SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
No Erwi tak tylko napisałem ale pewno z 200g pójdzie na dzień ;) dziś na śniadanie z klikiem, potem chleb ciemny z szynka białka jaj z wpi, potem humuss na dwóch nawet dobry, teraz pewno odj**ie płatki z wpi wieczorem coś na mieście;d no i z 200g jak nic ;d tutaj ciężko o jakiś super market a tylko od h**a targów, a tam wiaodmo bardziej warzywa owoce tego od groma, halwa to co kawałek, i dużo jakiegoś gotowego żarcia. Ale żeby np kupić mięso itp to trzeba się na szukać ja tylko widziałem na jednym straganie, a w tych małych sklepach to tez takie podręczne rzeczy. Znazlem jedno miejsce gdzie robią kurczaka z grilla/z różna to cały kurczak 65szekli, pewno wezmę w jeden dzień to będę miał. No a zamysł mam tak jak rok temu w hiosznai 3-4 posiłki robimy w domu kolacja jakąś znośna na mieście. Tylko że tam w hispzani to wiaodmo i ceny lepsze i produkty tez. No tutaj inny świat xD humussa chciałem spróbować i w sumie nie powalił ale dobry jednak już drugiego nie kupię bo jednak jestem mięsnyxD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Zacny wyjazd, kurcze też bym sobie gdzieś pojechał.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
robertjudi
Zacny wyjazd, kurcze też bym sobie gdzieś pojechał.


Pakować się i jechać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Dziś po 2 dniach mega pogody pada... No ale oby tylko dziś.
Bo te ostatnie dwa dni były mega pod względem pogody.

Więc z racji że dziś pogoda barowa no to wyskoczyłem na trening i cardio
Barki bicpes trochę klaty
Cardio 40min
No i to co na siłkę po 1km w jedną stronę xd
Burger wczoraj i lody byly to dzis trzeba było to wykorzystać.
Bez żadnego aakg itp a nabcie znośne
Minus taki ze jak po locie mi napuchly kostki tak do tej pory nie zeszło..
Niby kardiolog mi mówił że po tych lekach na ciśnienie mogę mieć taką reakcję więc pewno sie skumulowalo...














Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-02-07 11:18:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44691
Branch :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Nie patrzą na Ciebie tam dziwnie? Na takiego dzika :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Jaki wielki ja pyerdole :D

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Takie 120kg robi wrażenie :D Wzrost jak mój ale tylko wzrost xD hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Kalafson
Branch :D


Haha, no rzeczywiście trochę podobny

No też ciekawy jestem, czy Ci z drogi schodzili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Eee niee. Tutaj wbrew pozra są normalni. Na silce w sumie coś tam zerkali bo tak tak to w sumie same szczurki, jeden coś tam się napinał przed lustrem chyba w planie ma kiedyś jakieś starty po poz się uczul, a ogólnie a silce sporo ludzi noni chyba z 5 trenerów co personalne robili więc widać że tutaj na tym idzie zarobić. Najgorzej pamiętam to było w Egipcie tam to zacofanie i na każdym kroku zaczepiali.
Siłowni ogólne jak patrzyłem tutaj torche jest. Ale dziś np mają to ich święto h** wie jak to się nazywa bo zapomniałem to siłownię tylko do 150max 17 czynne potem większość zamknięta. Jutro maja rano na chwilę i potem wieczorem już normalnie a w niedziele mają wszytsko otwarte


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-02-07 13:54:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium