SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Apropo gdzie kupujesz np. takiego steka? Na wagę czy pakowany? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
tak jak juz bylo wspomniane wcześniej np.w Lidlu mają , pakowane. za kg jezeli dobrze pamietam to było 80 parę zł. a pakowane mniejsze oczywiście na porcje +-


Zmieniony przez - wincol w dniu 2019-10-26 09:09:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wojtekorzen
Apropo gdzie kupujesz np. takiego steka? Na wagę czy pakowany? :D


Wiem że w lidlu i pakowane różnie bo te miały jeden 250g a drugi nie całe 200g bo z Basią jadłem a ona akurat na zakupach była ;)
ale jej tylko sie ze 100g dostało wiecej nie moze


a cena szczerze nawet nie wiem....czasmi moze lepiej nie wiedziec :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
MARIAN 17


a cena szczerze nawet nie wiem....czasmi moze lepiej nie wiedziec :D

Może była po 20.00 wtedy idzie wyrwać za pół ceny jak się data kończy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
a nawet nie wiem o której ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Szybkie streszczenie weekendu ;)

Piątek dnt wiec w sumie tylko praca i w zasadzie tyle

W sobotę cardio praca do 13, potem był umówiony z kuzynem na trening bo już kiedyś chciał żeby mu tam co nie co popokazywać, a cwiczy sobie tak bardziej rekreacyjnie bo gra w hokeja w drużynie.
Nóg nie chciał robić bo był po meczu, dla mnie w sumie tez spoko bo miałem postanowienie ze ten tydzień nogi oszczędzam. Wiec zrobilismy po 3 cw na każdą partię od pasa w górę :d to co chciał żeby pokazać
Ogólnie fany trening ze sporym zapasem ale wiosło tam na luzie szło 160kg, wiec dobrze wróży :d
TRening w sumie ze 2h zszedł
po trenigu ja zjadłem swoje on wział coś z cateringu z siłki

Potem szybkie zakupy i mała rodzinna posiadówka u mnie, w sumie ja tak na takim luzie dawno nie miałem:D
W domu zjadłem jeszcze swój posiłek,
potem już weszła łycha z cola zero, jakieś tam plaszuki z nutwhey udka z grilla
na ostatni posiłek halo topy z wpi i malinami, swoją droga mega opcja :d




Mimo ze 1h dłużej się spało to pospałem i tak dłużej co mega się przydało bo nie wiem kiedy ostatnio spałem 8h, rano czułem sie super, wiec gratisowe cardio wpadło :D Śniadanie standard i potem pojechałem na trening (to juz opisuje niedziele ) :D w sumie bez zadnego planu miało byc jeszcze lżej ale juz hvj nie wytrzymałem i zrobiłem nogi :D dobry armgaedon pompa po 2cw taka ze myslałem ze nie dokoncze treningu
mysle ze teraz wróce do normalnych siadów których dawno nie robiłem wiec zrobiłem lekkie rozeznanie, napewno ze 2-3 treningi bedzie trzeba ruch i ustawienie dopasować ale ogólnie nie źle, chociaż i tak hack siad kocham i mam dylemat :D co dać jako bazę

PO treningu mocne rozciąganie i rolowanie ale dziś i tak już domsy w hvj jutro bedzie masakra tak czuje
zjadłem pojechałem do domu i z Basią w sumie spontaniczny taki wypad przed siebie
W oświęcimiu przystanek na lody które już sa ze 2 lata każdy chwali a ja jeszcze nie jadłem i naprawde mega smaczne ;)

Potem jeden swój posiłek który na szybko zabrałem ze sobą(ryż indyk) ale kolejnych już nie miałem bo myslałem ze szybciej wrócimy, Kawa w Kato trochę spacerowania no i odwiedzilismy Zdrową Krowę gdzie kolejny raz się nie zawiodałem i zjadłem mega pysznie, wiadomo porcję nie duże ale jakość jak należy, ja ostatnio faza na krowę wież wziąłem stejka z polędwicy i frytki z batatów, wstyd się przyznac ale nigdy nie jadłem frytasów z batatów i rozj**ało mi kubki smakowe, jakie dobre :D







Moja Burgera z podwójnym mięsem bo musiała doładować :D

w domu posiłek BT i tyle-więc wczoraj nie dojadłem ;P ale tez nie widziałem sesnu doajdać potem bo mi raczej spadek wagi nie grozi :D
ogarniecie na dziś i juz rutyna

Dziś tez ostatni dzień luźniejszego treningu w sumie to dziś dnt bo wczoraj te nogi zrobiłem, ale cardio kreciłem 45min ed no dobra dziś 55min :D i pozowanie, mysle ze 2x w tyg pozowanie na czczo bedzie cały czas, ustale z Adamem szczegóły i od jutra powoli będe wchodzić na obroty, dziś tez z 8h pospałem i od razu lepiej no ale od jutra powrót do 6h :d

Napewno bedzie dalej prio na plecy, zawłaszcza do poprawy w pozie najszerszy tyłem, jak macie jakieś sugestie na plan treningowy zawsze chętnie wysłucham, albo jakie c głównie na te plecy a jak już wszystko będe miał ustalone to też napisze tutaj jka bedzie wyglądał zarys treningu i diety, teraz w dt miałem 460g węgli w dnt 300g wiec mysle ze na start bedzie poodbnie

waga dziś 103,7kg na czczo i w takiej granicy się waha ostatnie dni wiec też z tego będzie start masy ;)


















Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-10-28 13:38:21

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-10-28 13:40:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
W końcu wypiska jak człowiek . I nie Halo Topy, tylko Breyersy

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
haha przynajmniej widać że przeczytałeś wpiskę i się wałem w nazwie lodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Fajnie, że pospales... Mi z kolei tak zmiana czasu posłużyła... Ze bylem o 4.50 na nogach. Małej nie wytłumaczysz...
Na wołowe też mnie ostatnio ciągnie bardziej, częściej idzie mielony mix wol+indyk. W promo masz teraz tatar wolowy z Sokołowa w Lidlu. Za 4.50 200gr kostka. A co do stejkow to przymierzam się do Stekchaty w Gliwicach, podobno bardzo dobra knajpa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium