SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
a to spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
wierze w Ciebie młody, wyjdziesz jeszcze wiekszy i bardziej dociety tak wiec powodzonka, powoli przegladam dziennik wstecz bo u mnie to z czasem cienko bylo aby sledzic ale nadrabiam. widac ze Ci cycuch i lapa urosly!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
GWookie
wierze w Ciebie młody, wyjdziesz jeszcze wiekszy i bardziej dociety tak wiec powodzonka, powoli przegladam dziennik wstecz bo u mnie to z czasem cienko bylo aby sledzic ale nadrabiam. widac ze Ci cycuch i lapa urosly!




Zapraszam częściej;)




~~~~~~~~~~

Dziwna sprawa 15dni temu warzylem się na tej tanicie. Wyszło że bf%16 waga mięśni 82kg. Dziś stwierdziłem że też sprawdzę wyszło że bf% 18,2 a waga mięśni 78kg z gorszem...
A waga ciała praktycznie bez zmian.

Czyli wynikało by że w.h** miecha spalilem a fatu przybyło...
Co.chyba raczej nie.możliwe, ale po wczorajszym słabym trebingu i braku jakiegoś większego nabicie na treningu skłonny bym był w to uwierzyć...;d

p******e już te wagę i chyba do.końca redu się nie ważę bo skoda się wk***iac.

Na ponad 18%to chyba nie wygląda?
Bo osobno też każda partie mierzy i wyszło też że na rękach chyba różnica 4% względem ostatniego pomiaru na minus.
Ale tułów wyszedł też te prawie 18%



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
te maszynki pomiarowe.. to wychodzilo nieraz ze smalec kumpel z cyckami jak u kobiety raptem 22% a ja jak mialem forme calkiem calkiem to az 14.. wiec watpie ze sa miarodajne, niby dziala to na zasadzie przepuszczenia impulsu elektr i sprawdzenia oporu jaki stawiaja dane tkanki.. ale dla mnie dalej malo warte to 18 nie jest, sam wiesz, mniej sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ale już przecież nie raz było napisane, że ta waga pokazuje pogodę. Nie nadaje się nawet to o kontroli progresu.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
no nawet nie żartuj, że się przejąłeś wynikiem na tej maszynce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Przejąć się nie przyjąłem bo nigdy pomiarów nie robiłem i było ok;) tylko że na moim przykładzie to widać że już chyba dosyć mocno oszukuje. Bo chcoiaz jakis nirmalny progres by moglo zobrazowac a nie.Codziennie po kilka osób ważne. Ostatnio chłopakowi wyszło że ma 2.7% fatu :d fakt faktem ważył 62kg przy wzroście 185cm ale bez przesady ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Po co wgl wchodzisz na to i schizujesz się... juz to było przerabiane X razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Wg mnie nie warto nawet na to wchodzić- wystarczy szklanka wody między jednym a drugim pomiarem by wyniki były zupełnie różne.
U nas gościowi raz wyszło 6%, a raz ...25%. Trzeba by warunków laboratoryjnych i dokładnie tych samych czynników przy pomiarze (nawodnienie, ilość sodu i zapewne innych pierwiastków) by wyniki były miarodajne i uczciwe

Swoją drogą ciekawe czy cokolwiek jest w stanie faktycznie dokładnie zmierzyć masę mięśni, kości i fatu (poza sekcją zwłok )?
Może w jakimś stopniu MRI? Słyszałem kiedyś o jeszcze bardziej dokładnym badaniu obrazowym, na bazie MRI, ale nie pamiętam jak się nazywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
No już raczej nie będę wchodził sprawdziłem bardziej z ciekawości niż żeby się tym sugerować, no ale niestety pomiary z dupy;) a czy dokładnie coś jest nam w stanie zmierzyć to nie mam pojęcia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium