SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Czyli to ten etap gdzie szama w górę, waga w dół, a nabicie coraz lepsze :D
Czyli najlepsze co nas spotyka po redukcji :D hehe

Z tym uginaniem właśnie już na insta widziałem ;p i chyba podkradnę patent :D zobaczę jak mi to wejdzie :D


Zmieniony przez - winterR w dniu 2020-04-22 13:55:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zrob tak z wyciagu dolnego. To jest rozp******
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
mi akurat to o ławeczkę dobrze wchodzi ;) a wyciąg mam średni i czasem się przy nim za bardzo wkvrwiam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dziś dnt więc w sumie taki standard
Pozowanie na czczo cardio śniadanie
Zaraz do fizio i potem do pracy.
Jutro nogi i tym treningiem raczej zakończę obecny plan a od soboty wejdę na PPL

Zamysl mam taki
Pull z naciskiem na wiosla
Push z naciskiem na klate
Legs z naciskiem na dwujki
Pull z naciskiem na ścigania
Push z naciskiem na braki

Do pulla tył barków bicpesy
Do pusha bok przód barków tricepsy

Nie trenowałem typowym PPL ze 3 lata więc może fajna alternatywa będzie.
Jedynie jak zawsze sam do siebie mam problem z doborem a bardziej ilością ćw bo lubię przesadzać ale typowo z kartki się jakoś oduczyłem trenować ;( xD lubię duża objętość i ciężary i kurde jakbym miał się sztywno trzymać "rozpiski" to pewno często bym nie soleniony wychdozil z treningu, bo wiaodmo czasem jak dobry dzień to się okazję że seria robocza poszła jak wstępna więc wtedy robię dalej xD
No ale z drugiej Storny może jakbym bardziej tego pilnował progres byłby jeszcze lepszy...
To tak w ramach przemyśleń :d
Bo ostatnio coś tam Gluchowski mówił że jak za bardzo się nap*****la na treningu to progres może być gorszy bo orgabzim pierwsze się musi odbudować i potem dopieor na budować a nie tylko na budować :d i ciężko te granice zachować. ale ile w tym prawdy to nie wiem bo w sumie zawsze się mówiło żeby te uszkodzenia na treningu były jak największe :d
No i też teraz do póki siłek nie otworzą to tak będę miał tylko jakiś zarys planu bo trenuje na 2 siłowniach więc wiaodmo inny sprzęt ale to już myślę nie problem bo bazę będę starał się trzymać stała.


Dzis 111.7kg










Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-04-23 10:22:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Ja mam idento to samo co do treningu. Zresztą też to u mnie widać. Próbowałem kiedyś zrobić jedną roboczą i 1s back off ale jakoś czułem że nie zmęczyłem tego mięśnia... Nie wiem ale mam idento przemyślenia jak Ty... z tą objętością treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Paweł Głuchowski czy który?
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Michał mi w sumie nie do Końca o to chodziło a bardziej o to żeby zacząć mniejsza objętość i ja budować w sensie że 1 tydzień 1 robocza
2 tydzień 2 robocze 3 tydzień 2 robocze i back off 4 tydzień 3 robocze i back off i na tym np zostać i juz tylko dokładać
Ja wolę od razu 3 robocze i back off. , a potem pewno po paru tyg bardziej zajechany

Kondzio tak on. Parę dni temu jakiś live webinar czy zwał jak zwał był xD


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-04-23 11:07:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
aha w ten sposób. W sumie tak o tym nie myślałem. Sposób fajny się wydaje tylko właśnie spełniony wyjdziesz z treningu? :)
Ja już głupieje od tych wszystkich metod xD Co człowiek to inna opinia :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Ale kto to jest Głuchowski ? 2-3lata temu wgl go nie było, plątał sie po jakiś nabbach wpfach czy hvj wie gdzie i nagle wyskoczył hvj wie skąd i uważa się za Charles'a Glassa w kraju... Te badania to wiemy ile w naszym sporcie są warte, każdy jest inny kazdy reaguje na co innego. Topka na olimpii mało kto z nich ćwiczy z zapasami na 5 ruchów i 2 ćwiczenia na partie. Ale nasz kraj jest głupi, ktoś wstawi jakiś papierek, powie coś żeby brzmiało sensownie i ludzie papugują to. Już dużo było takich przykładów w ostatnim czasie np z olejem kokosowym, mct lub 9s na biceps tygodniowo.... Czas sie obudzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Ja jak trenowałem splitem i PPL to brakowało mi tej objętości na dane partię w PPL i też wychodziłem jakiś taki niezadowolony. 3-4 miesiące i jednak wróciłem do splita i wtedy czułem, że to jest to!

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium