SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Mati a pamiętasz nazwy leków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedyś był polpril indapamid I jeszcze jeden którego nie pamiętam. Chwilowo też miałem przepisany verospiron (czyli spironol) teraz leci tylko prestarium. Ale za jakiś czas też spróbuję go odlozyc. Oczywiscie po konsultacji z Kardio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
a tak z ciekawości Marian,jakie ciśnienie teraz masz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
MatiMlody
Kiedyś był polpril indapamid I jeszcze jeden którego nie pamiętam. Chwilowo też miałem przepisany verospiron (czyli spironol) teraz leci tylko prestarium. Ale za jakiś czas też spróbuję go odlozyc. Oczywiscie po konsultacji z Kardio.


Polpril ci nie pomagał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamagal Ale wtedy też nie mógł kardiolog trafić z lekami i mimo brania 3 różnych ciśnienie było i tak 150-160, rozkurczowe za to było wzgledne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
alexus
a tak z ciekawości Marian,jakie ciśnienie teraz masz???



teraz to cieżko powiedzieć :D ale kilka razy dziennie sprawdzam
ja też mam chyba syndrom bialego fartucha czy jak to się nazywa bo jak zawsze widze lekarza ze wyciaga ciśnienimierz to wiem ze bedzie wysokie
tam u lekarza miałem wysokie 170/110...gdzie czułem się normalnie
w domu w ten sam dzien mierzyłem kilka razy to średnio miałem 145/90
wczoraj rano jak wstałem 130/80, potem jak już zorbiłem cardio poruszałem się to zazywczja te 140-145/90-95
wczoraj np wieczorem specjalnie tak zrobiłem ze sprawdziłem jakby z biegu robiłem zarcie, potem prysznic schody góra dół to od razu było 163/95
a dziś rano po cardio sniadaniu i wyjazdem na siłke sprawdzałem 3x to takie 135-140/85
i tutaj chyba chodzi też o te wagę ze dla organizmu obciązenie i jak się poruszam coś porobie to od razu w górę, w każdym bądź razie nie bede tego lekcewazył i wizytę u cardio już mam ogarnięta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dziś padło na dwójki i łapy. NIe wiem ale nadal z rana mam tak ciężko zaskoczyć że masakra :D czuje się ociężały i spiący :D chyba uroki masy i hvjowej pogody
ale na treningu niby jak już zacząłem to było ok, chociaż tak się zastanawiam czy nie zacząć już mincuta, żeby na wakacjach chociaż jakoś bez przeszkód spacerowac, nie być ociążałą kluchą itp bo tam o formę mi nie chodzi bo już wyrosłem z tego zeby na wakację było dobrze sa inne prio :D ale też zeby był jakiś komfort ;) a już też bodajżę konczę 11 tydzień masy wiec cut by nie zaszkodził, bo i wiadomo forma też jakaś cud miód nie jest, ale się przyzywczaiłem do tego. Muszę w koncu jakieś foto na czczo zorbić żeby miec odniesienie

co do samego treningu ok ale ciągle bez j**nięcia ;P zamiast martwego zrobiłem DD na maszynie do haków bo zapomniałem pasków

Dwójki + biceps i triceps

1. Uginanie siedząć 20 15 15 rest pause 15p -3s fazy ekscentrycznej
2.Uginanie stojąc jendonóż 2s wstępne 2 cięzkie robocze 8-10pow+back off
3.MCNPN z hantlami 5s 12
4.Uginanie leząć 4x15
5.Odwodziciele 4x20-25

Biceps:
1.Uginanie sztangą 2-3 wstepne 4 robocze 8-10
2.Uginanie hantlami z supinacją siedząc 4x12-15

Triceps:
1. franzuc wyciąg linki 2 wstepne 4 robocze 8-10
2.Sciąganie rączki wyciągu podchwytem 4x15

30min cardio na czczo

NO i tej j**any łokiec nadal boli;/ dziś nawet przy sznurach

Micha u mnie w sumie standard
Przez pare dni był jakiś gorszy apetyt i w sumie pomyslałem sobie że pierwszy raz wiem co to nie byś głodny czy dłużej męczyć posiłek ale od wczoraj już znowu głodny :D dlatego też ten minicut dziś już nie tak chętnie o nim mysle jak pare dni temu :D

1. łatki ryżowe, wpi, tosty
2.ryż, płatki wpi
3/indyk ryż lniany
4.omelt
5. jak 3
6. jajecznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Na łokieć polacam fale uderzeniowe 5 wizyt u fizjo i łokieć mam jak nowy.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151011
Zależy co mu dokładnie dolega, bo jak na podłożu neurologicznym to fala tylko pogorszy sprawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Dobrze sobie rozmasuj przedramię - choćby jakąś twardą piłeczką. Jak nie jakiś poważny uraz to łokieć powinien przestać boleć.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2020-01-10 14:39:57
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium