SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869925
Tylko ze takie mankamenty ma większość zawodników, nie koniecznie z barkiem czy czworobocznym ale czymkolwiek, inne czwórki, bicepsy chociazby. Z tad dziwi mnie trochę że niby za to go uwalili, tymbardziej że jak sam Mario mówił nigdzie indziej wcześniej nikt nie zwrócił na to uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Mi się też tak w oczy nie rzuciło nawet jak przeglądałem te najnowsze zdjęcia które wstawiałeś dopiero jak BroStyle napisał dokładnie gdzie to widać to rzeczywiście zauważyłem tylko właśnie ja to jestem laik więc nigdy aż tak bardzo nie zwracałem na to uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
winterR
Mi się też tak w oczy nie rzuciło nawet jak przeglądałem te najnowsze zdjęcia które wstawiałeś dopiero jak BroStyle napisał dokładnie gdzie to widać to rzeczywiście zauważyłem tylko właśnie ja to jestem laik więc nigdy aż tak bardzo nie zwracałem na to uwagi


Jakim jesteś laikiem? Startujesz, jesteś czynnym zawodnikiem,wiesz co to pozowanie,pozy obowiązkowe i wiesz kiedy jeden bark jest wyżej drugiego więc co Ty piszesz? Laikiem to jest moja Olga ale jak ktoś stanie krzywo to zauważy,mi też cały czas bark uciekał w pozach biceps przodem i tyłem i mi to mówiła jak fotki robiła.
Marian zdaje sobie sprawę i regularnie działa z fizjo więc z pewnością przyniesie to efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Dziś już byłem u Fizio
Pozowalem u niego i mówi ze dużo kwestia ustawienia raz lepiej raz gorzej
Napewno przyczyna może być tez ta rotacja miednicy
Ale tez na plecach byłem mocno pospinany
Tam w okolicach miednicy tez
Jedna strona klaty tez trzymała ale i tak wszytakiego nie zdadzylismy ogarnąć
Wiec jak sie tylko uda to w tyg raz a może i dwa razy będę chciał znów itp

A odbiegając od tego tematu to żadne diury nie lecą a waga już dziś taka jak na weryfikacji
Forma mam wrażenie ze tez lepsza
Fakt ze od dwóch dni w końcu sie coś lepiej czuje i może infekcja zeszła stany zapalne tez i forma sie poprawiła

























Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2022-09-24 19:05:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151005
Mario tylko rzuć mu case, żeby Ci pokazał co Ty masz też robić aby to poprawiać.
Bo chodzenie 2x w tygodniu po to, żeby "ciągle" rozbijać plecy/klatkę/miednicę to syzyfowa praca. Co Ci po jego pracy jeśli dalej przyczyna będzie obecna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Krzychu jak możesz to ty jeszcze mi napisz na pw swoje sugestie ;) co nie co ki nakreślił ale mówił ze posprawdza mnie do końca i wtedy coś więcej nakreśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Chwila nie obecności xD ale żyje trenuje i działam sobie
Docinam to bo ta forma wiem ze może być dużo lepsza już na ostatnich startach, może nie było złe ale może być lepiej
Dziś najniższe ważenie bo 105,7kg
Ale nie patrze na wagę. Znaczy sie coś tam patrze ale sie nią nie przejmuje za bardzo
Jak jeszcze sie uda na npc wyskoczyć ale to znał zapytania to nawet bym sie testowo na ostatni start pokusił zbić do 102kg
Czas na ladowanie by był a myśle ze fajne doświadczenie xD

Choroba niby puściła ale zatoki cigale zawalone, gradlo z rana pobolewa i flegmy tyle ze jak splune to bym mógł kogoś zabić





















































Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2022-09-29 16:36:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7277
Forma świetną i cale szczęście ze choroba puszcza! Teraz już z górki!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Kozak Mariusz!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470051
Fajny weekend zaliczyłeś Mario
Choć tam moim zdaniem lekko na PCA Cię oszukali
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium