SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2864479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
arnold69
pyerdole te Wasze zapiekanki





no to pokazałeś klasę

Przemo no była :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
MARIAN 17
BzykuDG
Ale czekaj, jako że dostałeś czekolady, to znaczy że oddawałeś krew "dla kogoś". Zdajesz sobie sprawę, że to chyba nie będzie do użytku dla nikogo?


sam nie wiem zawsze tez tak myslalme dlatego nie chodziłem, gadałem z paro osobami takimi jak ja i normlanie oddaja i chodza co 8tyg i bez zarzutu :P


To chyba chodzą tylko dlatego, że leci boldek albo lubią się załadować czekoladami

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
ja czekolady chcialem tak oddac ale panie nie chciały :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
arnold69
pyerdole te Wasze zapiekanki





Hahahahhaha

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Banan

ale smaczna chociaz?



Bardzo dobre, dodałem ketchup kotlin light i zjadłem z pieczywem chrupkim WASA Tyle, że to sobie mogłem na patelni w 5min zrobić, a nie piec 30min w piekarniku i się babrać z blachą

dobra już nie spamuję Marian

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
Marian Jaki masz srednio czas pomiedzy 5j. Kreatyny a posilkiem?? :D Bo rozumie ze potreningowy jest takze po kreatynowaym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
koncze trening(siłowy+cardio) >łykam zwykła kreatyne i leucytnę>prysznic>potem ta nie zwykła kretyna 5j>5-10min póxniej posiłek

~~~~~~~~

dzis trening miazga~, dwójki i plecy lekko, ale weszło świetnie, teraz wciąłem drugi potreningowy i lece na roczek, ale nie mam zamairu szaleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
przeoczyłem parę stron, ale widzę, że temat upuszczania krwi się przewinął, więc dorzucę coś od siebie

pielęgniarka Ci powiedziała, że ten wynik 17 jest ok dla biorcy czy dla Ciebie? bo to jest już praktycznie górna granica, ja mam taki poziom cały czas,a bez upuszczania to już by w ogóle tragedia była, jeszcze mam tak, że siedzę tam x2 dłużej od innych tak ta krew wolno leci

Bzyku jak ktoś ma tendencję do tego to wcale nie jest konieczny boldek, żeby krew była "gęstsza", a wyniki hemoglobiny i hematokrytu podwyższone, czasem sam test już wystarczy

moim zdaniem warto oddawać regularnie, bo to naprawdę pozwala zachować na w miarę odpowiednim poziomie morfologię, szczególnie tak jak w moim przypadku, gdy leci boldek, tutaj już nie wystarczy, że sobie będziemy pili dużo wody i wrzucimy acard
a jak się boicie, że krew trafi do nieodpowiedniego biorcy i komuś zaszkodzicie to zawsze wypełniając ankietę można zaznaczyć, że nie chcecie by krew trafiła do kogokolwiek, wtedy jest wykorzystywana np. przez studentów do jakiś badań itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Z tą krwią to ciekawe, oczywiście mnie nie dotyczy, ale nawet się nad tym nie zastanawiałem
Marian, Twoja zapiekanka musi poczekać, ale nawet narzeczona wykryła, że polubiłem na fb i stwierdziła, że wygląda nieziemsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
ervi nie wiem dla kogo bo nie sprcyzowała no ale wiem ze to górna granica
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium