SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Całe szczęście ze to jeszcze były luzne gaspy xD w domu to ja zawsze w majtach goniłem teraz u teściów nie wpada to zakładam chociaż spodenki xD

Teraz widzę na zdj ze tam w tle kawałek paczki ciastek widać a jak jadłem śniadanie to nawet na nie nie zwróciłem uwagi ;d to jest chyba plus tego ze na codzień domownicy futruja i słodycze czy inne rzeczy są w kazdym kacie to po pewnym czasie sie nawet na to uwagi nie zwraca



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-11-11 07:56:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
To chyba wiekszosc z nas tak ma, ze po domu w samych gaciach A co do zdjec - wrzucaj je sobie na imgur.com i tutaj link kopiujesz ten z tagami [ img ] bo bezposrednio przez forum sporo zajmuja i pol dnia sie wrzucaja
1

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
Ja to jestem za leniwy na wrzucanie inaczej niż przez forum, to straszne ale prawdzie hahah :D. A co do słodyczy to ja mam cały rok szafkę dopchana bo co zostanie po zawodach co kupię niby na ladowanie to leży potem do nastepnego sezonu xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dlatego ja nawet nie kupuje nic na ladowanie ;) po weselu tez gdzieś jeszcze jakieś słodycze leżą ale nawet nie wiem gdzie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
Nie no ja zawsze mam zajawkę, że to sobie spróbuje, to spróbuje a kończy się na tym, że zjadam jednego batona i wszystko leży w szafce pół roku xD haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
W sumie nie wiem na czym wypiski skończyłem ale chyba było tak ze czwartek były grane barki i bicepsy i już wpiski nie dałem

wczoraj dnt czyli nic specjalnego

A dziś dwugłowe dupa triceps
Trening
bardzo dobry już w zasadzie od pierwsze ćwiczenia super czucie i nabicie czułem gdzie np na ostatnim treningu barków nie było tego i tez nie wiem od czego to uzależnione
Dziś waga 114,5kg ale lekki stan zapalny sie wdał xD

Mateusz zmusiłeś mnie do ogolenia futra xD
Ale przynajmniej kable wyszły na światło dzienne xD
Noga z rana coś tam widać mimo tej wysokiej dziś wagi ale to najszerszym spuchł xD

Micha standard apetyt super









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Smoook :D hehe
To ładnie Ci ta waga teraz ruszyła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Nie no Michał jak pisałem lekki skok przez co innego ale fakt ze od pon było stabilnie 113,5kg ;)to mam nadzieje ze poniżej 113juz spadku nie będzie na tej kaloryce, wiesz tam apetyt to pół biedy bi jest mega ale gdzieś tam z tylu głowy ze ile te moje flaki wyrzynają xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 732 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3190
Nawet nie gadaj o glanach j cisnij bo wykraczesz a za dobrze idzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Znaczy sie one ciagle sie odzywają od momentu dodania antybiotyku wiec nie łatwo nie mieć tego w głowie ale no chyba tak to już musi być () byle nie gorzej to idzie ogarnąć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium