SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Aha, to zobaczymy co będzie xD




k***a od rana dziś mega wk***ienie. Wczoraj odebrałem samochód od mechanika niby nic poważnego tylko same potrzebne rzeczy probione: cały rozrząd, klocki hamulcowe, coś tam z zawieszeniem, płyny, uszczelka itp czyli standardowe rzeczy i wyszło 1550zl. Dziś jadę do pracy i j** zaświecila się kontrolka i spadła moc nigdy nie było z tym problemu, ale jakoś dojechałem. Ale ciekawe co grane.

Dodatków żeby tego było mało to też do dziś mam ubezpieczenie i ten chory kraj ładnie podniósł w tym roku za ubezpieczenie naliczone mi 990zl...;/

Jest plan że będzie dziś trening o 18 z Wojtkiem i Szymonem karelusem ale przez te wariacje się trochę pokomplikowalo bo czekam na cynk od mechanika.

k***a kortyzol chyba wyj**ie po dzisiejszym dniu xD a karta do bankomatu to się chyba spali;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Mariusz u mnie identyko było z samochodem, pojechałem do mechanika, bo byl spadek mocy, wiedziałem ze coś z turbina jest nie tak, ale nie pomyślalem, ze zostawie u niego 1600zl, bo bylo jeszcze pare rzeczy do zrobienia. Wczoraj płaciłem ubezpieczenie to wyszło mnie 8stow gdzie wczesniej płaciłem kolo 500, do tego jeszcze stówka za przegląd, no dosłownie wszystko na raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
też znam ten ból , chociaz ja na szczescie standardowy przeglad (i bez spadków mocy ) u znajomego w aso
jednak nagle doszła wymiana zużytych z tylu klocków + tarcz , do tego co ileś tys km trzeba zrobić regulacje luzu zaworowego i nagle też 1,6k (jakie mamy podobne kwoty )..... i to po sporym rabacie , bo u znajomka

Odpukac , nic sie u mnie nie psuje , ale i tak ból jest


O oc/ac wole nawet nie myslec i nie sprawdzac, ale czytałem ze sie ładnie poj**ało; już rok temu miałem +15% podwyżki względem roku 2015, a teraz pewnie będzie jeszcze mocniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ja mam nadzieje ze to nic z turbina tylko jakiś błąd...jak dontej pory nie bylo zandych mechanicznych problemow. Bo to teraz robilem to poprstu same podatawy. rok temu za ubezpieczenie zapłaciłem dokładnie 414zl. We wrześniu miałem lekkie drasniecie na parkingu i poszło z mojego ubezpieczenia i automatycznie na ten rok 10% więcj za ubezpieczenie. Ale właśnie po tych podwyżkach nie spodziewałem się że aż tyle wyjdzie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470126
Witam w klubie rok temu 600 znakiem w tym 1100, dobrze że na współwłaściciela bo bym się ie wypłacił (3.6 pojemnosc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jakby Turbo padło, to byś to widział za autem

Dlatego ja nie wyobrażam sobie pracy bez auta służbowego
I nigdy z tego powodu nie zostanę trenerem personalnym


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-02-24 11:55:31

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Marian nie jesteś sam Mi rachunek za telefon przyszedł 414 zł Jak byłem w Norwegii nie wyłączyłem go... nie odbierałem polaczen, z neta nie korzystalem a i tak naliczyło.... dramat... Dziś musisz być niema opcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Marian taki nasz kochany kraj
Ja w tym.roku już mam niby max zniżki;)

Bzyku tez mysle ze nie turbina;)
ale to nie tylko trener personalny nie ma sssluzbowek:p

Chociaż dziś miałem okazję się wozić służbowka


Wojtek na 95% będę bo po pracy nie ma opcji żebym zdarzył. Jak wyrobię to będę na 18 albo później;) ale tak i tak będę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Moim zdaniem, przeskoczył pasek rozrządu. Wyreguluje i będzie dobrze, a Ty zapłacisz 0zł.
Luzzzik..

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79336
Spadek mocy turbina , regeneracja albo mechanik cos zrypal przy wczesniejszych naprawach

Anty / Anty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium