SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Jedz Marian nie pyerdol, bo to serio najlepszy okres. Większy bf to już sobie tak nie będziesz mógł pozwalać, no a potem już redu to wiadomo.


Obiecałem już wczoraj Basi więc wiesz Przemo jak to jest, nie da się zrywac umowy hahaha
Te wczasy mnie trzymią, bo jeszcze jednak miesiąc od nich a nie chciałbym tam byc bardzo zatłuszczony, bo wiaodmo tam wpadnie troche jedzenia a czym niższy bf% bedzie to tak szybko się nie będzie odkładac, mam taką nadzieje
Ale tez myśle że jak zrobimy z 10dni vlcd przed wyjazdem to ne bedzie takich skutków ubocznych, a dodatkowo jak ta woda zejdzie to zobaczymy co tam siedzi i cos cos wpadło przez te pare tygodni.

Bo póki co z bf% nie ma tragedii więc też myślę że takie 10dni vlcd przed wyjazdem sporo te forme poprawi :) a chciałbym się tam wyrożniać

No i wiaodmo po powrocie (miejmy nadzieje że nie będe musiał robic kolejncyh 10dni na vlcd xD ) lecimy dalej z masą zmiana pewno trochę suplementacji i pewno do konca roku pociągniemy, no chyba zeby ulewało to gdzies po dordze 2-3tyg mini redu ale to szkoda czasu na to...
no chyba żeby fajnie ten bf% fajnie sie trzymał to i nawet ze 2 tyg stycznia mozna byomasowac:D

p.s dzis jednak wpadnie 5 posiłków bo trenowac bede po 3 a potem muszę po trenigu zjesc 2 posiłki, przegłodze się z 4-5h i pewno gdzieś 22-23 cos zaczne jeść.
Mam jeszcze dwie milki w szafce aero i z cichami ale kurde 300g wiec strach otwierac xD bo na paru kostkach sie nie skonczy:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Szczerze? 10 dni VLCD to jest masakra i nie widze sensu. 7 czy 10 nie zrobi kompletnie żadnej roznicy, a po 3-4 bedziesz juz chodził jak zombie...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
kilka razy ta milke oreo dużą jadłem... zawsze otwierałem z zamiarem kilku pasków - a w przeciągu 20 minut zawsze zostawało samo sreberko szczerze wolę tego nie kupować


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2016-08-21 13:32:09

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
BzykuDG
Szczerze? 10 dni VLCD to jest masakra i nie widze sensu. 7 czy 10 nie zrobi kompletnie żadnej roznicy, a po 3-4 bedziesz juz chodził jak zombie...


to moze byc i nawet 7, wazne by dało zamierzony efekt amoze i 5 wystarczy
przyjdzie czas to sie ro rozkmini ważne ze na wczasy lece dopiero 16 wrzesnia wiec 3 wrzesnia w Bytomiu jeszcze nie bedzie vlcd

arnold69
kilka razy ta milke oreo dużą jadłem... zawsze otwierałem z zamiarem kilku pasków - a w przeciągu 20 minut zawsze zostawało samo sreberko szczerze wolę tego nie kupować



Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2016-08-21 13:32:09


moje leza od stycznia bo na urodziny dostałem
a własne dlatego nie cche otwierac bo sie konczy jak u ciebie
kiedys pamietam kupiłem duża i nie zdarzyłem do domu dojechac ze skelpu i jej juz nie było xD
nie spodziewałem sie że tak szybko pojdzie, ja prowadziłem a moja wkładala mi do buzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
MARIAN 17
moje leza od stycznia bo na urodziny dostałem
a własne dlatego nie cche otwierac bo sie konczy jak u ciebie
kiedys pamietam kupiłem duża i nie zdarzyłem do domu dojechac ze skelpu i jej juz nie było xD
nie spodziewałem sie że tak szybko pojdzie, ja prowadziłem a moja wkładala mi do buzi


Nie no u mnie jest trochę inaczej, bo zwykle to ja wkładam do buzi dziewczynie

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Ja przed wakacjami i po tez wejde na VLCD ale na pewno nie na 10dni i forma forma ale psychika jest tez dosyc wazna %) a takie pozwalanie sobie na przyjemnosci a potem katowanie sie dieta czy duzym i czestym wysilkiem fizycznym to psychike strasznie niszczy, wiekszosc osob tutaj i tak ta psychike ma zryta w mniejszym lub wiekszym stopniu ale katowanie sie zeby moc a potem katowanie sie zeby wrocic do tego co bylo jest bez sensu bo nie jest to nic innego jak "binge eating disorder" a ty masz czasem straszne jazdy o tym podlewaniu wiec jak Prz Ci mowi ze mozesz to mozesz

Nie madrze sie czy cos po porstu sezon ci sie skonczył, BF% masz niski, nie wychodzisz na scene w najblizszym czasie to teraz miej cos z zycia :*

arnold69
kilka razy ta milke oreo dużą jadłem... zawsze otwierałem z zamiarem kilku pasków - a w przeciągu 20 minut zawsze zostawało samo sreberko szczerze wolę tego nie kupować



Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2016-08-21 13:32:09


Kłamca, ta milka nie ma sreberka, kogo ty chcesz oszukac? Widac ze nigdy nie jadles i pewnie miska 100% czysta i zero czitow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
arnold69
MARIAN 17
moje leza od stycznia bo na urodziny dostałem
a własne dlatego nie cche otwierac bo sie konczy jak u ciebie
kiedys pamietam kupiłem duża i nie zdarzyłem do domu dojechac ze skelpu i jej juz nie było xD
nie spodziewałem sie że tak szybko pojdzie, ja prowadziłem a moja wkładala mi do buzi


Nie no u mnie jest trochę inaczej, bo zwykle to ja wkładam do buzi dziewczynie


kurde Arni to wniosek taki ze to nie Ty czitujesz tylko ona


cv z tymi 10 dniami to tak o yebałem bez zastanowienia, bo jeszcze o tym nie myslałem
może tylko poniedziałek-piatek bo w piatek rano o 3 wyltauje

zobaczymy

po sezionie ale tez leciec i w tydzien starcici sporo to nie ma sensu, bo wies zjak u mnie z tym bf% ze nie trudno o zalanie

na offie tez niby był ten czas na podjadanie i co


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-08-21 14:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jestem tego samego zdania co cv. Sam przed poprzednim weekendem robiłem 3,5 dnia vlcd i wiem, że tego bym nie powtórzył.
A ostatnio się ulałeś i co? Wróciłeś raz dwa do formy, wyszedłeś na deski z o wiele wyższą wagą, niż w poprzednim sezonie i pozgarniałeś złota. A ile przyjemności było w czasie offu?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Tylko bez przesady znowu. Za rok cele są troche wyższe, niż Władek gdzie wygrywa się wychodząc z marszu. Korzystać trzeba, ale nie od razu wychodzić z założenia "jestem na masie, to uleję się jak świnia". A u Mariana o to nie trudno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
cvfdbkz
katowanie sie zeby moc a potem katowanie sie zeby wrocic do tego co bylo jest bez sensu bo nie jest to nic innego jak "binge eating disorder"


serio dla Was te 3-5dni na vlcd to była taka męczarnia?
ja leciałem przed urlopem 18dni i gdyby nie praca fizyczna to praktycznie w ogóle nie odczułbym jakiegoś osłabienia, przemęczenia organizmu, wiadomo, że kolorowo nie było, ale piszecie o tym tak jakby to było jakieś mega katowanie naszej psychiki i organizmu, no ja jakoś tego nie odczułem, a teraz po powrocie wracam do vlcd na tydzień i nie odbieram tego w taki negatywny sposób
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium