SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Kosa Marian. Brzuch to znak rozpoznawczy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10655 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609945
solaros dlatego tez brzuch bede musiał czesto pokazywac



wiadomo fajnie że tylu zawodników bo bedzie dobra rywalizacja, no ale nie ma co ukrywać w tym klasyku do 180cm szykuje sie mega poziom....

ale my robimy swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10655 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609945
dziś za mna pierwszy obwód, ciezko było zacząc ale potem już fajnie poszło. Na początku mega płąskośc ale z chwili na chwile było coraz lepiej chyba woda i sol robi swoje

w sumie treningu i diety nie bede opisywal bo nie ma co

trening obwodowy: placey,klata,m brzuch i potem barki triceps bicesp

micha skormna ale tak ma byc, wody spoor soli sporo

Jestem tak nakręcony i zdeterminowany że mimo iż dziś miałme na rano do pracy to przed praca tak i tak pozowałem na czczo.

Po siłowym też nogi mi się tak pompowały że potem czułem jakbym je trenował
zrobilem jakieś tam zdj filmik ale filmiki jakośc tragedia wiec nawet nie wrzucam, jakos samoyebkie wrzucę

waga dzis znowu w dół, o limit sie nie boje, bedzie nawet poniżej dziś, 86,4kg



tutaj po treningu ale do treningu poszło z 7l wody





promyk nadziei ze i może ta dupa nie bedzie zła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Zaj**iscie jest Mario. Nie wiem czmeu powiadomki miałem wyłączone. Trzymam mocno kciuki za start !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
MARIAN 17


wiadomo fajnie że tylu zawodników bo bedzie dobra rywalizacja, no ale nie ma co ukrywać w tym klasyku do 180cm szykuje sie mega poziom....

ale my robimy swoje


i to podejście mi się podoba, jeszcze raz powodzenia w końcówce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
jest klasa :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
MARIAN 17

wiadomo fajnie że tylu zawodników bo bedzie dobra rywalizacja, no ale nie ma co ukrywać w tym klasyku do 180cm szykuje sie mega poziom....

ale my robimy swoje


Ale chyba lepiej jest startować wśród elity? Wtedy pewnie czasem przegrana smakuje lepiej niż zwycięstwo przy słabych rywalach

Trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10655 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609945
DamiosL
MARIAN 17

wiadomo fajnie że tylu zawodników bo bedzie dobra rywalizacja, no ale nie ma co ukrywać w tym klasyku do 180cm szykuje sie mega poziom....

ale my robimy swoje


Ale chyba lepiej jest startować wśród elity? Wtedy pewnie czasem przegrana smakuje lepiej niż zwycięstwo przy słabych rywalach

Trzymam kciuki!


No jest w tym racja;) i czym wyższy poziom a lepsze miejsce to większa satyskwacja;) ale wiaodmo tez sie startuje po to żeby o to pudlo walczyć i ono zawsze cieszy nawet jak konkurencja słabsza;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21598 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870907
Mnie rok temu finał na MP seniorów cieszył bardziej niż wszystkie wygrane w juniorach. Tymbardziej przy takiej obsadzie jaka tam była.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
dokladnie mam takie samo zdanie jak przedmówcy, lepiej startować wśród najlepszych i zając dobre miejsce a kto wie , może będzie bardzo dobre miejsce, niż wygrywać ze słabymi zawodnikami. Sylwetka się mega prezentuje i oby wszystko do konca poszło z planem i wyszło tak jak powinno .
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium