SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2863944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
BzykuDG
Back off przy wiośle, to to samo co drop set?


to już chyba nie zdążyłem wytłumaczyć bo chłopaki powiedzieli


Przemo no ja jakbym miał na ciebie czekać to pewno spałbym w aucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Wczoraj na warsztat poszły dwójki i łapy.

Ogolnie spoko trening, waga up ale to było wiaodme na początku to i pompa po pierwszym cw mocna :D
Od dwóch dni gorzej na flaku wiec juz przeanalizowałem miche itp i dwa dni dałem własnie 100g śliwek do posiłku albo tez ciut mleka do kawy, wiec wywalam i zobaczę, lipa no ale hvj tam :d

Dwójki + biceps i triceps

1. Uginanie siedząć 20 15 15 rest pause 15p -3s fazy ekscentrycznej
2.Uginanie stojąc jendonóż 2s wstępne 2 cięzkie robocze 8-10pow+back off
3.MCNPN z hantlami 5s
4.Uginanie leząć 4x15
5.Odwodziciele 4x20-25
6. łydki


Triceps:
1. Pompki na poręczach 2-3 wstepne 4 robocze 8-10
2.Sciąganie rączki wyciągu podchwytem 4x15

Biceps:
1.Uginanie sztangą 2-3 wstepne 4 robocze 8-10
2.Uginanie hantlami z supinacją 4x12-15

cardio 35min na czczo


dziś dnt, jutro w planie trening z Wojtkiem PIelą.
Zaczęło mi się robić jakiej h**ostwo na oku jakby jęczmień i lekko bolało, w sumie tak nagle wczoraj po 18 zaczałem cos czuć na oku. ale na noc poszła jakaś maśc do oka i krople i na szczescie dziś się nie powiększło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21589 Napisanych postów 30810 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870735
Przeyebane to, choć jeśli to jęczmień to pół biedy. Ja miałem coś innego, podobnego, gradówka się chyba nazywa to trzeba było operacyjnie ciąć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Ale to tak nagle. siedze wczoraj na sklepie i nagle cos czuje jak mnie "uwiera" na oku bardziej w konciku dolna powieka, i potem juz wieczorem taki lekki jakby zbiorniczek z płynem ;/ ale poszła maść i krople i dzis już bolu nie czuje wiec mam nadzieje ze to nic takiego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Dziś na warsztat wyjechały barki z Wojtkiem Piela, do tego ja bicepsy, a Wojtek tricepsy.

W sumie to trening lekki spontan bo ja dopieor zaczynam obecny okres więc w sumie polecielsimy tak ze ja zaproponowałem jakieś ćwiczenia i Wojtek. Silowo było wyciskanie gdzie udało się dornwac kroku Wojtkowi i Silowo jeszcze unoszenie hantalmi na boki zakończone restpasuem.

Ogólnie całego treninfu nie opiszę bo nawet za bardzo nie pamiętam xD nie wiem czy Wojtek tu zagląda to nwyzej może on ma jakieś notki.

Weszło super bary momentami paliły, po takim treningu gdzie jest dobry partner treningowy żałuję że nie mam kogoś na stałe do trenowania.

Wojtek forma napewno od zeszlej wizty sporo na plus ale wiele nie chciał pokazać :d chciaz myślę że niebawem zaskoczy ;p

Wojtek Jeszcze kręcił cardio, ja zrobiłem na czczo więc prysznic i do dom.
Potem zakupy z moją na galerii kawa i biedronka w między czasie zerknąłem na live z MŚ PRO. Ładnie Polacy poszli ;)

Dziś trenowałem po 2 posiłku to micha taka

1.Płatki ryżowe białka jaj wpi masło migdalowe
2.ryz indyk
3.kaszka wpi płatki
4.ryz białka jaj wpi
5.ryz indyk lniany
6. Stek z antykrotu z warzywami


Jutro w planie plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tego steka widziałem na foto. Pięknie wyszedł. Mi jakoś nigdy dobrze nie może wyjść :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Weszło super bary momentami paliły, po takim treningu gdzie jest dobry partner treningowy żałuję że nie mam kogoś na stałe do trenowania.


Też nie raz nad tym ubolewam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
MatiMlody
Tego steka widziałem na foto. Pięknie wyszedł. Mi jakoś nigdy dobrze nie może wyjść :p


Pewno o tym wczorajszym mówisz ;d jak dawniej wołowina średnio mi smakowała tak teraz kurde bym się zajadal ;) i chyba będę dawał częściej na ostatni posiłek gdzie mam b+t.
może też dlatego że dawniej nie umiałem totalnie zrobić a teraz raz drugi trzeci i w sumie już wychodzi ok dlatego smakuje
Może w końcu jedząc krowę będę duży haha xD







Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-11-03 13:41:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
A jak z trawieniem wołowiny u CB? Bo jak przesadze to gorzej niż po kapuście


Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2019-11-03 13:48:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Kurde musze sobie sprawić takiego steka w tygodniu.

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium