SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2864807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
Jaca Dziekuję, śedziłem Cię na czarnym i Twoje zdanie jest naprawde istotne Najbardziej cieszy że te nogi poszły. Na pewno po sezonie musze sie wziąsc solidnie za plecy

ehh prosem chyba prosiakiem

solaros no teraz już musze byc chociaż torche zadolwony a po zawodach zobaczymy czy bede bardzo czy nie bardzo zadowolny
ale wiadomo gdybyśmy byli spłeniney to już nie było by motywacji zeby dzialać dalej dlatego ciągle trzeba cos poprawiać.

Buli

https://sklep.sfd.pl/MyVita_Mąka_kokosowa-opis35048.html#wartosci

mam te mąke więc jak dam te 10g t0 jest 35klaorii, ale licze to jako 5g tluszczu żeby miec banie czystą :D a nparawde do tego białko kokosowego i 10g kawy i omlet jest kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935

REDUKCJA DZIEŃ 72



KLATA CIĘŻKO + PLECY LEKKO


1. hantle skos 6x10
2a. Hammer skos 5x12
2b. ściaganie drazka górnego 5x max
3a. Wyciskanie hammer siedząc wąsko dłonie 4x10
3b. Wiosło hammer jednorącz + oburącz 4x12 + max
3c. Ściąganie na prostych rękach 4x15


40min aerobów na czczo
15min interwalow 10min aerobów po siłowym

Gorszy dzien, z rana spoko, na tening bez natchnienia, mega płaskośc dopiero po kilku seriach zaczeło się coś dziać, ale widać że "maleje". po treningu kiepskie samopoczucie dopiero wieczorem lepiej

Sam trening poszedł dobrze ale cięzary znacznie obnizam w tym tyg na rzecz pow, nie chce ryzykowac.

na koniec ppozowanie na salce




MICHA:


1.1 jajko, 250g białek jaj, 25g wpc, łyżka maki kokosowej
2.40g ryżu, 230g piersi
3.j/w
TRENING -50g bcaa
4..100g ryż 65g wpc
5.40g ryżu, 230g piersi
6. 60g owsianych, 300g białek jaj, 20g wpc,


ssanie ssanie jeszcze raz ssanie :d mega strasznie


SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 50g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2

glutamina 25g rano i wieczorem





-------------------------------


poranny rytuał już dziś za mną czyli pozowanie 30min, teraz krece cardio

przy pozowaniu jak zawsze najszerszy przodem i tyłem najgorzej ;-( stresuje się tym

waga dziś znowu prawie kolejne kg w dół...szybko leci teraz, dziś 88,2kg
ale boczki z rana już prawie nie wychwycalne
no i jak wspomniałem coraz bardziej płasko, ale tak musi byc
wydaje mi sie ze bedzie sporo pod limitem






LECIMY Z TYM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Do kiedy cardio kręcisz? Zacząłeś już zbijać estro? W boczkach pewnie woda, więc zejdą na sam koniec. A tak jak się patrzy, to już chyba nie ma co dopalać

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
chyba do jutra, dostane jeszcze wytrzycze dzis od Przemka ale jutro osttanie nogi to i raczej cardio też, muszą odpocząc, bo rano jest spoko wieczorem popychnięte. Estro od poniedziałku zaczałem mocniej zbijać. na bokach juz wiele nie siedzi, w osttanie 3-4 dni mam wrażenie ze zeszło wiecej niz przez połowe redu Dopalać jest jeszcze gdzie dupa i dwojki nie wiem na ile to woda na ile fat, ale tez powoli schodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Usmiechnij sie przy pozowaniu chociaz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
cvfdbkz
Usmiechnij sie przy pozowaniu chociaz :P


myslisz kvrwa że to takie łatwe :D moja taktyka to mina zabójcy może się przetsrasza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Gruunt to miec jakis plan

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
MARIAN 17
cvfdbkz
Usmiechnij sie przy pozowaniu chociaz :P


myslisz kvrwa że to takie łatwe :D moja taktyka to mina zabójcy może się przetsrasza



Lepsza na scenie mina zabójcy niz zombie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Zmarnowanemu i zmeczonemu mogli by wspołczuc :D

Zalezy jakie sobie wymysla kryteria ocenianie %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium