SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2843864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
szuka szpeca co ogarnie brzuch i powinno coś z tego być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
No to super. Oby i jemu się udało to ogarnąć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
kurde straszne rzeczy z tym cycem, wracaj do zdrowia i pelnej sprawnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
straszne jak straszne ale raczej normalne przy tym zabiegu i wielkości gino co też lekarz stwierdził
zobaczymy ale mysle ze juz ku lepszemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MARIAN 17
straszne jak straszne ale raczej normalne przy tym zabiegu i wielkości gino co też lekarz stwierdził
zobaczymy ale mysle ze juz ku lepszemu



z opisu jaki dales, mi się od razu zabieg Mojej Małej przypomnial jak Jej taki ropien na policzku skalpelem nacinali i czyscili, strasznie plakala a mi az serce pod gardło podeszło bo przy tym stalem i Ja trzymalem,ech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
powiem ci że patrząc z boku napewno gorzej to wygladało i u mnie do poki nie zaglądałem to w sumie na luzie a potem jak juz patrzyłem jak to nacina i wyciska to juz tak fajnie nie było, ale na szczęście bol znikomy ;) no ale to ile tego tam siedziało to do teraz mi ciężko uwieżyć
ale teraz myślę ze i stany zapalne szybko zejdą, bo niby nie trenuje, micha jak w dnt trzyamana a waga i tak w gorę :D no i skóra na klacie brzuchu jak na krokodylu :D
z drugiej strony nie ma sie co dziwic bo jeszcze dwa dni temu cała klata poł brzucha najszertsze byly jak jeden wielki siniak


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-11-07 09:41:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
No to ładnie . Nie wiedziałem , ze takie rzeczy się dzieją przy tym zabiegu . Myślałem
Kiedyś tez wyciąć w pl wrócić do uk i samemu sobie szwy zdjąć . Jednak widzę to nie takie proste
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Ja to raczej jestem tym szczęśliwcem co zawsze ma gorzej xD a tak serio to myślę że kwestia tego jak Gino jest duże, teraz w podobnym czasie robiło trzech znajomych Gino (nazwisk nie podam bo dwóch też zawodników) i z tego co wiem to nie mieli takich jazd bo Gino mniejsze Chciaz fakt że odciągac tak i tak odciągali ;) przynajmenj jeden chodzi chyba co 3 dni i pani lekarz mu to ściąga u mnie minus był takie że to było takie gęste ze strzykwawa nie szło ściągnąć samemu mi się udało w parę dni może 20ml ściągnąć ale wiele to nie dało
A wczoraj zeszło tego od hvja, nie wiem ile on mi dokładnie tam tego wycisnsał w gabinecie ale napewno więcej jak ja w domu po powrocie sam, a w domu z 500ml wyj**ałem napewno.
Ale dziś ulga niesamowita, cycki już normlane nawet czuję gdzie i ile było wyciete bo da się to wczuc. I dziś jedynie lekko się sączyło z jednego taka krew/osocze ale już nie schodziły żadne skrzepy.


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-11-07 23:06:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
A z resztą hvj macie na kolację xD

Pierwsze zdj jakoś dwa dni po zabiegu

Kolejne tydzień po

A następne to z wczorajszego spuszczania już w domu, ale była tego pełna miska wacików jednak zdj już nie robiłem
A wiaodmo w gabinecie też nie robiłem xD no tam. To było jak po uboju :d

Siniak też jak pisałem był mega duży dziś już praiwe nie ma ale jeszcze opuchlizna na brzuchu głównie skóra taka gruba jakby od groma wody było
Plus po lekach NLPZ dosłownie z dnia na dzień lipa na flaku była
Dziś już bez nich więc myślę że się poprawi























Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-11-07 23:11:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Grubo ...
1

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Wiecej