SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Mariusz raczej jest już na tyle doświadczonym zawodnikiem i jego trener to samo więc raczej mało prawdopodobne aby zj**ali peak week.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Pisząc co nie miałem na myśli że popełnić błąd w decyzji, organizm raz zareaguje dobrze na coś a raz gorzej :P
Ale dobra ja jestem laikiem w tym sporcie więc siedzę cicho i obserwuję :)
Trzymam mocno kciuki za Mariusza i udany sezon :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Bps niestety zawsze idzie zybac, według mnie kazda redu/przygotwania też jest inne

A tym czasem przed wczoraj dnt i fizjio, wymęczył mnie mocno, głownie działał z karkiem i tymi okolicami, kar jak dziś dotykam to cały obolały, ale ruchomośc od razu lepsza i jakby z 20kg mniej na brakach.


Wczoraj poszły nogi ale nie daje wpiski bo jeszcze starym planem jadę wiec zacznie dawac systematycznie jak bedzie wdrozony nowy trening, już nie mogę się go doczekać.

Dziś barki cieżko klata lekko i tricpes, brzuch
Całkiem fajny trening mimo ze nie ma takiej wkrętki na treningi jak np od razu po zawodach.
Cardio w kazdy dzien po 35min .

Dziś też odwiedził mnie Wojtek K ale nie na treningu a w skelpie pogdać, 2h j**ało nie wiem kiedy :D
Przy nim czułem się jakiś mały :D


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-06-07 16:48:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Co jak co Mały ze względu na wzrost Naprawdę Mariusz robi konkretne wrażenie na żywo... Znamy się już parę lat i ten progres jest tak zauważalny, raz wielkość, a dwa jakość, nic nie chciałem mówić ale już widać przy tym jak Mario się porusza takiego "słonia" Choć mi osobiście się to podoba haha. Mówiąc szczerze jak dla mnie patrząc na zawodników tak zaawansowanych można by było policzyć na palcach jednej ręki osoby które robią taki progres.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a co się zapowiada na 2021 ze planujesz dłuższy off wtedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wojtek bo zakwasy na nogi wchodziły po Wczoraj i dlatego jak słoń

Erwin a ile można być w gazie ;p od 2015 cały czas startuje, mam nadzieję ze ten rok pójdzie weldug planu i kolejny tez. A 2021 wesle dom i inne rzeczy z tym związane ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
To życzę Mariusz powodzonka,ja na szczęście już prawie wszystko mam za sobą,teraz tylko kupić jakiś fajny samochód,zrobić dzieciaka i można żyć spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Mi tak nie śpiesznie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
dzieciak i zycie w spokoju to jakby gasic pożar benzyna i mówić że bedzie dobrze ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
MARIAN 17
Bps niestety zawsze idzie zybac, według mnie kazda redu/przygotwania też jest inne

A tym czasem przed wczoraj dnt i fizjio, wymęczył mnie mocno, głownie działał z karkiem i tymi okolicami, kar jak dziś dotykam to cały obolały, ale ruchomośc od razu lepsza i jakby z 20kg mniej na brakach.


Wczoraj poszły nogi ale nie daje wpiski bo jeszcze starym planem jadę wiec zacznie dawac systematycznie jak bedzie wdrozony nowy trening, już nie mogę się go doczekać.

Dziś barki cieżko klata lekko i tricpes, brzuch
Całkiem fajny trening mimo ze nie ma takiej wkrętki na treningi jak np od razu po zawodach.
Cardio w kazdy dzien po 35min .

Dziś też odwiedził mnie Wojtek K ale nie na treningu a w skelpie pogdać, 2h j**ało nie wiem kiedy :D
Przy nim czułem się jakiś mały :D



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-06-07 16:48:37


Fajnie tak jak ktoś wpadnie w odwiedziny pogadać, ja jakoś na treningu nie lubię zbędnego gadania, tam lubię zapierdziel. A po treningu pogadanki a czas przy takich pierdołach to leci jak wściekły. :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium