SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
wojtekztr
T5 to tez spalacz a ja to traktuje jako przedtreningowke bo dobrze mnie pobudza wiec wiesz bzyku



bo praktycznie wszystko co stymuluje mozna podciągnać pod 'przedtreningówkę' , tak jak niektorzy do tej grupy zaliczą też beta alaninę,arginine czy jej jakas inna forme, a nawet kreatynę, w koncu tez mozna (a nawet nalezy w niektorych przpyadkach) wziac to PRZED treningiem

ile to juz razy slyszalem w pracy jak ktos przychodzil po przedtreningowke a sie okazalo ,ze zupelnie cos innego mial na mysli, dawne czasy pracy w sklepie z suplami

jednak powinno sie trzymac jakichś tam ram i traktowac preparat przedtrenigowy jako po prostu srodek kompleksowy - nie tylko pobudzajacy, ale tez z prekursorami NO, B-a w skladzie itp
spalacze to spalacze, inaczej mozemy tez mowic ze kofeina to przedtreningowka w koncu dobrze pobudza , no i kawa


detale wiadomo ale jednak , Marian jak sie kiedys spotkamy to Ci dam shellshocka, to sobie porownasz do t5 ,wg mnie urx jednak sporo lepszy , albo mialem t5 bez efki ,chociaz bralem z pewnego zrodla , widocznie dla mnie za słabe

forma co raz lepsza, a na tych fotkach z treningu to taki troche Mariano-Italiano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Banan to pewno najblizsza okazja bedzie na Śląsku;) potem mp moze Kunice i raczej UMP bo dzis jadę legitke odebrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
na Śląsku jestem (pierwszy raz bo rok temu te zawody nam akurat odpadły)
MP - też bankowo

Kunice odpuszczamy, kawał drogi, rok temu 14 zawodników łącznie , niestety to nie ma sensu
a UMP to sie okaze, bo to w okolicach terminu porodu,na którym muszę byc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Olej poród. I tak pewnie zemdlejesz i tyle będziesz widział

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
musiałbym się nazywać miękka faja a daleko mi do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wiaodmo sa rzeczy wazne i ważniejsze, Renia sama da radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31190
czemu ja tu jeszcze nie mam powiadomek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
fdsiq
czemu ja tu jeszcze nie mam powiadomek?


to ja się pytam czemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wczoraj byl DNT wiec totalny loz od.wszystkiego. o dziwo samopoczucie bylo git;)

Z racji tego ze nie bylo treningu to kilka sparw poogarnialem, mjedzy innymi legita załatwiona wiec jak bede chcial to na UMP w Krakowie moge wyjść :)

Wczorsj niskie węgle 100g na caly dzien, dzis po tym dniu Lc waga 92.2kg

Po pracy klata+plecy.
A na czczo juz zaliczone 35min aerobow


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-03-09 09:15:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium