SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2864086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Wiciu i tutaj mogę obiecać że raczej się nie zmieni ;) nie potrafię xD

Polski koks całe szczęście jakoś się udaje ale droga bardziej okrezna i jeszcze na wszytsko bardziej zwracam uwagę ale akurat lubię to co robię cała te otocze przygotowań więc jest ciężkiej ale i tak nadal z radością ;)


Pamiętajcie do ustawki został tydzień. Kto się nie wpisał to się wpisać bo myślę że we wtorek zamknę listę ;)

Aha nie mówiłem tego na poczatku ale wzna informacja ten kto zapisany na ustawke robi minimum za 100zl zakupy w sklepie to taka akcja zamiast zrzutuki na zawody hahahaha xD







Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-08-17 07:04:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21589 Napisanych postów 30812 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870745
Mario dla mnie to jakieś miejsce specjalne musisz mieć, bo wiesz ze ja nie dam rady się określić. A nawet jesli i w czwartek wyjdę, to tylko ogarniam transport i jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Wiesz że z tym nie ma problemu ;) ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Dziś plecy na warsztat

1.ściągnie Hammer +rest pause
2. Wiosło polsztanga+back off
3.wioslo jednoracz Hammer +back off
4.wioslo tbar podchwyt
5s ciągnie neutral
6.Racki +back off
7. Szrugsy

Lekko brzuch i pozowanie
Cardio 60min na czczo.

W nocy musialem wypić nurofen bo boala mnie głowa chyba powrwszy raz od 1.5 miesiąca lub nawet więcej więc znowu jakby od zatok.
Rano przed to wszytsko byłem przyj**any i bez enegrii, dodatkowo głową nadal torche bolała. Ale Cardio poszło na luzie i pojechałem na trening. Wkvrwialem się bo dziś refeed i chciałem polecieć na Maxa z treningiem. Czekalem do ostatniej chwili ale średnio puszczlao więc wypiłem metafen zatoki i puścilo po chwili.
W szatni jeszcze lekki kryzys i ciężko miałem się zebrać bo tez trening po pracy ale grunt to nastawienie głowy;)
No i nastawiony że ma być ogień poszedłem na salę treningowa. Po rozgrzwece wiedzielm ze jednak to bedize dobry trening mimo że zapowiadało się lipe od rana.
Może też dlatego że przed treningiem weszły dwa dobre posiłki z wegalmi i z serii na serię było tylko lepiej.
We Wiśle polsztanga 130kg na 10pow dla mnie nie mało :p tutaj dołożę a reszta zachowana bo Hammer 95kg na stronę a racki 240g utrzymane na 10pow.

Potem juz samopoczucie dużo leosze, dziś mogę powiedzieć że wygrałem z samym sobą i gorszym dniem ;)

Z każdym posiłkiem coraz glodnijeszy wegle wchodzą pysznie xD

1. Omlet białka jaj Mąka ryżowa wpi Wafle
2.indyk ryż Wafle dżem
3.kleik wpi maliny
4.indyk ryż naleśnik Wafle ala ziemniak co Wojtek wczoraj pokazal
5.ziemniaki indyk
6. Wejdą pewno tosty z idykiem i może halo top ;p

Filmikow nie wrzucę bo netnadal tragedia ale umowa już wypowiedziana więc czekam
Relacjzz treningu na insta mariuszzaba









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2602 Napisanych postów 2957 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39566
Coś jest na rzeczy, bo od 3 dni mnie też tak głowa boli + 2 ostatnie dni jeszcze doszło to krwawienie z nosa i kiepsko się oddycha jakby właśnie przez zatoki. Muszę wytestować ten nurofen, może też załatwi sprawę

Btw. Bzyku dodał właśnie wpiskę, lepiej tam nie wchodz


Zmieniony przez - shinare w dniu 2019-08-17 21:52:47
2

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Ja ogólnie nie mogę ibuprofenu ale paracetamol mi nie pomaga. A spałem u mojej i nie miała nic innego jak nuforen a w pracy akurat mam metafon zatoki bo u mnie to od zatok i to mi pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
P. S niestety już za późno i widziałem te jego wojaże xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Marian, jesteś u mnie zawsze mile widziany
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Kierwa poszły to plecy jak należy. Jest dużo grubiej niż w tamtym roku. Super. Taki nagły ból łba potrafi wybić z rytmu dlatego nastawienie wazne. Ja często po nockach ciężko się zbierałem ale finalnie wychodziły nieraz najlepsze treningi z całego tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ten środek i góra pleców, co kiedyś odstawały, teraz stają się mocnym punktem całego tyłu, to jest masakra coś z nimi zrobił

Mały old schoolowy tip: w pozach przodem, nie patrz nigdy w przód- albo w górę na dłoń (jak ręce uniesione), albo na bok na biceps. Pewnie o tym wiesz, ale wspominam bo dobrze wyrobić sobie ten nawyk, nawet pozując do zdj do tematu Co zauważyłem, kiedy skręcamy głowę w bok, dodajemy do sylwetki trochę mięśni/ścięgien/prążków/żył z... szyi. Detal- ale np mnie porywa

PS: mówię oczywiście o wolnym/dogrywce lub wybranych pozach- wiadomo, że w line'upie trzeba być uśmiechniętym i łapać kontakt z sędziami


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2019-08-18 08:02:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium