SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
dostałem już propozycję na łapy albo plecy więc może coś z tego się machnie :D w sumie z rozkłądu wypada mi klata ale boje się ze jak nie przetrenuje jej dobrze to się wk***ie :D a jak zrobie coś gratisowego to tam hvj bedzie jak bedzie :D byle nie czówrka bo w piatek no i wtedy nie klata bo zrobię ją w niedziele
będe jeszcze do ciebie napewno pisał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ja podobnie co do czwórek w piątek - wypadały w sobotę ale zamieniam z łapami+bok barku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
W piątek zrobiłem czworogolwe a potem wyjazd do wawy. Nocleg w wawie i w sobotę na ustawkę do Łodzi
W sumie nie będę wiele sie rozpisywał bo tam chłopaki już po dziennikach opisali co i jak a ja lekka obsuwa z wpiska ostatnio

Z Warszawy zabraliśmy Przemka i w sumie z wawy na Łódź moment


Co do samej ustawki to wiadomo jak jest na takich eventach wiec ten kto jedzi wie co i jak-powiem tylko WARTO.

Napewno będę chciał podtrzymać te tradycje i myśle styczeń/luty spotkamy sie u mnie w Oświęcimu ;)

Co do samego treningu na ustawce to nie ustawiałem sie na żaden konkrety trening porostu był to gratisowy dzień treningowy. Zrobiłem trochę pleców z Przemkiem w sumie ja chyba z 4 ćwiczenia bo były tam te fajne uchwyt do wyciągu wiec trzeba było testować xD potem jakaś seria unoszenia na Bok i chyba 3 serie na bica i tyle.

Po treningu od razu z Basia uciekaliśmy bo mieliśmy trochę drogi przed sobą a jeszcze zrobiło soe trochę zimowo a my na letnich oponach ale poszło sprawnie xD

Nie poszliśmy zjeść razem z ekipa ale dotrzymaliśmy towarzystwa duchowo o zjedliśmy sushi w Oświęcimu.

Ogólnie spore wrażenie zrobił Tobiasz czyli DMQ pod katem porgrssu w krótkim czasie w takim sensie ze od ustawki w Osw ogromna zmiana formy ;)
Teraz myśle ze już sukcesywnie będzie tylko lepiej bo napewno dojrzał psychicznie jak można to tak nazwać.

Przemek bardzo dobra forma ale to jak zawsze i nie oceniam nawet przez pryzmat ostatniego okresu. Napewno jeden z niższych bf

Nie z każdym zdążyłem zamienić słowo ale mało czasu a tez trochę przeglądałem z osobami które nie były jako tako na ustawce ale trenują tam na codzień np z Pawełem no i paweł tez gabarytowe robił wrażenie.

Fotki już tez tam chłopaki powrzucali to ja tez coś u siebie w rzucę w ramach pamiątki ;)

Ale czekam jeszcze na to grupowe co było na samym początku ustawki (nawet dobrze treningu nie zaczęliśmy xD to słaba pompa buła ;d)może ktoś ma niech podeśle to które robił fotograf.

Dzięki za miło spędzony czas i do zobaczenia znów ;)




























Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-12-05 18:00:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
fajna wiadomość, że planujesz ustawke a człowiek ma blisko to musi się wkoncu wybrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dziękuje Marian, fajnie ze zauważalnie to idzie w naprzód. U Ciebie gabaryt poszedł tez od Oświęcimia mega, ogromny kon jesteś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
Dzięki Mariusz, że mimo napiętego mocno harmonogramu życiowego, daliście radę zajrzeć Ja się też mocno postaram być u Ciebie tym razem, daj znać wcześniej z terminem jak będzie coś wiadomo. Bo jak wiesz u mnie nadal bez pełnego teamu na sklepach, więc już 7 tyg tkwię uwięziony w pracy/ w Łodzi , mam nadzieje,ze od stycznia już to będzie jednak załatwiony temat. No i może ja do stycznia się też coś poprawię , bo ostatnio przez robotę totalna niechęć do wszystkiego innego, ale takie spotkanie jak zawsze budzi w każdy wewnętrznego kulturystę

Co do zdjęcia grupowego, łap jedno



a w temacie z ustawką wrzucę coś jeszcze o ile uznam , że ma to sens, bo jak już pisałem , moj znajomy co był i robił foty - niestety nie mogl juz dluzej zostac na silce, tutaj jakbysmy zaczeli trening jak kiedys o 12-13 to byłby cały czas na siłowni, a mial pozniej robote swoja, to musial sie urwac po 15
ale i tak mnie cieszy, ze chociaz na sklepie mam okolo 100 fotek przyda sie do promocji sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Najważniejsze że się udało ;) Chociaż w piątek w wawie miałem lekką wegetację bo mnie tak coś zmiotło znów że myślałem ze w sobotę nic z tego nie będzie, jeszcze węchu nie miałem xD ale to przez zatoki bo w sobotę już było ok :D NO i Sobota samopoczucie spoko niedziela też a dziś jest znów dramat, zj**any czas pogodowy, mogła by przyjść zima i było by o niebo lepiej pod tym kątem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie, pogoda tragediczna dla samego samopoczucia. Cały dzien dzień szaro, słońca nie widać. No i mogła by przyjść zima bo póki co jedna wielka chlapa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
no i mnie poskładało :D

w piątek po treningu zaczeła się lipa ale sam trening jeszcze był dobry ;) , sobota niedziela git więc myślałem że już za mną choroba bo i w sobotę na ustawcę czułem się znośnie i w niedziele tez dobry trening zrobiłem akurat z podopiecznym Wojtka Korzeniowskiego bo wpadł, w poniedziałek wypadał dnt no i tez samopoczucie dramat, pojechałem do pracy ale to była bardziej walka z samym sobą i o przetrwanie wróciłem po pracy, o 20 fervex i do łózka, tak na pół kimałem ale wypociłem się dobrze, wstałem zjadłem i dalej kima, o 2 w nocy wypiłem jeszcze nurofen i w sumie dospałem do rana, ale już do pracy nie poszedłem wiec kima do 10 i w zasadzie cały dzień tak zleciał w łózku, ale już za dnia nic nie pisałem przeciwgorączkowego i było ok, późnym popołudniem nawet zrobiłem z Basią jeden kurs bo okna trzeba było załądować i zawieść, na noc poszedł jeszcze fervex i nie chce chwalić ale dziś już ok. I oby już kvrwa bez nawrotu, ale do około kazdy jakiś zasmarkany, kaszlący itp, do lekarza mało kto idzie chyba ze już musi bo jak ktoś nie zaszczepiony to pierwsze co robią to test, własnie przed chwilą był u mnie ziomek na sklepie i mówi ze 3 razy test robił bo 2 razy wyszedł jakiś nie poprawny czy coś a 3 wyszedł negatywny a i tak dali go na kwaranntane ale dzwonił do sanpeidu i mają mu ją zdjać

no ale mniejsza z tym ja mam nadzieje ze u mnie już będzie ok ;) mozliwe że też to samopoczucie było spotengowane tym że w niedziele źle weszła inj i brak yebał ostro ze uniesienie ręki w górę było wyzwaniem, ale dziś już tylko lekki dyskomfort

więc po dwóch dnt dziś poszły plecy, w sumie byłem nastawiony że jak będe się czuł rano kiepsko to robię kolejny dnt, ale było naprawdę ok więc myślę że sobie nie zaszkodziłem

a sam trening poszedł fajnie, siłowo nie najgorzej ale wiosło ciążyło, czucie/nabicie bywało lepsze, ale 2 dnt pod rzad więc u mnie w dnt mało jedzenia a wczoraj jeszcze przez to ze spałem długo to jeden posiłek mi wypadł i nie widziałem sensu go nadrabiać na siłę .

wczoraj miałem mieć wizytę u fizio no ale przez samopoczucie musiałem odwołać i niestety już tego brakuje bo dziś tej jednej strony pleców nie mogłem do końca rozłożyć.
może uda się gdzieś wcisnać poza terminem bo z tego co mi mówił że ludzie sporo chorują i miejsca się zwalniają

tu jeszcze jedno zdj z ustawki grupowe od Kuby i jedno jak skrupulatnie analizuje jakiś skład
nie było nad mega dużo ale wystarczajaco żeby było fajnie, licze na to że styczeń/luty uda się u mnie spotkać o ile nic nie powymyślają;/






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Dziś niestety trening o całkowicie nie mojej porze bo dopiero będzie po pracy xD wczoraj późno wróciłem do domu bo byłem na konsultacji a bardziej kontroli u kardiologa i wróciłem dość późno za nim pogotowalem itp to było po 24 a dziś jeszcze na 10.20 barber a o 11 do pracy wiec żeby sie ze wszystkim wyrobić musilabym wstać o 5 wiec wybrałem druga opcje treningu wieczorem bo rano mnie poduszka ostatnio mocno przyciąga xD

Stresowałem sie w sumie wizyta u kardiologa bo u mnie to ciśnie jest od dawna i w rodzinie tak samo ale mała korekcja w lekach a ekg i echo na szczęście wyszło nie gorzej jak dwa lata temu
Lewa komora przerośnięta wiec poprostu muszę pilnować żeby nie było gorzej

A co do barbera to nowa fryzura myśle ze dzięki niej i mojemu wyrazowi twarzy nawet jak dziś bedzie dużo ludzi to każdy sprzęt będę miał wolny na silce a broda została

Miałem dwa dnt i niskie węgle wczoraj miałem dt i węgle wysokie a dziś rano wszedłem na wagę i waga dość mocno w dół i jakoś zassało
Bo było już pod 118kg a dziś 116.1kg ale to w sumie spoko i pewno chwilowe ale ta masa właśnie inaczej idzie jak każde wcześniejsze i oby tak najdłużej
Myslalem coś o krótkim minicucie bo w zasadzie nigdzie mi sie nie spieszy ale to bardziej pod tym katem żeby zamula nie złapała i nawet coś tam o tym z Przemkiem gadałem na ustawce jak trenowaliśmy ale w sumie nie wiem czy tego nie przeciągnę do końca roku bo ten bf raczej taki ze masować można dalej no a waga bardziej tendencja spadkowa ale to jeszcze tez z Adamem przegadam ;)








Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium