SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
Ten karton wjeżdżał w każdej kategorii , łącznie z bikini

jeszcze OPEN


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30820 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870883
Nie wiem no dla mnie niezrozumiałe że przegrałes open. Nogi miał sporo lepsze, ale całą resztą go rozwalałeś, szczególnie proporcjami. U Ciebie wszystko super rozwinięte, nawet te plecy które odstają, wyglądały lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
BzykuDG
Aleś się Marian dobrze obłowił . Widziałem fajny karton na masę wjechał


wczoraj Przemokiw źle napisałem że 8kg carbo dziś sprawdziłem jeszcze raz i w tym kartonie 8kg carbo ale opróc ztego jeszcze 3,5kg gainera Co ja z tym zrobie...carbo i gainerów nie używam, a za to białeczka ani jednego ;( chetnie sie zamineie jak ktoś chętny
jedynie co zuwazyłem to bcaa i kretyna, i jakis rest coś tam po treningu, jakieś witaminty i sporo takich pojedynczych rzeczy, które chyba bardziej do testowania niż na cykl a niektóre to nawet nie wiem co to paka samotdrolu jest to bede rosnał:D

prz1993
Nie wiem no dla mnie niezrozumiałe że przegrałes open. Nogi miał sporo lepsze, ale całą resztą go rozwalałeś, szczególnie proporcjami. U Ciebie wszystko super rozwinięte, nawet te plecy które odstają, wyglądały lepiej.



no ja tam oka nie mam, ale jakbym wygrał penwo by tez nikt nic nie powiedział...

może jeszcz ektoś się wypowie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30820 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870883
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Patrząc na filmik moim zdaniem słusznie wygrał, lepsza budowa somatyczna i bardziej pękaty przy podobnym odtłuszczeniu, a nogi bardziej wyseparowane. Być może się mylę bo to tylko filmik, a z tym wiemy jak jest. Druga sprawa to pozowanie, uważam, że ten drugi zawodnik bardziej "delikatnie" czy naturalnie pozował, elegancko się uśmiechał i moim zdaniem bardziej estetycznie to wyglądało. Wiem, że to nie pokaz mody, ale jednak takie detale mają znaczenie, trzeba się prezentować w 100% dobrze Zaznaczam, że to moje zdanie Niezależnie od wyniku sądzę, że i tak mocno poprawiłeś proporcje, nie ma u Ciebie jakiejś partii która się mega wyróżnia. Brakuje jedynie tej separacji na nogach, ale może to kwestia tylko odtłuszczenia ? Na wiosnę potniesz się na pewno mocniej to i nogi się uśmiechną do sędziów



Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2016-07-26 09:22:55

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
prz1993
Carbo się przyda Chociaż też na pewno nie w takich ilościach


mam jeszcze z Kłodzka 2 kg w szafce czyli w sumie 10kg carbo i 3,5kg gainera:D

Arni może też masz rację ja tam nie jestem zły na nic ani nic, tylko taka dyskusja ja jestem zadowlony

Nogi to mysle że kwestia jeszcze większego docięcia.
po tydzien temu a teraz juz była spor róznica. Na wiosnę sa zawody które planuje, wiec tam bedzie wszytsko pod to rozplanowane, to tutaj to był bardziej spontan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Dobra tak na szybko jeszcze o wczorajszym dniu i może uda mi sie przed treningiem jakies podsumowanie ogarnac

no więc tak planowałem że wczoraj zjem cały świat A skonczyło się tak że mi tak mega kichy zapchało i nie chciało zejsc, ze masakra.
Przez co nawet się jesc nie chciało...cały dzień sie męczyłem. Miałem zorbic jakis lekki obwód ale za cholere by nie dało radę.
Puściło mi dopiero po 20 jak zaczeło ze mnie schodzić, to z godziny na godzinę się poprawiało, dziś już lepiej ale jeszcze nie do konca idelanie. Pierwszy raz po zawodach miałem takiego duzego bolka.

Jedynie co mi smakowało to czipsy ehh

Ale i tak zjadłe:

4 bułki, 2 schabowe, ser zółty kilka plastrów, serek topiony, szynka,7 jajek, masło, majonez
3 lody na patyku, monte
5x duże czipsy lays
kebab z frytkami

w zasadzie tyle

dziś jestem po jejecznicy na kiełbie i szynce z cebula;d i w koncu chyba skocze cos machnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
.


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-07-26 10:21:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
.....


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-07-26 10:22:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium