SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dzięki :) ja tez rownież życzę wszystkim wszytakiego naj naj i zdrówka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Lekko z poślizgiem, ale wszystkiego dobrego w nowym roku ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Może trochę odswieze ale nie wiem czy to ma sens

Ale ogólnie u mnie pod katem treningu bez zanim w sensie ze nadal trenuje jem i próbuje progresowac ;d plany jakieś tam są większe lub mniejsze wiec nie wiedzę powodu żeby odpuszczać
Znaczy sie na pewno nie plany startowe na ten rok bo będę masował ile sie da a to już bardziej zależy od tego na ile bf i psycha pozwoli ;d bo żeby startować musi być progres :)
Jakby było jak jest teraz i trzymał sie bf stabilnie było by powiedzmy ok bo samopoczucie git i treningi tez git ale no raczej ten bf tez będzie wzrastał jak to u mnie

Ogólnie grafik napiety bo jest co robić wiec na nudę nie narzekam ale tez np póki co nie musiałem odpuszczać przez to ani jednego treningu tylko raczej zawsze szukałem rozwiązania aby ten trening zrobić :)

Waga obecnie około 123kg czasem ciut mniej
W sobotę jakoś był raport do Adama i kalorie poszły trochę w gore a w zasadzie białko bo w sumie przy tej wadze jadłem raptem 2,5g jakby nie było

Apetyt i trawienie ok, nie wiem ale spokojnie z 250-300g węgla to bym mógł jeść więcej jeżeli chdozi o apetyt no ale ja akurat nie muszę a ilośc jedzenia jednak tez ma wpływ na flaki
Lekkie zaostrzenie nadal sie utrzymuje wiec już będzie z miesiąc. Ale taki urok tej choroby


Dla większości już pewno bf pod redu ;d ale póki co chyba z 11tyg masuje wiec chciałbym jeszcze trochę pomasowac a potem bujać sie kolejny dluzszy okres z nowa waga . Przynajmniej takie są wstępne ustalenie ;d a wiadomo jak to z tym jest ze czasem lubi sie zmeinic ale oby nie :) ale raczej żadne mnicuty w oim wypadku nie wchodzą w grę, no chyba że padnie apetyt albo będzie cukier w kosmosie bo to akurat też jest możliwe w sensie to drugie,
Waga już taka moja maxymalana z ostatniej masy ale wtedy w zasadzie dobiłem do 123 i od raz red a tu już jakiś czas się trzyma ta waga i chyba ubrania ciut mniejsze się zrobiły, no albo Basia pierze w za ciepłej wodzie xD




















Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2023-01-19 13:49:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a ile tego białka szło do tej pory oraz do ilu podbiliście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Z 300 na 360g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
też ostatnio myślałem, żeby podbić białko.. trzeba z Wojtkiem zagadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Taaa BF pod redukcję xD hehe
Jak dla mnie taka jakość przy tej wadze to coś pięknego, no ale ja to akurat też z tych bardziej ulanych to taki BF jak masz to uważam że jest kozak jeszcze jak na 11 tygodni masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Dzięki za gainerki dla mojej małej! Właśnie dotarły, dobry serwis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Polskikoks
Dzięki za gainerki dla mojej małej! Właśnie dotarły, dobry serwis


a to nawet nie wiedziałem że to TY na zdrowie, u Nas małemu skaza białkowa wyszła i trzeba było mleko zmienić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium