SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2864653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
DIAMOND CUP AUSTRIA 16.09.2018

Jak wiaodmo ubiełgy weekend to DIAMOND CUP AUTRIA 2 miejsce, kilka słow skrobnę :D

Wyjazd w piątek bo weryfikacja w sobotę, jechło się dosyc długo bo warunki kiepskie, jakos po 21 dopiero bylismy na miejscu, woda i jedzenie ogarnicozna od wieczora bo oczywiście limit. Rano było tak na styk ale zeby nie ryzykowac to nie pilem i jakiegoś wafla tylko dzibałem, Pojechaliśmy na start weryfikacji i o dziwo zaczeło się punktulanie i w miarę sprawnie. Mieli tam torche namieszane bo u mnie jest +9kg a nie +8kg ale na szczescie wzrost 181,5cm wiec nie musdiałem się nawet kłocic o tej dodatkowy kilagoram bo wszedłem na styk.

Po weryfikacji jeszcze na spokojnie z jedzeniem ładowanie dopiero zacząłem popołudniu ale mocniej, chyba taki shcmeta najelpszy, zobacyzmy kolejnym razem.

Już po pierwszym posiłku odżyłem, bo też wody podpite, czułem ze dosyc fajnie nabija, szedłems pac było w miarę o 3 w nocy siku i wtedy patrze i mysle kvrwa teraz mółbym wychodzić Ale musialem isc dalej spać
Ogolnie w sobotę jak juz dawno się nie zdarzyło czułem spora precje i taki stresik, moze dlatego ze open może dlatego ze oczekiwnia były spore no sam nie wiem, ale na szczescie w dniu startu juz spoko.
Rano jak zawsze u mnie to nabicie ciut zeszło.
Sniadanie standard na tłusto.
Miałem tez lekkie problemy ze wzdęciami ale naszczescie ogaarnałem na czas

Potem do startu juz nic nie jadłem tylko protokół taki jak zawsze mam przed samym wyjsciem, i w koncu udało sie tam ze jak powiedzili tak plus minus było wyjscie i fajnie siadło, czułem ze nabicie jest, czucie miesni było dobre, poczułem sie bardziej penwy siebie. ale widząc konkurencje na backstage mówie o kvrwa bedzie walka:D
Na początku duzo porównań, elminacje połfinal itp
wyszedłem w 1 porównaniu wiec musiało byc dobrze

Potem oczekiwanie na liste finalistow chyba z 3h po podlai ja dopiero po skonczeniu wszytskich półfinałów, po podaniu listy 40min i było wyjscie.
Final juz bardziej pewny siebie, wiedziałem po co tam jestem:d Minus taki ze muzyke do układu miałem na penie a przyjmowlai tlyko na płycie....no i lekki stres ogarnał, wyszedlem na scene nie wiedzialem nawet co poleci, był spontan a podobno wyszło lepiej jak zawsze xD

chciałbym zobaczyć ten układ ale pewno nigdzie g nie znajdę

NO i potem juz dekoracje co ma byc to bedzie, ale emocje nie do opisania, 3 polaków wiec jak czytali to pierwsze narodowasc, wiec jeden juz był na 5 miejscu potem Karol na 3 no i ja zostałem na 2 ;-0 ale emocje nie do opisania, chcoiaż nie az takie jak w Rumuni jak czekałem na werdyt OPEN

Wyjazd bardzo udany, całły weekedn z narzeczona i Karolem Kasprzykiem jedn drugimu pomagał ana scenie tlyko walka i tak powinno byc

Przyszedl czas na powrót do domu ale na szczescie szło sprawniej niz jak jechslismy tam.
Na początku jedynie co to chciało mi sie pić:D

Z jedzeniem w sumie hmmm nie szalałem, aptzrac ze w ten dzien duzo z rana przed zawodmai nie poszło to potem po zaowdach mysle z etez z głowa
2xBanan 4x lód na patyku
100g ryz 200 g pierś
6 wafle z masłem
4 kromki tosotwe
Płatki 80g
Sushi
Skry 250g wpc 30g jogutr maly maliny 150g baton bialowy 4 kostki czekolady

Nie bedzie t tak opisane jak Toemk potrafi ale zawsze cos :d


WERYFIKACJE











JUZ PODCZAS ŁADOWANIA ALE PO 2 POSILKU DOPIERO




























ZAWODY





































I TUTAJ JUZ CHYBA NIC WIECEJ NIE TRZEBA PISAĆ

Zawody jak zawody ale jednak ekipa tez jest ważna














czwórka chyba siedziała:d




i sushi jako czit :D oczywiście nie całe moje, ale zorbione po zanjomości







to tyle, dziękuje za dopingowanie, wsparcie i wiarę
może ktoś doczyta do konca:d


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-09-18 10:25:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ja doczytałem! teraz tak pomyśleć jakby się cofnąć rok wstecz... nie do pojęcia ile w tym 2018 się wydarzyło u Ciebie i ile sukcesów osiągnąłeś, naprawdę dla mnie jesteś jedną z inspiracji, żeby zapyerdalać i dążyć do celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Bardzo dobrze opisane, cóż tu lepiej można- chyba jedynie polać wodę jak ja
Zresztą nie styl pisania, ale to, co było opisywane się liczy- a tutaj cel wypełniony i wielkie gratulacje!

PS: na sobotę to czekam jak na swoje zawody i też się stresuje Ale broń Boże nie stresuj się jeszcze bardziej przez to!


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2018-09-18 11:51:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Bestselleru nie napiszesz Ale w tym sporcie golisz ostro forma jak zawsze byla na najwyzszym poziomie wiec mysle ze soboty nie masz sie co obawiac byle waga zeszla bo widzialem na insta ze jest 97 z lekkim plusem Co do limitu +9 a nie plus +8 obowiazuje juz oficjalnie? Od jesieni czy od kiedy bo u mnie jeszcze bylo +8.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
ja też doczytałem! Zaj**iście się czyta takie streszczenie wyjazdu,do tego eleganckie foty. Progresujesz Marian,to jest fakt niezaprzeczalny, trzymam kciuki za następne wyjścia na dechy!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887342
Jedyne słowa które mi pozostają! To tylko GRATULACJE! Siedziałem w Szwecji i czuwałem tylko żeby zerkać co tam u CCiebie :D na szczęście udało się! załapać na live z insta :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Świetna relacja. Do top1 pewnie mało brakło bo wyglądałeś fenomenalnie. Nabicie, docięcie kosmos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 77203


1:11 min Mariusz w akcji...

/home/rafi/Pulpit/tumblr_netf1oMxIo1rmjd3no1_500.gif

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gugcio
Bestselleru nie napiszesz Ale w tym sporcie golisz ostro forma jak zawsze byla na najwyzszym poziomie wiec mysle ze soboty nie masz sie co obawiac byle waga zeszla bo widzialem na insta ze jest 97 z lekkim plusem Co do limitu +9 a nie plus +8 obowiazuje juz oficjalnie? Od jesieni czy od kiedy bo u mnie jeszcze bylo +8.


+ 9 już obowiazywało na wiosnę :)

Co do Ciebie Mariusz to co tu dużo pisać- prawdziwy mistrz !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
Gugcio
Bestselleru nie napiszesz Ale w tym sporcie golisz ostro forma jak zawsze byla na najwyzszym poziomie wiec mysle ze soboty nie masz sie co obawiac byle waga zeszla bo widzialem na insta ze jest 97 z lekkim plusem Co do limitu +9 a nie plus +8 obowiazuje juz oficjalnie? Od jesieni czy od kiedy bo u mnie jeszcze bylo +8.


na wiosne już było plus 9kg i nadal tyle jest

radon


1:11 min Mariusz w akcji...



ooo dzięki, jak na typowy spontan to chyba bez wielkiejj komrpomitacji :d bo jak pisałem nie wiedziałem jaką muzyke będe miał




Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-09-18 22:48:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium