SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Bzyku na pewno bedzie dobrze szło, okres po skonczonej redu zawsze najlepszy, jak ktos go nie zj**ie Tez masz cel więc bedzie wieksza motywacja

Wojtek w sumie pewno i dobre podejście bo w juniorach nie masz gdzie indziej isc jak do 75kg

A potem zapewne dalej bedzie stratował :d

Czyli powrótna stałe do wiochy narazie odłozoiny w czasie na dłużej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Czawaj
Dobre filmiki
Mam pytanie co do uchwytu jaki zastosowałeś przy uginaniu- nie bolą Cię nadgarstki łapiąc "odwrotnie" zakrzywienia?
Choć tak patrzę i w sumie łapiesz tak pomiędzy / \ a \ /



Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-01-05 21:15:02


Tomek na łamanej zazwyczaj tak chwytam i nigdy nie czułem dyskomfortu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Póki co zostaje bo jakby się troche teraz lepiej tu żyje A co do startów to co ty... Mi już w tym roku się nie chce startować ...

U mnie najgrosze jest to że w limit ledwo wchodze ze wzgledu na te nogi... one dużo waza i zabierają kg.. bo góra jest mała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
oddaj mi te nogi, dopłace nawet :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
wojtekztr
Póki co zostaje bo jakby się troche teraz lepiej tu żyje A co do startów to co ty... Mi już w tym roku się nie chce startować ...

U mnie najgrosze jest to że w limit ledwo wchodze ze wzgledu na te nogi... one dużo waza i zabierają kg.. bo góra jest mała


Zwiększ górę i wyższa kategoria :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
popuri
wojtekztr
Póki co zostaje bo jakby się troche teraz lepiej tu żyje A co do startów to co ty... Mi już w tym roku się nie chce startować ...

U mnie najgrosze jest to że w limit ledwo wchodze ze wzgledu na te nogi... one dużo waza i zabierają kg.. bo góra jest mała


Zwiększ górę i wyższa kategoria :D


Juz poruszałem ten temat ostatni rok do 75 i kończe starty Bo w 75 mam duże szansę coś osiągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
wiem wiem :D Ja podoba ta sama kategoria jakbym się przygotowywał, tylko że już nie Junior już i wolę doyebać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
plecy tak obolałe po wczorajszym treningu juz teraz że aż sie boję co bedzie juto.

zaraz lece na pusha, decyzja podjęta ostatni tydzień masy a za tydzień zaczynamy cos podcinać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
PANOWIE I PANIE ORGANIZUJEMY USTAWIE ZA TYDZIEŃ W SOBOTĘ U MNIE NA SIŁOWNI? jak by była większa grupa napisze z prośbą do Bulla o jakieś suplementy czy koszulki ;) i założę temat w dziele ustawki l.

Wiktor, chłopaki z ponad poziom, Tomek, Bartek? Ktoś chętny?
Może Bzyku bo podobno bywa w moich okolicach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Marian, ja będę się wybierał prawdopodobnie 21.01. do Krakowa, bo są Warsztaty z Evolite i będzie Wolski, Adam i Parys, więc 2 weekendy pod rząd nie obskoczę...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium