SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Ja cebulę tez lubie ale u mnie moje flaki to od razu czuja i jest ogień... Dawnej jadłem jajecznicę z cebula i nie rzadko lądowałem po tym w kiblu nie mogłem dojść od czego a to od cebuli. A co do jedzenia jeszcze tutaj to właśnie jka Bzyku czy Kondzio głównie jak gdzieś idziemy to tak żeby mniej a wievej rzeczy popróbowac ta porcja co wyżej to na nas dwóch no dobra ja mięsa 2/3 zjadłem xD ale do tego potem jeszcze spróbowaliśmy pizze ale też tak mała na dwóch i tyle bez j**ania pod korek ;) pamiętam jka by było kilka lat wstecz jedna knapja pod korek i dziękuję haha. Ale tak się dziwię ze w sumie "umialem trochę teraz zluzowac" i zjeść torche pizzy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Dziś też pogoda barowa. Ale powoli się wypogadza.
No ale na trening sobie skoczyłem i cardio do tego. Cardio na rowerku bo nie wiem co mi się w nogę stało ale k***a chodzić nie mogę xD boli mnie piszczel takie uczucie jak bym biegał po bieżni i pompa chwyci...
Nie wiem może to przez wagę i sporo chodzenia takie ciągle napięcie w tym miejscu
Ogólnie już gurbo się czuje i trzeba to ciąć xD
Ciekawe jak waga ale pewno mimo iż kalorycznie dużo wievej nie będę jadł ale nie do końca czysto to w górę bo popuchneity jestem.
Tylko ze tutaj też sporo zmiennych bo nawet te nowe leki co mam na ciśnienie to mają skutki uoczbne popchnięte kostki co lekarz tez mi powiedział no i kostek na wieczór nie widać
Poki co trochę wyj**ane na to ale Zobaczymy czy ustąpi jak wrócę do domu.

A tak poza tym to we wtorek wieczorem już powrót j**lo szybko....












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Dobre światło tam mają to się ni liczy ;d

Kvrwa ale owoce to mają sztos ;)
Kleik owoce chleb wpi
Część wpi w kleiku a sześć z chelbem xD

I taki tam sobie nabój na ulicy xD










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Truskawka jak z reklamy . Ładna sztuka . Wpi z chlebem . Tego nie testowałem jeszcze

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Kilka podstawowych smakołyków od sfd ;)

Od środy niby zaczęte redu potem opiszę coś więcej bo po urlopie coś ciężko się ogarnąć dojść do siebie i nadrobić zaległości.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
W sumie to nie ma się co rozpisywać.
Wróciłem z wtorku na srodę w nocy, w srodę pojechałem na trening nóg. PO drodze jeszcze j**yła mnie policja, ale skonczyło sie na 100zł i 4 pkt.
Sam trening w sobie, hvjowy zero mocy . Ogólnie dzień do dupy, zamuła jak nie wiem.

Czwartek

Powrót do codziennosci, praca treningi rano itp. Padło na klate i tricepsy, nadal hvjowe samopoczucie i trening nie inni, wiec nawet sie nie rozpisuję...
Miałem nadzieje ze po wakacjach bedzie moc i pełna werwa no ale lipa.

Jak pisałem lekki na nadciśnienie wprowadziłem przed wyjazdem, jeden ze skutków ubocnzych opuchlizna kostek, co tez lekarz zaznaczył i u mnie to akurat jest bo kostki po powrocie nadal nie wrócił do siebie.
Wiadomo waga też ma wpływ na to ze czuje sie mega cieżko i nie do zycia, ale watpie ze az tak.

Piatek dnt tylko cardio

Odstawienie mk, moze to coś wody pusci i samopoczucie sie poprawi, bo tak to nie idzie funkcjonować. Poczekam kilka dni jak nie bedzie poprawy wywale te lekki na nadciśnienie i dam te stare i pójdę na kontrolę.

Od srody też redu

cardio 6x35min

micha:


Pos1
B60 T0 W100 


na starcie treningu 20g ww z carbo/dextro + aakg/cytrulina
trening
15-20g eaa + 40g ww carbo/dextro


Posp2
B60 T0 W180 


Pos3, 4 
B60 T5g W60
 

Pos5  
B60 T5 W60g

Pos6
B60 T25 W0

Białko 360g+to co z amino  
Tłuszcze 40g  z omegi i oleju z kryla 
Węgle 520

 
 dnt

Pos1
B60 T30 W0
2,3,4
B60 T10 W60

,5,6
B60 T15 W60


360g białka  
90g tłuszczu
300g ww


NO i zobaczę co się będzie dziać. Liczę na to że w końcu to ruszy, spadnie pare kg a starcie i samopoczucie sie poprawi. Bo narazie to jedna wielka zamuła, sennośc, ocieżałość plus opuchnięte tak kostki ze w zyciu takich nie miałem.
Waga po powrocie 123kg, obecnie około 122kg, ale te 2-3kg to mam wrażenie ze siedzi na dole-kostki.
Po cichu liczę ze mk mega zatrzymuje u mnie wagę/wodę i poprostu po odstawieniu w koncu korek z wodą puści, bo jak nie to i nie lekki to nie mam pomysłu co dalej


a zeby było mało to dziś mi wypadł tel z kieszeni jak wysiadałem z auta i ekran hvj strzelił



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-02-15 11:36:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Nac i ala z tylko sfd leci? Czy mieszasz Now + Sfd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
No to lipa ogólne .
Ja tam nigdy bie wróciłem wypoczęty po wakacjach i pełen energii do działania . W druga stronę zawsze . Wracam deprecha , zamula itd

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie też wieczny problem z kostkami i suche to są dopiero na diurezie. Może nie ma obrzekow typowych ale spuchnięte mocno. Prawdopodobnie też przez leki na nadciśnienie. A jakie te leki bierzesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium