SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Pyerdole to lodowisko, rok temu nogi mi tydzień potem bolały przez te łyżwy


To kręgle bilard też jest. Albo romantyczny spacer po molo jak wolisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Albo romantyczne wp*******nie syfu w opór

Ja na 23 będę ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
ja niestety nie wiem w tygodniu pewnie by dało radę, a weekendy to korzystam ze mam ostatnie wolne, bo za chwilę zaczną się co tygodniowe praktycznie wyjazdy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wojtekztr
Albo romantyczne wp*******nie syfu w opór

Ja na 23 będę ;/


Wojtek nie wykluczone bo u mnie to bedzie osttani czit

Banan
ja niestety nie wiem w tygodniu pewnie by dało radę, a weekendy to korzystam ze mam ostatnie wolne, bo za chwilę zaczną się co tygodniowe praktycznie wyjazdy :/


Weź Renie na weekedn, nocleg ogarniecie na Molo w sobote cos machniemy, a piatek niedziela możecie na narty uderzyć bo nie ma daleko :D A jak bedzie dobra ekipa to Myślę że Przemek i wiktor wpadną :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
push 1 06.01.2016

PUSH 1


1. Wyciskanie hantli skos R8
2. dipsy 5xmax
3. Hammer skos 4x10
4. Wyciskanie na hammerze na barki 5x12/10/8/8/8
5. Francuz łamaną 5x8-10


12min interwalow

Ostatnie treningi na masie więc bede sie starał co nieco ciezaru jeszcze dołożyć.
Trening ze szfagrem który dopiero zaczyna wiec pare gratisow zrobiłem :D

Hantle max 50kg, wiec w ostatniej serii bodajże 12pow, jest filmik ale ne wiem czy od samego początku nagarne, a nie liczyłem. Technika może nie idelana ale tutaj chodziło o ciezar, na koniec seria dropa z powolnymi fazami i mega czuciem.

Dipsy mnie zabijają zawsze klatę rozrywa.

Skos hammer dla mnie chyba najlepsze ćwiczenie, zawsze mega wchodzi, chyba ze to kwestia konstrukcji maszyny:D

Potem jedno wyciskanie na barki, francuz na trica szybkie interwały i do domu

















MICHA:

MC

1. 150g płatki owsiane 100g jablka, 250g białek jaj, 15g wpc, 100g awokado
2.125g ryżu, 200g piersi, 10g kokosowego
TRENING podczas 30g bcaa+50g carbo
3.80g ryżu, 300g jabłko, 30g żelek, 50g puddingu AN
4. 65g ryżu, 200g piersi z kurczaka, 10g lnianego
5. 200g fasoli, 50g płatkow jaglanych, 250g białek jaj, 2 jajka
5,50g puddingu, 50g oleju kokosowego




SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 40g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2

glutamina 25g rano i wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Fajnie jakby się ekipa uzbierała
Technika przy hantlach nie jest zła- jedynie ciut niżej opuszczać i tyle Ciężar zacny, powtórzeń dużo, ruch spokojny- na pewno weszło jak trzeba.
Dipsy są kozackie, dopiero od paru miesięcy doceniam to ćwiczenia naprawdę. Praca klatki, wręcz miażdżenie mięśni, w zasadzie od pachy po mostek super.
Ten hammer skos to koniecznie muszę stestować u Ciebie- prawie w sobotę jakby wypaliło mam klatkę lekko na hamerach i łapy Ten na barki ostatnio był świetny, fajne maszynki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Hantle płytko zgadzam się wczęsniejsze serie robiłem niżej i lekko ze skrętem do srodka, jednak przy 50kg bałem sie o nadgarstki zeby z takim skretem do srodka zrobić...ale klata tak i tak solidnie dostała

ja w sobote tez bede musial pusha czyli klata lekko tric i bark, lub nogi zlaezy jak w tyg sie wyrobie z treningami jak nie bedzie sutawki to zawsze sam możesz wpaśc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Sutawka!

Taki mam zamiar i wpadnę
Mam nadzieję, że mrozy się skończą bo mój wehikuł codziennie daje dupy

Nie no, nie ma co dyskutować- 50kg to już nie są przelewki, ruch nie jest płytki, po prostu może być głębszy i tyle
Za jakiś czas wskoczą 60ki i 50ki będą latać niżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
T9 mi coś zmienił bo z fona pisałem. 60kg niestety brak ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
ja w życiu na nartach i desce nie jezdzilem tzn mialem jedna-dwie próby ale tyle co nic
planje moze za rok wyjechac ,wziac instruktora i sie nauczyc jezdzic , ale poki co na pewno bym nie ryzykował ,ze sie połamię

Rozpoczalem od dzisiaj leczenie łokcia i niestety ale za tydzien w sobotę też mnie czekają 2h fizjoterapii , takze nie tym raze m Marian ale obstawiam, ze w tym roku sie tam u Ciebie zobaczymy predzej lub pozniej ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium