SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ja widzialem na żywo, nie podbijałem przybijać pion itp bo swiezo ze sceny schodzisz, to nie bede pajacował ale zwyczajnie mi Cie było szkoda, bo kur...wa np. gość z chyba 4 miejsca wyżej, żart. Agresywny z tak zamglonymi nogami, że tragedia. ja rozumiem, że za 2 tyg MP i mze sedziowie przymykają oko ale dzis są MŚ i oceniamy dzisiejszą formę. Generalnie graty za formę i występ. pozdrawiam
P.S. Czemu tak "spływałeś" w pierwszej rundzie, znasz przyczynę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no nie tak do oporu bo za pasem kolejny start :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Ja sie mega zdziwiłem jak wyczytali cie szóstego, byłem przekonany ze minimum 4 bedziesz, byłeś bardzo dobrze docięty. Ale ogólnie poziom zawodów wysoki, ty byles bardzo dobrze przygotowany i to najważniejsze.

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Piekny wystep Marian, braklo mnie na zywo, ale sledzilem relacje live

Forme i przygotowanie miales o wiele lepsze niz ci bedacy pare oczek wyzej. Duzo szczegolow i przede wszystkim dociete nogi jak nalezy. Na MP ocenia lepiej Dla mnie byla bomba i duzy progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870175
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
No Ja niestety z bliska nie widzialem ale patrzac z trybun caly final ocenialbym inaczej łacznie z pierwszym miejscem, az mi sie przykro zrobilo jak wyczytali Cie szostego, bardzo dobrze wygladales na tle reszty i moze do podium brakowalo to jednak czwarte miejsce bylo twoje. Gratulacje, teraz sobie podjedz i za 2tyg wychodzisz z porobioniona dupa na MP :D

Sam sie chyba lekko zdziwiles jak Zadło wyczytali trzeciego %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Mariusz moje zdanie też znasz, nie odbiega ono od wielu opinii powyżej.
Najważniejsze , że Ty z Przemkiem jesteście zadowoleni z formy , co do wyników - ciężko ich nie komentować, wystarczy zerknąć na plik ze wszystkimi kategoriami i znaleźć pewną zależność ;) Śmieszy mnie fakt, ze w panelu siedzi np. najbliższa osoba (żona, narzeczona, mąż, narzeczony itp) danej osoby , jak ona ma oceniać niby obiektywnie swojego partnera/partnerkę? ;) pytanie retoryczne.
Siedziałem 2 dni pod sceną, więc chcąc / nie chcąc nasłuchałem się mnóstwa komentarzy na temat niektórych wyników, taki sport - nic tego nie zmieni, zaciskaj pasa i lecisz za 2 tyg na MP , szkoda byłoby odpuścić mając taką formę, a potem następne mniejsze imprezki.

Fotki ode mnie były wrzucane na bieżąco (o ile nie występowały problemy techniczne - proszę mnie na razie nie pytać o nowe forum itp , dla mnie to też nowość , jak dla Was - a sporo rzeczy widzę jeszcze jest do poprawek z tego co widzę...)
Ja nadal w Mysłowicach i montuje dla Was i udostępniam filmy z wczoraj, oczywiście najpierw porannej sesji. Finały zapewne dopiero pojawią się w nocy lub jutro

Miło było się spotkać i pogadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Kulturystyka klasyczna 180 cm, eliminacje - Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness 2017 - SFD



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium