SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
turek swietnie wygladal i zasluzenie wygral, tam startowal tez wojta koritenski? on jeszcze w 2018 startowal w npc pro 212lbs, widac pomyslal, ze taniej go wyjdzie startowanie u siebie, niz w amerykabskiej lidze

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Turek mega progres, wczoraj ostatni start w elitę za tydzień jedzenie walczyć o kartę od jakiegoś czasu współpracę z JP. A ten drugi jak mówisz zawodnik pro NPC mniejszy o głowę odemnie ale naj**any miechem kosmicznie. Więc w sumie chyba nie tak źle z tym poziomem xD Pavel co był drugi to w rok też sport progres zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
mega ciężka obsada, wszystkie chłopy tam tak doj**ane ze kosmos. Mario gratulacje za start i ze nie odpuściłeś, jak wyżej ktoś napisał, jestes tyranem pracy! Dla mnie osobisty wzór w tym sporcie i nie liże Ci tu dupy byś se nie myślał ale mimo jazd jakie miałeś nie odpuściłeś i nawet cardio na balkonie potrafiłęś godzine dziennie cisnąć ja nie wiem czy bym tak potrafił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dziś dosyć ciężki dzień
Niby wolne w pracy myślem ze odeśpię ale druga noc zarwana i za dnia jak dopadła zamula to koniec :d

Przed zaowdsmi słabo spałem bo do godzinę ból dzwon xD
Po powrocie z Pragi przespałem może 2h i koniec.
Po śniadaniu gdzie zjadłem raptem 2 jajka 4 kromki tostowego z chuda szynka już na więcej nie miałem ochoty.
Więc stiwerdzilem że się położę no czułem się no zmęczony;d
Zsnalem moment to obudzila mnie jakaś baba bo dzwoniła, potem drugi raz jakiś gość w końcu wyciszyłem tel zasnąłem to ojciec się wziął za jakieś wiercenie to całym domem ruszało xD poleżałem chwilę i pojechałem na sesję-czułem się trochę lepiej
Na sesji 3h, a potem mówię hvj jadę na trening ;d więc pojechałem machałem górę xD i dopiero jadłem posiłek drugi czyli po treningu jakoś o 19
Potem kolacja z moją i koniec

Myślę że z sesji coś fajnego będzie dziś tylko mam jakieś próbki jutro mam mieć w dobrej jakksci

A i rano 45min Cardio zrobiłem

Coś z treningu




I coś z sesji













Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-10-05 23:10:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470098
To samo skojarzenie mialem jak zobaczyłem na story foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Miałem że sobą robocze xD ale stwierdzilsimy ze te lepsze xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
moze po sesji odrazu walil na weselicho

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
prz1993
W butach weselnych po ruinach łazi... A tak serio to sesja kozacko sie zapowiada


Wygrałeś :D

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Zdjęcia z sesji eleganckie :) fajna pamiątka :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium