SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522666
ze stronki IFBB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ok wiec zweryfikowany. Nie wiem jakim cudem Ale zamiast plus 9kg mialem niby plus 8kg. Dobrze ze wzrost 181.5cm to na styk i nie musiałem sie wyklocsc. Bo przecież jest w plus 180cm plus 9kg.

Poki co juz odpoczynek ale bez większego ladownaia dopeiro popołudniu zaczniemy mocnej i więcej.


Forma hmmm nie wiem...rano raczej bardzo sucho bylo tak mi sie zdawało. Ale na weryfikacji kiepskie siwtalo i zdj torche chyba nie korzystne. No nic robimy sowje i juz sie nie moge doczekać jutra;)


Ssanie mam straszne to ładowanie pewno bedzie przyjemnością jak zawsze xD

















Zmieniony przez - ASNF w dniu 2018-09-15 14:53:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29381 Napisanych postów 62843 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902197
swiatlo faktycznie malo korzystne zeby wyciagnac szczegoly i smaczki mimo to widac ze dociecie kosa. zaladujesz to dopiero zacznie sie dziac. zreszta komu ja to mowie...

fajnie bedzie jak wrzucisz czasem fote z ladowania przed w trakcie. oczywiscie w miare mozliwosci i ochoty. dobrze tez by bylo poczytac jak wyglada ladowanie co leci i w jakich ilosciach o ile mozesz o tym pisac i masz ochote bo wiem ze prosic o to tuz przed startem jest delikatnie nietaktowne

nie pokazuj sie na forum bez zlota!!!
powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wiadmo ze raczej dokadnie jak z woda z sola itp nie napiszę ale u mnie co bps praktycznie jest inaczej ;)

Co do ładowania podobne. Ale dzis tez robimy podbnie jak tydzień temu ze krótkie ale mocne ladownaie. Poki co dwa posiłki poszły takie same po 6 tostow miód ryz banan.
Pewno ze 3 jeszcze minimum ale zobaczyny jakie. Ładowanie tez raczej konsultowane jest na bieżąco;)
Soli nie odstawilem w ogóle ;p sole więcej niz w normlane dni na redu.

Zdj mysle ze sa wykonalne tylo ze ja w ten ostatni dzień staram wie max odpoczywać bo każde pozowaie mocno czuję...


To takiej foto z dupy po pierwszym posiłku jak polezalem i ściągnąłem gacie xD



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
A bez złota sie nie pokazuj...hmmm pamiętacie ze miedzy innymi mam w kategorii Karola który prowadzi w rankingu i ma super formę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870175
A Ty jaką niby masz formę? Poza tym masz te mięśnie jakby 2x bardziej dojrzałe, grube. Nogami, barkami, brzuchem miażdżysz. Dla mnie wynik może być tylko jeden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
wiadomo że jedzie się wygrywać i tego życzę co by jednak nie było zrobiłeś już tyle że dla wielu już jesteś zwycięzcą i bohaterem , tym bardziej patrząc na to jaka osoba nadal pozostajesz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dla Marian największy progres tego roku i największy tegoroczny wygrany polskiej sceny BB wraz z Wolskim.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2018-09-15 20:38:57
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522666


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie (obiektywnie, nie przez pryzmat ze Ciebie lubię bardziej) miazdzysz Karola pod każdym względem !!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium