SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ale my sobie tylko tak wspominamy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Siady może i trochę płytko ale za to nogi doye__ne :D Więc co za problem :D
Ja sam muszę swoje sprawdzić jak robię bo wydaje mi się że ok bo czuje je właśnie spoko tak jak Ty piszesz ale może wyglądać inaczej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5410 Napisanych postów 15428 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388447
siady wlasnie dobre, szczegolnie dla zawodnikow, ktorzy nie maja 150cm w kapeluszu, sam po sobie wiem, ze jak schodzilem nizej, to jedyne co roslo to dupa... a do tego kata co mariam robi, mialem najwieksze nogi w zyciu.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Winter no ja myślem ze jest głębiej po nagraniu jednak ciut inaczej się okazało ale rosną to się nie przejmuje ;d

Lord no i ja chyba też większych nigdy nie miałem więc coś w tym jest;d


Dzis trening push ale od rana się coś slabawo czułem potem niby lepiej a po treningu mega zmęczenie i obolałe kości/mięsnie jakby jakieś grybsko ;( jak wróciłem do domu to nawet mi się zdrzemlo z 20min co się nie zdarza
A na nogach to juz w sumie nie wiem czy ból kosic jak przy grypie czy az mam takie k****sie zakwasy bo jednak zakawsy po wczoraj w h** czwórki to dotknąć nie mogę.

Mam nadzieję ze jutro będzie git. Może wrzucę na noc jakiś paracetamol bo w sumie innych leków tez nie mogę.

Ogólnie trening poszedł ok. Jedynie typa poprosiłem do podania hantli 50kg na barki to za pierwszym razem flastsrt i juz sie wk***ilem za drugim razem prawie podał ale też się nie udało to wk***iony poszedłem na Hammera...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
bo 50kg to nie tak malo podać

a gleobosc Siadu niema znaczenia wazne zeby pożądany efekt był to nie trójboj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Ważne że kopyta rosną!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariusz taki bf przy tym gabarycie to masakra:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
winterR
Siady może i trochę płytko ale za to nogi doye__ne :D Więc co za problem :D
Ja sam muszę swoje sprawdzić jak robię bo wydaje mi się że ok bo czuje je właśnie spoko tak jak Ty piszesz ale może wyglądać inaczej :D


Zrobisz 100 prostowan na jednej sztabce i też będziesz "czuł", a czy urosną yo już może być w z tym różnie. Druga sprawa to wg wielu znawców, speców i badań taki niepełny siad wbrew pozorom bardziej "uderza" w staw kolanowy niż siad w pelnym zakresie ruchu,tzn.takim na jaki pozwala mobilność-w tym wypadku Mariusza, a myśle że jest w stanie siadać niżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151016
opalinho
Druga sprawa to wg wielu znawców, speców i badań taki niepełny siad wbrew pozorom bardziej "uderza" w staw kolanowy niż siad w pelnym zakresie ruchu


To niewątpliwie, aparat więzadłowy jest mniej napięty ale od kiedy bb i sposoby budowania mięśni, zwłaszcza potencjał EMG w danym ćwiczeniu w konkretnym zakresie ruchu mają wspólny mianownik ze zdrowiem


Zmieniony przez - BroStyle w dniu 2019-05-05 22:03:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
BroStyle
opalinho
Druga sprawa to wg wielu znawców, speców i badań taki niepełny siad wbrew pozorom bardziej "uderza" w staw kolanowy niż siad w pelnym zakresie ruchu


To niewątpliwie, aparat więzadłowy jest mniej napięty ale od kiedy bb i sposoby budowania mięśni, zwłaszcza potencjał EMG w danym ćwiczeniu w konkretnym zakresie ruchu mają wspólny mianownik ze zdrowiem



Zmieniony przez - BroStyle w dniu 2019-05-05 22:03:40


W sumie racja ale co, siad w pełnym zakresie będzie gorszą opcja niż niepełny w kontekście rozbudowy ud, pomijając już zdrowie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium