SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2843922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401972
zależy jeszcze co masz na myśli trenować na wysokim poziomie ?

najlepiej jak by wstępną diagnoza się nie potwierdziła ,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Szybko ta diagnoza, miejmy nadzieje ze okaze sie pomylka po dokladniejszych badaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
trzeba wierzyć, że będzie dobrze - jak nie zaraz, to niebawem
młody jesteś to jeszcze sporo się może zmienić i na scenie zamieszasz także nie raz, głowa do góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2385 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469903
k***a jak tam czytam o problemach tu i ówdzie to aż czasem sie zastanawiam kiedy mi w koncu organizm tez powie sory kolego za bardzo polecielismy po bandzie no ale jest tak, ze dopoki nie trafi sie jakas przygoda to o tym sie nie myśli... oby wszystko okazalo sie nie tak straszne jak to maluja pierwsze diagnozy! Zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
w szoku jestem Marian,aż mnie zatkało,tak nagle... Wyżej dobrze ktoś napisał,pogadaj z Sylwkiem, on dość mocno przechodził z tymi problemami,chyba Tadek Sowiński mu dietę pod niego ułożył i wyszedł w miarę na prostą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Panowie dzięki za wsparcie ale nadal nie mogę się z tym pogodzić;/
Bądźmy realistami, choroba potwierdzona na 99,9% wiec nie ma co się łudzić i oszukiwac samego siebie.
To nie jest grypa czy jakaś inna tego typu choroba, to jest g**** które za człowiekiem się ciągnie do konca zycia.

Wiecie mnie nie interesuje trenowanie na pół gwizdka;/, wejscie na siłke i spompowanie tego co mogę a nie doj**anie na maxa... po pierwsze zero frajdy i pewno zero progresu w moim wypadku, ciezkie siady czy ciagi póki co moga isc w zapomniane(za duże ciśnienie w jamie brzuszej/0 -znaczy sie poki co to ja w ogóle chciałbym wrócici do trenowania...ciaglę zyje nadzieja ze to bedzie jutro i jutro a wstajesz i nadal h**nia

Kolejna rzecz jak wyjsc w PRO (BO takie były plany na kolejne starty) jak miedzy innymi suplementacja ta mocniejsza musi byc mocno okrojona- nie od dzis trenuje i startuje wiec wiem co i jak, pewnych rzeczy nie przeskoczy;/
Tutaj sam musze podjac deczyje co dalej czy teraz w ogóle odbierac kartę...

pitbull61
No to choojowo.. Co Ci przepisali na remisję ?


wkleje zaraz zdj 2 rodzaje leków i jakieś płyny k***a do odbitnicze

robertjudi
Marian kto nie da rady jak Ty! Czasami trzeba zrobić kilka kroków w tył aby nabrać rozpędu i pójść do przodu! Będzie dobrze! Zdrówka!



Zmieniony przez - robertjudi w dniu 2019-02-06 17:29:45


Wiesz takie pisanie kto jak nie Ty..ja wiem że kazdy(wiekszosc) zyczy mi dobrze ale niestety pewne rzeczy chociaz bym k***a kim nie był nie przeskocze;/

no i to beda zdwcydowanie wiecej niz kilka kroków w tył

Polskikoks
Marian podbij do Sylwka Kaczmarka, albo Pawła Zontka to Ci coś na pewno podpowiedzą w kwestii jak sobie z tym radzić. Może najbliższy czas będziesz musiał poświęcić odbudowie zdrowia, ale ogólnie da się tą chorobę zaleczyć, kontrolować, a przy tym trenować na wysokim poziomie.


z Sylwkiem mam kontakt, i to własnie kiedyś jka dowiedziałem się ze on ma taką chorobę to wtedy pmyślałem o ja p******e, a teraz człowieka to samo dotkneło
Własnie to jest pytanie co masz na myśli tenowac na wysokim poziomie? i w jakim celu
wiem ze ty tez masz spore problemy śledze dziennik i dajesz z tym radę, ale treningi i zaplecze ta zeby wyjsc w powaznych zaowdach raczej cieżko

Marian 87.
k***a jak tam czytam o problemach tu i ówdzie to aż czasem sie zastanawiam kiedy mi w koncu organizm tez powie sory kolego za bardzo polecielismy po bandzie no ale jest tak, ze dopoki nie trafi sie jakas przygoda to o tym sie nie myśli... oby wszystko okazalo sie nie tak straszne jak to maluja pierwsze diagnozy! Zdrowia!



Marian nie masz co w ten sposób myślec, tutaj u mnie kulturystyka i zaplecze z nią związane wiele się nie przyczyniło jak nie w ogóle, nawet sam lekarz móiwł zeby nic nie obwiniac za to.
U mnie np to ze odzywiam się jak odzywiam mogło spowolnic to ze ta choorba dopiero teraz wyszła, gdybym wiecej czitował jadł syfu mogło by już dawno j**anć.
No ale tez mi się wydaje że rok 2018 i starty bankowo był z tą chorbą, bo nie wierze w to że rozwinło się to tak nagle



alexus Tak jemu Diete Tadziu ogarniał, ale u mnie raczej z tym problemu nie bedzie, bo ja zawsze raczej jadłem to co jem i ze niby to jest ok ttylko błonnik ograniczyć.
Wk***ia właśnie to ze człowiek na wszytsko zwracał uwagę, starał się wszytskiego pilnowac i h** tak sie poj**ało, a inni na wyj**ce i im nic nie ma.
Ja nawet tego j**anego pomidora zawsze pazyłem i jadłem bez skórki :D

Wiec czasami jak czytam jak niektórzy sa nieszcześliwi bo za dużo cardio mają to k***a niech wezmą to ode mnie a ja za nich bede j**ał 1,5h ed byle by móc robic wszystko na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401972
sterydow jak encorton czy metypred Ci nie przepisał żeby zahamować stan zapalny ? są Jeszcze jedne dojelitowe , nazwy nie pamiętam , które nie mają tyle skutków ubocznych dla organizmu bo działają w docelowo w jelicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
tylko to co na zdj i pod tym w tej duzej paczce sa takie butelki do wtłaczania z płynem zapomniałem nazwy
myśle ze za 2tyg na konsultacji moga byc zmiany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Wiecej