SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Tak jak Bzyku pisze :D

Chociaz te twoje marmurowe kostki na brzuchu zawsze beda takie widoczne chyba

Podziwiam ze ci sie chce tak gotowac ja mam podobna ilosc kalorii a i tak caly czas kura ryz gotowana w jednym garnku i lniany %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
WojtekA4 ale to jeszcze nie koniec masy więc bf% bankowo jeszcze podejdzie w górę...Teraz jeszcze ze 4 tyg masy potem 2 tyg ucięcia wegli co bedzie miało za zadanie poprawic wrażliwośc insulinową no i potem juz masa do końca rorku ile zostanie te 4-5tyg.

wojtekztr haha no koszulka dobra xd Patrzyły na nią ale nie podeszła żadna

Bzyku dzięki

cv no plus tego brzucha właśnie jest taki że nawet jak bf% nie jest niski to przebija A teraz tez go nie oszczędzam i cisne dwa razy w tyg raz siłowo raz bardziej wytrzymałościowo.

A co do żarcia to wlasnie ja sie ciesze, że jest go teraz trochę więcej i mogę kombnowac i jeśc smacznie. Każdy posiłek jem mega smakiem i nie moge się doczekać kolejnego. A jakby nie było w te dni HC troche juz tego jest a mógłym więcej


~~~~~~~~~~~

Kurde gardło mnie troche boli, myslałem że mnie to ominie ale każdy narzeka ze jakiś przeziebiony itp czy to na siłowni czy w domu każdy z katarem goni;/
Dodatkowo czuje cos ten dół pleców przy niektórych ruchach i k***a mać ciągi chyba dziś nie da rady zrobić;/ będe musial cos pokombinować, albo zorbie na koniec małym cieżarem, hvjowo ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Własnie najgorsze jest to, że jutro pradopodobnie nie będe miał kiedy machnąc treningu, więc automatycznie przeszło by na czwartek...

porobilem własnie martwy w domu na sucho i przy takim ruchu nic nie czuje:D bo to nawet nie ból tylko jakis dyskomfort, takie samo miałem jak Przemo byłem u ciebie z Wojtkiem wtedy, ale teraz jest 10x mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Trening zrobiony, poszło zaj**iscie. Przy MC miałem nie dodawać ale i tak dodałem 5kg a poszło leciutko:) wiosło jednoracz ogarnięte w teoche inny sposób dla mnie lepszy.


Minus taki ze tylko to gardło trzyma ale hvj z tym:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Plecy przeszły całkiem na obecną chwilę. Mam wrażenie że jakby ten trening zadziałał "rehabilitacyjnie " :)

Na treningu gardło nie bolało ani nic. zrobiłem normalny trening jak zawsze i to było dobre wyjście że jednak trening zrobiłem bo potem wieczorem już czułem gardło i ogólne rozpalenie...więc pewno jutro ten trening by wszedł jeszcze gorzej o ile w ogóle bym dał radę zrobić. Ale tez nie wiem czy będę miał na to czas no ale jak mnie choroba rozlozy to wtedy nic bym nie dał rady zrobić ani treningu ani tego drugiego co wyskoczyło, a tak to przynajmniej mega trening zrobiony:)

Zaraz do domu witaminy leki herbata i może przejdzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
TYDZIEŃ 4 pull 1

PULL 1

1. MC R8
2. Sciąganie drązka szeroki neutral 5x 15-10
3. Wiosło jednoracz podest5x10
4a. Unoszenie hantli bokiem 5x10
4b. Face pull 5x12
5. uginaniae hantlami z supinacją 4x12


W sumie co do samopoczucia itp było napisane wcześniej, teraz wlasnie wypijam jeszcze witaminy, gripex itp i kłade sie spać, myslę że jutro bedzie lepiej, cieszy mnie jedynie to ze trening poszedł b.dobrze bo bałem się że to bedzie za decyzja ale jednak okazała sie świetną decyzją

MC z zapasem, zaczynalem z mocno zanizonego cięzaru i celem było dodawanie co tydzien 10kg, dzis miało isc niby 160kg potem stwierdziłem ze jednak nie bede dodawał nic ale po serii na 150kg dodałem jeszcze 5kg i tez leciutko poszło, wiec za tydzien mysle 165-170kg zaatakujemy.

sciaganie spoko

wiosło ogarnałem w inny sposob zobaczycie na filmie, welug mnie duzo lesza wersja dla mnie

barki bic ok











MICHA:

MC

1.5 jajek,50g piersi, 10g kokosowy, 15g lniany
2.100g ryżu, 200g piersi, 10g kokosowego
TRENING podczas 40g bcaa
3.75g płatkow kukurydzianych, 100g banana, 50g puddingu AN
4.100g ryzu, 200g piersi, 10g omega
5.j/w
6. miał być omlet ale nie ma ochoty na robienie wiec poszły płatki jaglane 100g, 50g wpc, 20g wiorki kokosowe, 100g jabłko




SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 40g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
A w ogole po co kombinowac tak z tym wioslem? Nie lepiej wrzuc Meadows Row (na YT sprawdz) albo normalna wersje hantlem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
taka wersja też spoko w sumie

kombinowanie jak kombinowanie ale pporstu w planie było wiosło jednorącz półsztangą i żeby jego sobie jakos uprościć, to było szukanie lepszego wyjścia a wczoraj zrobiłem takaą wersje jak na filmiku co nagrałem i wesżło bardzo ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium