SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
tylko że Ci co żrą syf, mimo HDL w normie, rzadko mają całkowity poniżej 200, a jeszcze częściej trójglicerydy wyebane
to ja chyba wolę mieć HDL ciut niżej


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2020-01-12 16:20:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Mega ekipa na ustwce, Adam się wyróżnia jak zwykle wielkością.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
kabo9
tylko że Ci co żrą syf, mimo HDL w normie, rzadko mają całkowity poniżej 200, a jeszcze częściej trójglicerydy wyebane
to ja chyba wolę mieć HDL ciut niżej



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2020-01-12 16:20:42


Dlatego wg mnie specjaliści powinni się zajmować interpretacją wyników badań :) Bo bardzo dużo czynników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
erwinoos
a boli Cie konkretnie w tym miejscu jak opisane jest na filmie czy jednak gdzieś indziej?


Cieżko mi to tak dokładnie opisać, ale w głównej mierze właśnie tak, chociaż czasem zaboli inaczej i też nie zawsze np przy tej samej cznnosci, czesto boli np jak sie wspieram na łokciu bo o tym zapomnę a dziś chciałem to u fizio wywołać i nic nie bolało.
Bo właśnie jestem po wizycie u fizio i łokieć tenisisty czy golfisty wyelminował na bank, znalazł punkt gdzie bolało, rozmasował to i potem już nie było czuć więc zobaczymy co z tego teraz będzie, podeśle mu tez ten filmik, może jakoś się do tego odniesie.

No a tak poza tym to trochę ogarnał plecy i kark bo ogólnie mocno pospinany jestem, no ale tu roboty na kilka wizyt :d karczycho bolało strasznie jak działał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
W sobotę na ustawcę robiłęm braki z Sebą Kosińskim, leciałem jego treningiem wiec w sumie zupełnie inaczej jak ja, on jeszcze potem robił triceps ale ja nie bo dzień wczesniej miałem łapy, wiec ja zorbiłem 5s wyciskania na barki bo ogólnie Seba ich nie miał w treningu

Wczoraj zrobiłem plecy i biceps



- Przyciąganie na wyciągu poziomym wąski chwyt neutralny, łokcie blisko tułowia 4s 15, 12, 10, 10p

- Wiosłowanie jednorącz w kierunku biodra leżac przodem na ławce skośnej 4s 15, 12, 10, 10p

- Wisłowanie półsztangą z podpórką pod klatkę, szerszy chwyt 4s 15, 12,10, 8p

- Wiosłowanie na hammerze jednorącz, bark obniżony i łokieć blisko tułowia 4s 15, 12, 10, 10p

- Przenoszenie z keltlem leżac na ławce 4s 12-15p -3sek fazy ekscetrycznej

- Ściąganie szerokim nachwytem, 4s 15, 12, 10, 10p

-Ściaganie chwytem neutralnym przed siebie, tempo 3-0-1-1 czyli 3s fazy ekscentrycznej, bez pauzy, spięcie i sekunda (może być nie cała) przytrzymania w pełnym spięciu 4s 12-15p

biceps w sumie miał być dzień wcześniej z barkami, ale jak pisałem jeszcze dzień wczesnije był i biceps i triceps wiec nie było sensu

na biceps uginanie sznurem w bramie młotkowo i uginanie jednoracz na maszynie

brzuch i 30min cardio na czczo

W sumie jakby patrzeć na osttanie kilka a nawet kilkanaście już dni to wczoraj ten trening pleców jeden z lepszych, jak to ostatnio bywa cieżko mi się zebrać na trening ale jakoś się wkręciłem, no i w sumie ciągle bym spał, nie wiem czy to kwestia pogody, kwestia wagi czy poprostu wyj**ania baterii. Plus ta choroba która się już ciągnie i ciągnie i raz lepiej raz gorzej
ZObacze jeszcze pare dni, poobserwuje ale mam nadzieje że to w koncu puści.

Zarys planu też jest taki ze do 22 stycznia czyli do kolonoskopi masa, po kolonoskopi uwalimy zarcia podiejmy cardio i jakieś 12 dni pozniej wakacje, wiec jak bede wyejabny ogólnie tak jak teraz(bo rano czy spie 6 czy 9h to i tak nie mogę wstac) to tam chyba zorbie totlany off od treningu siłowego, a po powrocie albo dalej cut a może i nawet redu albo coś masy i redu wyjdzie w praniu, miałem masować niby do wakacji ale boje się że jak tak dalej bedzie to wage wyj**ie jeszcze bardziej a wiaodmo to tylko zbędna retencja i gorsze samopoczucie wiec to też się mija z celem. A bf% już tez nie jest cudny :D o ale zaycznam chyba 12tydz masy wiec u mnie to taki max chyba. Więc cięcie wskazane :D

Dziś na czczo 117,5kg równe pokazało, dawno nie pozowałem bo osttani chekform był 21 grudnia, wiec torche mineło, pospinany jest mocno to az ciezko się pozowało xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ja jak dotykam łokieć to czuję doslownie kość jakbym ja w jakiś sposób obił, nie boli mnie nigdzie wokół tylko wlasnie sam łokieć. Z kolei przy ćwiczeniach na triceps i wyciskaniach to promieniuje i się rozchodzi dalej, no i zauważyłem, że z tygodnia na tydzień jakby jest gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470107
Ja mam oba łokcie w stanie agonalnym momentami ale wiem ze to tenisista czy tam golfista chodzi o to j**ane sciegno w przedramieniu po wewnętrznej stronie i wszystko zbiera łokieć... o ile na treningach idzie to przezyc to czasem najgorszy bol jest w codziennych czynnisciach jak cos sie zlapie, nieisie itp. Oczywiscie zbieram sie zbieram do fizjo ale cos nie moge dotrzec. Bpc tez mam w planach ogarnac na dniach oralne lub iniekcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926




Filmik z wczoraj

Foto dziś na czczo z pozowania, żeby nie było że w gorszym wydaniu nie daje ;d




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Erwi ja w sumie też poodbany ból czuje, wczoraj jak np bicpes robiłem na maszynie coś jak modlitewnik gdzie łokiec jest oparty i jak siedzenie miałem niżej ze łokiec jakby się wspierał na koncwóce oparcia to czułem mocno a wyżej już nie czułem, jak siędzie dałem w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jaki kon...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium