SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Ale to nie jest trojboj gdzie treningi wygladaja tak ze robisz np caly czas lawe + jakies akcesoryjne, albo tak jak cwiczy sobie kot, ze wchodzi : lawa, martwy, front i do domu, tutaj zobaczcie na caly tydzien, ze sie obciaza CUN, a martwe jako dodatek dobijaja go, temu Adam napisal raz martwe, raz racki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267549
I kogo teraz słuchać ?

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21607 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871025
Organizmu najlepiej Ja tam jestem z tych, co w te złe przetrenowanie nie wierzą. Znaczy inaczej - wierzą, bo wiaodmo że jest, ale tak jak napisał Bzyku - nie w kilka tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10667 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
Co do ciagow i racka to zrozumiałem Adama że robie to lub to, a nie na zmianę. Ale może źle zrozumiałem.Aczkolwiek sam sie zastanawiałem nad zmiana co tydzien bo racka nigdy nie robiłem.Wyjdzie w praniu;) suple póki co nie jakoś bogate. Ale tez chyba w miarę sie regeneruje. Tez jedzenie pójdzie w górę. Ale końcówka ostatniej masy fakt bylo czuć zmęczenie. A czy objętość większa to chyba nie. Bo teraz tez byla spora objętość. Bzyku taka dawka chromu nawet po treningu przy takiej ilosci wegli to tam uj;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
A moim zdaniem to zalezy ile treningow bedziesz w tygodniu robil. Jak bedziesz robil po 4 to pelen luz, jak nie bedziesz schodzil ponizej 5, a powiedzmy co dwa tygodnie bedzie wpadalo nawet po 6 no to wtedy juz moze byc ciezko moim zdaniem. Bo wtedy wbrew pozorom te ciagi to by wypadaly czasami nawet czesciej niz 1x na tydzien. A tak wogole Dejw to bardzo mi sie podoba Twoj pomysl z tymi ciagami, rackami, offem. Ja jestem z tych ktorzy maja mega problem z progressem silowym i moze to by sie u mnie sprawdzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
prz1993
Organizmu najlepiej Ja tam jestem z tych, co w te złe przetrenowanie nie wierzą. Znaczy inaczej - wierzą, bo wiaodmo że jest, ale tak jak napisał Bzyku - nie w kilka tygodni


Grubo się mylisz Przemek pisałem o tym dziesiątki razy,po martwym właśnie najłatwiej zauważyć wyczerpany cun,trenuje 15 lat i takie błędy przerobiłem dziesiątki razy.
Podam przykład zachodze na treningu robię np.300x5 czuje mega luz i dynamikę,za tydzień to samo robię 300x5 ale już nie z takim luzem jak poprzednio i brakuje dynamiki czyli znak że impuls że strony układu nerwowego nie jest już tak szybki.Trzeciego tygodnia zachodze na trening i 300 jest przyspawane do ziemi...dziwne?? Nie zupełnie normalne układ nerwowy padł i tym którzy nie wierzą dalej w przetrenowanie powiem tylko że wszystkie życiówki głównie w ciągach czy siadach robiłem po kompletnej przerwie od nich na 3-4 tygodnie.
Nie bez powodu zawodnicy trójboju robią ostatnie ciężkie treningi zwykle 3 tygodnie przed startem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21607 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871025
Nie każdy. Często widzę się z Marcinem Karkułą, i dużo się nasłuchałem o treningu siłowym. Jemu Koczwara akurat rozpisuje końcówkę tak jak piszesz, ale sam mówił, że wielu zawodników jedzie na jedynkach aż do końca. Nie będę się kłócił, Ty możesz czuć przetrenowanie dość szybko (Dawid oczywiście identycznie ), a ja robiłem ciągi siady i WL na dużych dla mnie ciężarach tygodniami i tego złego prsetrenowania nie czułem. Dlatego śmiechem żartem, tak jak odpisałem Soirowi - najlepiej to słuchać swojego organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Kot z tego co wiem tez zalecia jedynki i dwojki nawet tydzien przed zawodami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Nie wiem czemu do mnie pijesz Przemciu, oczywiście musiałeś mnie podłączyć do wypowiedzi razem z Łukaszem, bo tu mamy podobne zdanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
To że kot zaleca jedynki tydzień przed to nie znaczy że są to jedynki na 95% maksa.No ale co ja tam wiem już mi ostatnio jeden tu napisał,że jak się chce zbudować szybko siłę to się nie dokłada 2,5kg na tydzień gdzie potem za tydzień oznajmił przetrenowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium