SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
MARIAN 17
Damian narazie nie planuje, czasu mało, moze jak cos to w ostatnim tyg, chcoiaz tez nie wiem jeszcze mam fizjio ugadanego 2 razy przed zawodmai zeby mnie porozbijał,


i Panowie tutaj pytanie ile minimum czasu przed startem takie rozbijanie ? bo cos mi pisal z ema termin wolny 29 i potem dopiero 5 kwietnia i nie wiem czy ta druga wizyta nie z apóźno


Damian wlasnie moze lepiej do Przemka pojechac?

ja cały czas to mam na uwadze, ten weekedn albo kolejny ale znaciskiem na kolejny.

Banan
MARIAN 17
Kamil musze zobaczyc bo nie kojarzę;) myslaem o czarnych bo wyszczuplaja a jak nie to wlasnie o jakis cos sie rzucają w czoy takie jak mam te zielone ;)


różowe sobie walnij, będziesz się na pewno wyróżniał


Banan rożowe juz ma jeden z mojej kategorii wiec nie chce, ale myslałem o jakis jaskrawych pomarańczowych



Masz wiele metod " rozbijania " Powiedz wszystko fizjo kiedy starty to Ci powinien dopasować odpowiednie metody.
Pewnie da Ci wcześniej masaż tkanek głębokich czy właśnie drenaż, a potem już mniej inwazyjne zabiegi, zwykły klasyczny masaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to tak Przemo zorbie 29 pojde na rozbijanie a tego 5 i moze jeszcze bliżej jak bedzie mozliwośc to na ten drenaż, myslę że bedzie taka możliwosc bo gośc kumaty, on mi pomagał z ta kontuzja w zimie


popuri dzieki napewno przedstaiw mu sytuacje juz zreszta wstpene mówiłem

Erwi kurde ami włąśnie bardziej kolejny bo teraz mam 2 zmiany, na sobot ei niedziele juz mam personale ustawione, a teraz w sobote tak bym nie dal rady wczensije niż o 14 wyjechac z domu...wiec na wieczór bym był

a z atydzien w niedziele bys się nie wyrwal na trening?

jeden dzien zajęc tylko


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-03-16 11:21:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
MARIAN 17

Banan rożowe juz ma jeden z mojej kategorii wiec nie chce, ale myslałem o jakis jaskrawych pomarańczowych


w różowych biegał na scenie jakiś weteran ostatnio w Żelistrzewie


pomarańczowe - spoko, ale zielone co miałeś w Sopocie robiły robotę od razu to widać na fotach z zawodów wiec pewnie i sedziowie zwrawcaja w jakis sposob na to uwage ...tak mi sie wydaje %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Banan też tak myślę tylko że już sporo osób ma te zielone ;( a W Sopocie miałem tylko ja ale zostane przy nich :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
sporo osób moze i ma zielone, ale Ty będziesz miał zielone gacie i przekozacką formę do tego ,a oni pewnie nie, więc sie tym nie przejmuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Banan
sporo osób moze i ma zielone, ale Ty będziesz miał zielone gacie i przekozacką formę do tego ,a oni pewnie nie, więc sie tym nie przejmuj


sie okarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Mariusz no tak z reguły jest, ze cięzko sie zgadać w wiekszym gronie jak kazdy ma parę km do przejechania zeby wszystkim pasowało
u Ciebie ten weekend cięzko, za tydzien znowu u mnie odpada, a za 3tyg tak jak mi pisales już będziesz w fazie nawadnia org i raczej takie wyjazdy by Ci nie sluzyły

w kazdym razie ja do Przemka pewnie i tak i tak wpadne w przeciagu najbliższych 4tyg, wiec tak jak pisaliśmy na pw, jakby coś sie u Ciebie zmienilo i dalobys rade wygospodorować czas w ten weekend to dawaj cynka, pakuje sie w auto i jadeee


Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2017-03-16 13:28:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Erwi no dokladnie;) ale raczej ten weeekdn bedzie bardzo ciezko;( tez jestem uzależniony od kierowcy a moja mowila se może prowadzić bo jak ja bym mial jechac to wolabym pendolino
Ostatnia trasa do wawy na fiwe mnie zrazila chyba 6h jechalismy....





Ja dzis po treningu klaty i plecow. Wczoraj niskie wegle bo tylko 100g i dziś to znacznie odczuwalne bo nabicie słabe chcoiaz tez juz jest okres jakis jest i moze tak byc juz ciagle...;) Zobaczymy jak bedzie jutro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926

REDUKCJA DZIEŃ 58



KLATA CIĘŻKO + PLECY LEKKO


1. hantle skos 10/8/6/6/6 + drop
2a. Hammer skos 12/10/8/8/8
2b. ściaganie drazka górnego 5x max
3a. Wyciskanie hammer siedząc wąsko dłonie 4x10
3b. Wiosło hammer jednorącz + oburącz 4x12 + max
3c. Ściąganie na prostych rękach 4x15


35min aerobów na czczo
15min interwalow 10min aerobów po siłowym

Waga dziś najniższa jak na tej redu 90,9kg gdzie wczoraj bło ponad 92kg ale wczoraj było LC co dało sie odczuc na treningu, siła niby bez zmian ale od samego początku duzo bardziej płaski, mniejsz enabicie itp, dopiero pod koniec treningu było jako tako ;- ) Ale wiem ze teraz już tak płasko bedzie coraz cześciej
forma weług mnie cały czas na plus.

Hantle konczylem na 45kg z zapasem, ale po wcozrajszym pozowaniu cos czulem dziś nadgarstek, znaczy sie juz wczoraj ale dzis na treningu przeszkadzało.

Hammer zaj**iscie wszedł, na plecy 3 serie podciagania an drazku a potem ściąganie

ostatni gigant super wtedy juz czułem te mięsnie, nabicie itp


na koniec brzuch i pozowanie
po tych konsultacjach z pozowania teraz to ciekzo wybrac najlepsza wersje danej poazy dla siebie, glownie chodiz mi o plecy


filmik ze sciągania, na koniec była przypinka ale oczywiście jak nie za jasno to za ciemno;/







MICHA:


1.5 jajek, 20g wpc, łyżka maki kokosowej
2.50g ryżu, 230g piersi
TRENING -50g bcaa
3..50g ryżu,120g gruszki, 200g kiwi, 65g wpc
4.50g ryżu, 230g piersi
5.60g jaglanych, 250g bialek jaj, 25g wpc
6.40g mąki ryżowej, 200g białek jaj, 20g wpc, 240g fasoli z puszki czarnej


znalazłem fajna fasole z puszki czarna, co ma 3,6g węgli i 4,5g bialka tylko na 100g, wiec od czasu do czasu wpadnie, ale wlicze w bilans


SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 50g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2

glutamina 25g rano i wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19545
Jedzenia tyle, że zgłodniałem od samego patrzenia na jadłospis.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium