SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
erwinoos
to zdecydowanie musi popracować nad foot-mind connection

XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151011
Dave bo właśnie prawdopobnie masz to co napisałem - dosyć pokaźna patologia stóp czyli płasko/płasko-koślawo i przez duże obciążenie bez wyrównania tego „dobrą” podeszwą buta możesz odczuwać mocny dyskomfort. Aktywna praca stopy przy ćwiczeniach gdzie to na nich spoczywa ciężar może poprawić na prawdę dużo w ich wykonywania


Zmieniony przez - BroStyle w dniu 2021-11-22 20:07:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Znów jakaś przerwa w ciągłości :D ale w poniedziałek wieczorem zrobiłem same łapy bo w niedziele poszły dwugłowe bez trica a wczoraj byłem umówiony na trening z Wojtkiem wiec chciałem się skupić na samych plecach dlatego biceps zrobiłem w poniedziłek z zaległym tricepsem i wszystko się zgadza.

Więc wczoraj trening z Wojtkiem ale też na innej siłowni, ani nie na mojej ani nie na WOjtka więc szanse były wyrównane haha :D
Trening bez jakiegoś konkretnego planu poprostu na bieżąco, ale poszło bardzo fajnie, dobrze czułem plecy.
Zaczelismy od ściągania na hammerze pod chwytem, potem wiosło połsztangą ale szerokim neutralem bo Wojtek wziął swój prywatny chwyt i w sumie mi się spodobał że nawet pomyślałem czy sobie takiego nie zamówić ;)
Kolejno wiosło hammer nachwyt jednorącz, wiosło hammer z dołu, ściagnie nachwytem na obniżonej łopatce i na koniec przyciąganie na wyciągu dolnym jednorącz też na obnizonej łopatce
Ogólnie siłka spoko, ja już tam byłem z 4 raz Wojtek w sumie chyba pierwszy.
Na codzień trenuje tam Ratusznik.

Na początku mi było cieżko na flakach podczas treningu bo w sumie 3 posziłki po 140g wegli poszły w krótkim czasie, przez to że pospałem dłużej, mogłem niby zjeśc dwa ale wtedy były by znów długie przerwy a wieczorem bym nie nadognił więc wybrałem pierwsza opcję :d ale od 3 ćwiczenia już był ok :D

Wojtek jak to Wojtek duży jak zawsze, obecnie zaczał cuta ale w sumie bf% taki że gdyby nie apetyt i samopoczucie mogłby masować dalej ;)

dzień zabiegany w sumie od południa do późnego wieczora

dziś już koniecznie dnt bo czuje się mocno potrubowany :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
albo starość :D 30-stka na karku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
chyba ta 30 xD bo mnie po samym treningu rąk coś nawet łamie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Jakoś wygodniej mi ostatnio zbiorcze wspiski robić

Wiec środa to był dzień bez treningu
Cardio na czczo i praca
Zauważyłem głupia zależność co już kiedys miało miejsce potem w sumie przeszło ze jak mam dnt to od południa zaczyna bolec mnie Glowa …a jak mam trening rano to jest git

Wczoraj czworoglowe
Z rana jakaś zamula ale na treningu już ok
Gdzie nie gdzie dołożone lub utrzymane
Dzień jak dzień zleciał ogólnie jakoś ten czas ostatnio szybciej mi leci

Gdzieś to biodro ciagle czuje, po nogach zawsze gorzej no ale to już 30-stka na karku xD

Dziś z kolei trening klatki tricpesow i lekko bok barków
Podobnie jak wczoraj z rana jakoś mniej verwy to chyba letarg xD
Ale już potem na treningu git siłowo spoko nabicie tez bardzo ok.
Dziś waga pokazała 115,8kg wczoraj w sumie był 1kg więcej ale od pon była podbitka jedzenia wiec zawsze wtedy jest w gore co nie zmienia faktu ze bf już tez wyższy ale jeszcze nie ma sensu robić żadnego cięcia i w sumie nie tylko ja tak stwierdziłem ale tez Adam po raporcie i Wojtek z Maćkiem jak razem trenowaliśmy. Nie pali mi sie nigdzie wiec spokojnie mogę na tych kaloriach z 3tyg posiedzieć i dluzej bo teraz już tyle jedzenia ze i tak i tak pójdzie, a jak pójdzie to im mniej jedzenia to lepiej ze względu na moje flaczki ;d

A co do treningu to dziś poszło ok. Jutro w planie plecy wiec ważny trening ;) a w niedziele zobaczę albo dt albo dnt kwestia tego czy będę połamany czy nie

No i myśle ze jednak uda sie do Kuby na ustawkę wbić co prawda pewno tylko na chwile na sklep i na trening a potem od razu do domu ale ważne ze sie uda. Nie możemy zostać do niedzieli to chyba już od piątku zrobimy sobie weekend ale to jeszcze zobaczymy czy w Łodzi czy bardziej wawa a w sobotę z wawy do Łodzi to jest godzinka a w sumie do wawy tak i tak muszę podleciec wiec było by dwa w jednym
Ale to jeszcze wyjdzie na dnaich bo kwestia wolnego w pracy

3 z treningu i jedno na czczo no i na ziemi torba dla wzorowego klubowicza wyzwanie 25 treningow w 50dni mialem zaatakować dwie no ale nie chciałem innych upokarzać
















Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-11-26 14:22:25

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-11-26 14:23:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870183
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129770
Nabicie kosmos
Przypomnisz swój wzrost ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Przemo będę pisał na priv jak już będzie pewne z urlopem bo Wawa to tak ogólnikowo napisałem ;)

Paletak 180-1cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium