SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2864731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
Dziś plecy ciężko

Fajny trening, starałem się max skupić na rozciągnięciu i czuciu.
Na początku dałem trochę aktywacji
Potem na start Wiosło pół sztanga z martwego punktu weszło super i już o tym całe plecy czułem przez co kolejne Wiosło 130kg i szło dosyć ciężko ale ten shmit też rozj**any i telepie na każdą stronę xD więc chyba zmienię na sztnage
Potem ciężkie Ściganie nachwytem, kolejno Wiosło hammer które czuję super (filmik)
No i na koniec już lekkie dobcie
Jeszcze coś napewno tu ulegnie zmian bo za mało ściągania


1. Wiosło pół sztanga z martwego pkt 90kg
2.Wiosło nachwyt shmit 130kg
3.Ściganie nachwyt cały sztos bez jeden sztabki
4.Wiosło hammer jednorącz 85kg na stronę
5.Wiosło maszyna
6.Przyciągnie uchwyt dolny neutral

Cardio na czczo









W końcu kvrwa muszą u rosnąć, potrektuje je na tej masie myślę bardziej uczuciowo xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21594 Napisanych postów 30815 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870804
A mi się właśnie już na ig rzuciło w oczy, że na hammerze nie rozciągasz na maxa tych łopatek Potem na wyciągu już lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
Czy ja wiem... Możliwe że na Hamerze jest oparcie a na wyciągu już nie dlatego ten ruch tam jest głębszy, ale na kolejnym treningu zwrócę jeszcze na to większą uwagę i zobaczę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2602 Napisanych postów 2957 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39566
Mariusz, i jak oceniasz spodenki trecowskie?
1

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
Nie sa to te które mam ulubione xD i pewno takich już nie dorwie ale ogólnie te co dziś miałem 3xl to spoko, mam nadzieję że te 2xl też będą ok ;) ale ogólnie pozytywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21594 Napisanych postów 30815 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
Te czarne z umbro, one z 5 lat mają i dalej żyją xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
Barki i bicepsy

1.face pull
2.wyc shmit
3.unoszenie na bok hantli
4.wyc maszyna przodem do oparcia
5.podciganie sztangi wzdłuż tułowia do bordy
6.odwrotne rozpiętki
7. Unoszenie jednorącz rączka w bramie
8.uginanie sznur w bramie
9.maszyna modlitewnik jednorącz

35min Cardio na czczo

Trening całkiem dobry, suwnica średnio bo jest rozj**ana i telepie na boki więc chyba ja zmienię

Wczoraj pierwszy dzień wysokich wegli był bo plecy, ale nawet nie poczułem że tych wegli było coś więcej, póki co apetyt przej**any....
Waga dziś 109.3kg pokazała, nie ma nagłego skoku lecz powoli sobie rośnie i myślę że pewno szybko wróci do tych 112 kg

Micha standard bez kombinacji bo wczszytsko smakuje











I cycuchy powoli się goją xD nie jest jeszcze to co bym chciał ale są mocne zrobienia i to się musi pochłaniać a gadałem z fizio i będziemy z tym działać
Na zdj tak może nie widać że jeszcze opuchnięte i z. Lewego nadal się saczy mimo że to prawy był gorszy to jak wyszedł ostatnio ten glut to z dnia na dzień ładny strup się zrobił i już odpadał
W lewym przypuszczam że też jest jeszcze ten glut dlatego się saczy ale nacięcie po czyszczeniu jest już za małe i nie da się tego wycisnąć :d











Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-12-03 13:52:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Widzę że nie tylko ja czuję niedosyt jak zrobię barki tylko w 3-4cw xD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
ja zawsze dużo robiłem na barki ;P
zresztą ogólnie zawsze mam objętościowe treningi
a teraz barki mam raz na 8 dni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium