SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian jesteś tak duży ze aż mało prawdopodobne wydaje się ze Ty w klasyku możesz jeszcze wyjść. Słabych stron już brak. Jakość caly czas na mega poziomie!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Jak to chyba Banan napisal kiedys - najbardziej doyebana Żaba w Polsce
2

Kapitan Wodka - Pol-Czlowiek, Pol-Litra

http://www.sfd.pl/Kapitan_Wodka__Pol_czlowiek,_pol_litra-t913097.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Na filmiku dopiero widac gabaryt
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Mariusz, czy aby u Ciebie ten prawy najszerszy przy bicach przodem to nie kwestia prostownika? Miałem identycznie przykurczony, ale Krzysiek BroStyle ogarnął mi prostownik i znowu w tej pozie najszersze są równo.
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Ja to czekam teraz na filmik z treningu z frytą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Możliwe że w tyg się pojawi. Ale zobaczymy bo to pierwszy raz Fryta miał taką profesjonalna nagrykwe gdyż ekipa z telewizji była ;o sam jestem ciekawy co to będzie ;d





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Taka ekipa bo wiadomo do kogo przyjechali! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kamils31
Najszerszy przodem, brzuch przodem i bicepsy przodem, szczegolnie ramiona w tej pozie mega to wyglada, juz nie wspominajac o dupie jak teraz wyglada.


dupa poodbno urosła :D ze ją nawet z daleka widac

patryk173
Ale te plecy poszły masakra. Teraz to już nic chyba nie odstaje


Obecnie mega słabych partii już chyba nie ma ale te plecy jeszcze jeszcze a tak naprawde to po redu sie okaże co tam sie dobudowało, ale mam nadzieje ze bedzie to wyglądac jak teraz w sensie widoczny progres ;d
Troche sledzę to elite pro classic i wczoraj na AC 2 i 3 miejsce chłopaki z ktorymi stałem na scenie w 2018 roku i minimalnie zawsze byłem za nimi, no ale to moze znak ze nie bede zamykał tyłów :D

MatiMlody
Marian jesteś tak duży ze aż mało prawdopodobne wydaje się ze Ty w klasyku możesz jeszcze wyjść. Słabych stron już brak. Jakość caly czas na mega poziomie!


Mati innej opcji nie ma, musi być classic

Cayek
Mariusz, czy aby u Ciebie ten prawy najszerszy przy bicach przodem to nie kwestia prostownika? Miałem identycznie przykurczony, ale Krzysiek BroStyle ogarnął mi prostownik i znowu w tej pozie najszersze są równo.


Konodzio moze nawet nie tyle co prostownik a sam najszerszy, nie byłem 3tyg i fizjio bo nie miałem terminu dopiero ide 30- maja i potem juz mam co tydzioen to bedziemy działać, ale nawet Wojtkowi pisałem ze ciezko mi było sie rozłożyc przy najszerwsyz przodem bo bo czułem jakby przykurcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wincol
wymiary konkret ale już chyba zaczynasz tracić na jakości co ? chyba ,że kwestia zdjęć tylko


Tutaj jeszcze nawiązując do Twojej wypowiedzi. Te wahania wagi są u mnie spore wtedy co dałem te zdj to 112.6kg a dziś np 190.5kg xD
A nie było żadnych zmiennych.
Raz mniej raz więcej na falku no i wczoraj męczacy dzień. Mało czasu że nawet jeden posiłek wypadł ale w tym tyg nadrobię




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2602 Napisanych postów 2957 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39565
Mariusz, a jak masz takie wahania wagi, gdzie podejdziesz trochę bardziej wodą to nie czujesz się później gorzej na treningu? W sensie czy treningi Cię nie męczą bardziej + backpumpsy łapią, które uniemożliwiają zrobienie cardio czy jakichś ciągów? Masz jakieś sposoby wtedy na to?

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium