SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
arnold69
Nosem bym to wciągnął wszystko !! fajna akcja, Mariano jako przedstawiciel AN rozumiem ?


nie nie akurat taki zbieg okolicznosci ze AN było wystawiane ale chyba z jakiegos sklepu, ale ziomek co to tam ogarniał to akurat ze spółki sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
MASA TYDZIEŃ 5 28.08.2016 KLATA+BICEPS

1. Wyciskanie hantli skos + R10+drop
2.Wyciskanie hammer siedząc 4x12+drop
3.Wyc. hammer leżąc 4x12
4.Wyc. na maszynie skos+ 4x10-15
5a. butterflay 4x12-15
5b.rozpiętki w bramiej 4x12+drop

5.uginanie sztanga 4x10
6.uginanie na modlitewniku maszyna 4x12
7. uginanie na maszynie 3x12+drop


20min aerobo-interwałow


Trening na nowej siłowni gdzie wczoraj byłem na otwarciu, po mimo nowego mijsca fajnie siecwiczyło, sporo nowości, koniecznie będe musial tam kiedys na plecy jechać bo hammery zachęcają :)Dzis i tak spróbowałem 3 na kazdej po serii na sam koniec treningu i wchodziło mega zayebiście

Hantle na skkosie na poczatek poszły 45kg na spokojnie potem drop

nastepnie hammer siedząc dół klaty, tez elagancko nie duzy ciezar ale ostatnio mam tak ze czuje iż siła jeszcze by była to pompka jest taka że powoduje niedowaład xD

hammer płasko też bajka, ale takiego mam u siebie na siłowni więc mnie nie zaskoczył

maszyna na gore klaty nowośc, weszło bardzo fajnie

polączenie butterfly i rozpiętek zrobiło robote w rozpiętkach ostatnie dwei serie i drop lekko oszukiwane, ale pierwsze starałem sie kontrolowac łopatki aby to było lepiej niz u Przemka w Warszawie.

bicek pompa pompa:Dn na koniec s serie na plecy żeby tylko przestestowac


MICHA:


1.5jajek, 50g piersi, 15g lnianego
2.100g ryżu, 200g piersi, 10g oleju kokosowego
TRENING
-na treningu 50g carbo, 40g bcaa
3.bezpośrednio po: 60g ryżu, 100g banaa, 50g jabłka, 25g żelki, 50g pudinggu AN
4.60g ryżu, 200g piersi,

dziś niedziela to twrez troche pociągne postu i wpadnie pewno jakis burger oraz ten sernik z caterringu może lody, raczej delikatnie bo to sie u mnie sprawdza.















drop:








kozak maszyna:







na trening pleców będe się tam musial koniecznie wybrać






SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 40g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2

ZMA 4 kaps


dodatkowo przed treninegim próbka cała na raz HERO PUMP Z ALLNUTRITION
-samk nawet nie wiem jaki był bo nie przeczytałem ale całkiem dobry
-rozpusczalność elegancka
-działanie widać na zdjęciach





I kilka zdj z treningu:
nie jest źle ale zawsze mogło by byc lepiej, dzis waga pokazała 92kg więc cały czas stabilnie, wiaodmo sporo wody siedzi ale mysle ze po odstawieniu mono przed wakacjami i zroeibieu jakiegos dnia vlcd wody zejdzie i zobacyzmy jak jest.
Po mimo stojacej wagi( waga to nie wyznacznik) forumowy Mosto który dziś wpadł na trening stwierdził, że chyba cos rosnę ;)


















Z forumowym Mosto













Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-08-28 16:46:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Troszkę wody moze siedzi, ale fatu to za wiele tam nie ma. Zatwierdzam cheata

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Mosto też pięknie rośnie

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Wystarczy przy Marianie stać i już rośniesz :)

@Marian - forma cały czas top:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
W takim razie cos wleci, dzieki za pozwolenie chyba że wpadnie Przemek powie że nie to nie bedzie, trudno Ale on już pozwolił xD nie widzac w sumie tej wpiski więc kto wie czy nie zmieni zdania

Msoto robi swietna robotę i mysle że za rok już naprawde może byc konkretnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jeszcze dwie takie fotki.

pozowanie staram sie teraz czesciej pilwnoac, ale ze względu na to że jestem krzywy bankowo od nowego roku jak juz zaczne redu na MP zaczne gdzieś jezdzić na pozowanie i korygowanie postawy, mam jeden typ i chyba na to padnie, bo weług mnie gosciu w tych kwestiach jest ogarniety i stosunkowo nie mam daleko
jak widze sie w lustzre to spoko ale bez mi ciezej zwąłszcza przy najszerszy przodem lub tyłem jedna stona mi ucieka na pompie ot juz wogole
ale mma nadzieje że to jest do wyelminowania




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Tłusto, nic nie jesz!



dobra to hvj ide zrobic normalny posiłek

wiedzialem ze na FB mnie wkrecałeś



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium