś ugrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
teraz brzuch ma o wiele lepszy;) wiadomo estetyka swoją drogą bo te blizy widać ale obwód w pasie bez porównania przy jeszcze większej masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
Eagle13
Duży jesteś koń też widać to na fotkach jak stoisz z kimś no o Adamie nie ma co mówić hulk tylko ze nie zielony :P, jak byś miał kiedyś chęć i czas napisał byś swoją suplementacja oczywiście prozdrowotną bo kiedyś pod treningami zawsze rozpisane było



Pewno o czymś zapomnę xD
Ale ;
Magnez
Ala
Chrom
Berberyna
B12
D3k2
Czosnek
Cystone
Astrologia
CoQ10
Żelazo
Lactoferyne
Omega
Bpc 157
NAC
Proursan
Witamina C
Cardipro
Cynk
Complex witamin

;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
arturl1986
szkoda ze u niego z tym brzuchem takie problemy bo pewnie w pro mógłby coś ugrać


Z całym szacunkiem dla Adama ale brzuch to maly problem . Ogólnie sylwetka nie jest na tyle estetyczna zeby mówic tu o "ugraniu czegoś w pro" a szkoda bo gabaryty ogromne , forma zawsze sztos, gdyby całość się zgrała to mieli bysny topowego zawodnika. Sam mu kibicuje ale trzeba patrzeć obiektywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
t9 :d dokładnie jak mówisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
Wczoraj super trening pleców ;) po drugim posiłku do tego wyspany bo przez przypadek nie wstałem jak trzeba fakt ze miałem zaplanowany dzień na załatwienia i zmiany opon w końcu xD wiec w sumie tez sie nic nie stało ze pospalem prawie do 9 ale widocznie tego potrzebowałem ;d plus taki ze bardziej suchy wstałem, no dobra cuchy w cudzysłowie ;d
bo co miałem zrobić to i tak zrobiłem wiec dzień nie stracony


Wczoraj jedynie co to we wiośle sztanga zszedłem w głównej serii ze 170kg na 150kg i zrobiłem tym dwie serie ale tez po więcej pow bo 12 a czemu tak? Bo znów czułem te biodro i nie chciałem ryzykować ale w sumie nie wyszło to na gorsze bo mogłem skupić sie na Max technice i weszło super .


No i Silka u mnie czynna jak zawsze chciaz jeszcze nie wiem jak będzie w rym roku z treningiem ale pewno jak zawsze xD w wigilie raczej na 100% no już mam jechać do Damiana Kosca go odwiedzić i sprawdzić formę bo tez od dłuższego czasu już pewno ponad 1,5roku mu pomagam













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
Dziś barki biceps ale to dopiero później

Dziś tez w końcu check form pierwszy od 22 listopada w sumie 22 listopada były ostatnie zmiany w diecie wiec check form pewno był ze dwa dni wcześniej
Raport tez wysłany do Adama i zobaczymy co dalej
Apetyt ostatnio nawet jakby lepszy wiec może już przyzwyczajenie do tej ilosci jedzenia
Formę wrzucę wiec będzie do ocenienia
Zamian jakiś mega dużych nie ma, bo to nie możliwe by były przez miesiąca ale bf chyba tez jakoś bardzo dużo nie wzrósł
Wymiary nie wiem bo sie nie mierze i nigdy. Je mierzyłem waga 118kg raz ciut więcej ciut mniej ale to do 500g wahania wiec taka już stabilna

























Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-12-18 11:32:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Tak patrzę na ten check i się zacząłem zastanawiać jak robisz triceps bokiem przy tej wadze :D Ale widzę że nie ma :D
A dlaczego się zastanawiałem bo mi już jest przy tych 115kg ciężko się poskładać do tej pozy a jak jeszcze pociągnę te rece to nagle zaczyna wszystko boleć taki pospinany klocek jestem :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium