SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870131
Tyle że to kategoria wprost stworzona dla takich jak Hoffman, Bumstead, czy nawet ten rusek z Burnejki. Mega wąska talia, szeroki rozstaw barków, vacum - i tacy tam rozwalają. Ratusznik, Kulczyński - w Polsce rządzili w klasyku, nawet i w Europie, a w physique w pro? W ogóle się nie liczą. Patrząc obiektywnie, z wielkim szacunkiem dla Mariana - imo on też tam się nie odnajdzie, nie ten typ sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Hoffmann rzeczywiscie ma idealna sylwetke ale on nawet bedac w ciezkiej zawsze dbal o talie i na masie nie wrzucal na siebie nie wiadomo ile kilo. Sam zawsze powtarzal ze Golden Era to bylo dla niego prawdziwa kulturystyka i zawsze dazyl do takiego typu sylwetki co teraz po 20latach procentuje. Ratusznik i Kulczynski rzeczywiscie tylko stracili przez zmiane Kategori mimo naprawde dobrych sylwetek sa poprostu za mali rzeby dorownac swiatowej czolowce. Marian ma warunki i mysle ze jednak w tym Pro Elite zostanie zauwazony. Wiadomo ze Pro tez trzeba sobie imie wyrobic wiec nie wolno za dlugo zniknac ze sceny i startowac dosc systematycznie. Marian jeszcze mlody i dopiero sie rozwija a sylwetka juz dojrzala wiec lekka rekompozycja pod kategorie i mysle ze o nim uslyszymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Dlatego tez wydaje mi sie ze trzeba spróbować startu w PRO zeby zobaczyć co i jak. Ale nie ukrywam ze klasyk byl mi bardziej na rękę :) ale nic nie zrobimy bo i pewno z czasem w ifbb w amataroch zniknie zwykły klasyk.

A miec tez prawo do startu w PRO i nie spróbować to chyba tez by byla ciut głupota;) tym bardziej ze jak sie nic nie zmieni na grosze to w tym PRO juz jakes przywileje sa jak często opłacone wpisowe i nocleg ;)
Ja tez nie mówię że od razu tam wygrywać ale kiedyś gdzieś zająć top5 bylo by super <3

Bo z drugiej storny zostawać w klasyku ale amatorów i j**ac sie z limitem gdzie teraz juz bylo zabijane welsug mnie tez bez sensu bo masa musiała by byc taka ze wogole;)
I wtedy juz wychodzić znowu na wiosnę.

Wiec jak w PRO Classic physique znikne nie będę sie totalnie liczył a biorę to pod uwagę to wtedy sie bedzie myśleć co dalej... ale nie chciałbym zeby tak bylo i zeby za rok może dwa jedbak udało sie kręcic w okolicy top5 w pro Physique xD

Bo ciężka raczej jeszcze chyba bardziej nie korzystna dla mnie...hmmm

A co do Ratusznika i Huberta oni i teraz zawsze zabijanie wagi na sile wiec klasyk juz tez nie dla nich.

Zobaczymy jak Adrian CYRONEK bedzie sobie radził bo on na wiosnę zaczyna ;)


No nic pożyjemy zobaczymy. Ale powiedziałem sobie ze amatorach juz nie wychodzę jak mam prawo skorzystać z PRO (tym bardziej wiaodmo jak w tych amatorach tu na zaowdy nie chcieli puscic tu kontrole, tu za raning mialo byc euro a nagle dolar gdzie wzięli jezzcze 15% podatku)
i chyva zdania nie zmienię wiec Bede do tego dążył;)



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-12-03 07:45:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Powodzenia Marian.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870131
Nie no, oczywiście że musisz spróbować w pro Amatorów zostaw amatorom
A z Polaków, wydaje mi się, że w physique może sobie poradzić jedynie właśnie Cyronek, Jasiu jak kiedyś dowali te nogi, i Bomert jak dowali kilogramów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Tez napewno z roku na rok będzie tam wyższy poziomu


Tuyaj np zwycięstwa Arnolda pro

https://instagram.com/serechshev_ifbbpro?utm_source=ig_profile_share&igshid=1gkhnduktzart

Ten tez czołowy

https://instagram.com/ifbb_elitepro_dubinas?utm_source=ig_profile_share&igshid=1nehbpicfrf5

I ten jest kozak tez zawsze wysoko

2017 wygral ranking

https://instagram.com/aristidembomni?utm_source=ig_profile_share&igshid=1byuy68woaadq


U mnie napewno by musiało byc pozowanie dograne do perfekcji. Ogarnięte vacum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887182
Za hajs z BB baluj
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Inne przeznaczenie ^^ ale myślę początkiem stycznia ustawka to cos może moze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium