SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2863952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Wspaniałe wieści!
Gratulacje, Marian
Zayebiście się cieszę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208485
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Gratulowalem na insta gratuluje i tutaj. Nie bede ukrywal ze mega sie cieszylem, krzyczalem do zony "Mariusz wygral swoja i open, jak zaj**iscie" Problem w tym ze zona nie wie kto to Mariusz ale mowi ze super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje!! Jak zwykle zmiazdzyles !!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29633 Napisanych postów 62997 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902818
Piękna robota!

Ogromne gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Gratulacje :) Forma na scenie miazga.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
Dziękuję Panowie;) za trzymanie kciuków itp.ja w końcu w wawie i wracam do domu wiec ponad 4h w drodze przede mna.

Ogólnie weekedn do Mega udanych. Udało sie zdobyć wszytsko;) z czego sie bardzo cieszę. I mam nadzieję ze ci którzy twierdzili ze w Rimini ro byl przypadek(a byli tacy) teraz juz tak nie powiedzą....a zresztą...j**ac to bo tak zawsze robię sowoje;)

Nie obyło sie tez bez dziwnych sytuacji takich jak ze na lotnisku w Bukareszcie nie chcieli mnie wpuścić bo niby nie ja...ehh przes brodę.
Potem taksówkarz nie umial nad dowieść na miejsce zaowodow i bladzil.
Ale weryfikacja juz na spokojnie. Ladownaie zacząłem późno bo coś po 18 dopiero. A za caly dzien zjadlem tylko jajka rano i potem do weryfikacji pake wafli i 250-300g kuraka.

Ale jak dojechaliśmy na weryfikację to sam w sumie sie dziwiłem ze po calym dniu i byla taka suchość...;) zylek na nogach chyba nigdy takich nie bylo. A potem z posiłku na posiłek lepiej nabijalo i to czulem jak nigdy.
Posilki średnio jadłem co 1.5h. I forma przed snem jakbym mial oceniać to bylo większe nabcie jak rano a suchość podobna no ale wieczorem brzuch torche większy wiec tak by sie nie dało wystartować ;) ale do czego zamierzam ze podobnie jak przed Ostrawa krótkie ale duze ładowanie chyba sie u mnie sprawdza bardziej jak dłuższy czas a mniejsze posilki.

Same zawody spoko. Pomijając fakt ze opóźnienie o 2.5h bo Dorian mial jakieś seminarium jak juz skończył to mieliśmy wychodzić a klasyk jako pierwszy wiec od razy caly zabieg przed wyjściem co zawsze a jak sie okazało to dopeiro wyszliśmy poand 1h później....
Więc pompowanie i podtrzymywanie bylo długo xD
Forma raczej rzucala sie w oczy bo sporo osob zerkalo konetm oka xD a na weryfikacji podszedł ziomek co zdj robil i poprosił zebyn minutę popozowal a on nagra. Ale nie wiem co to za fotograf byl i nie wiem gdzie tego szukać;((

Startu nie mogłem sie doczekać ;) juz chciałem isc na te scenę;d pierwsze wyjście moze ciut mniej pewne pozowanie ale potem sie juz super czulem;)
Jak okazlao sie ze wygrałem swoja kat. To w sumie nie da sie opisać co czułem. A potem OPEN z Turkiem który chyba byl pewny wygrany. Fakt wyglądał dobrze no ale...;d
No i werdykt open słszysz ze sceny Polonia Żaba...no k***a Mega;)

Wiec co zap*****lamy dalej.

Wcozraj hmm można powiedzieć ze zjedzone cos ale czysto.
Po zaowdach 4 male lody na patyku
150g ryzu 250g piersi 6 pomidorow mialem smaka na nie;)
4 wafle 30g masła
4 tosty z chuda szynka
Jeden ten posielk sfd. Całkiem dobre
2x banan 1x jablko 1x brzoskwinia
Z 400ml jogurtu 30g wpc
Okolo 100g płatków


Dzis na czczo 20min cardio i mocne nogi. A sam w szoku ze tak poszlo;)


P.s Panowie bo piszecie ze na zdj byla przepaść, sa gdzies foty jakieś?




Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-09-09 18:42:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134893
gratulacje Marian! trzymam kciuki :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium