SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 820097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan

Myślę, że na następnym treningu trochę mniej będziesz cisnąć!


Nie sądzę, musi kiedyś przełamanie nastąpić, a z każdym treningiem musi być lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Wczoraj drugi trening rozgrzewkowy. Tym razem było już w konwencji tego co będzie się działo w następnych tygodniach.
A plan jest na 11 tygodni redukcji:
poniedziałek - klata, biceps
środa - barki, triceps
piątek - plecy
sobota - nogi biceps triceps
brzuch będzie dokładany na pewno w piątek i zobaczymy jak czasu starczy to może w poniedziałek.

Wczoraj poszły nogi i łapy w SS.
- prostowanie siedząc 5s
- uginanie siedząc 5s
- przysiady smith - mały ciężar, rehabilitacyjnie 4s
- warkocz + uginanie na wyciągu 4s
- francuz łamaną leżąc + uginanie hantlami stojąc 4s
- kółko 1s

Dobry trening był. Niby bez ciężaru, ale pełne czucie, spięcia i powolny negatywa, a dzisiaj dokładnie czuję co wczoraj było ćwiczone.

Od jutra już normalne treningi, ale dalej ciężary rozgrzewkowe żeby mnie nie zabiło od razu. Najwyżej Wason sobie łacha trochę podrze .
Cardio jakieś będzie, bo stestowałem wczoraj orbitreka i nie czułem żadnego dyskomfortu przy nacisku.

Dietka ustawiona plus minus na BTW 210/65/260 (dla ułatwienia licząc tylko bezpośrednie źródła i białko tylko zwierzęce), w DNT będzie trochę mniej białka bo wypadnie szejk potreningowy. Wychodzi 2800-2900 w DT. Z supli będzie kreatyna, omega 3, lecytyna, witaminy.
Lecimy z wycinką.


pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Dawaj foty na start byczku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nawet nie mam fot bo wystarczy mi nędza w lustrze , jak trochę się odbiję od dna to coś cyknę
myślę że jakieś 4 tygodnie i powinno się coś poprawić na tyle żeby dawać foty publicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
to to redu to redu estetyczne, zdrowotne czy jakiś inny cel? aż tak podało Ciebie?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131207
kabo9
nawet nie mam fot bo wystarczy mi nędza w lustrze , jak trochę się odbiję od dna to coś cyknę
myślę że jakieś 4 tygodnie i powinno się coś poprawić na tyle żeby dawać foty publicznie

Oj tam.
Pokaż się teraz a za 4 tygodnie powiemy Ci czy nie straciłeś czasu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Przepraszam, że jestem mało responsywny, ale ostatnio nie mam czasu na cokolwiek. A odpowiadając na pytania to sprawa wygląda tak, że nie podlało mnie jakoś bardzo bo ważę przecież sporo mniej niż jak kończyłem masę. Ale zmieniły się proporcje i jakość.
Na masie byłem duży proporcjonalnie, a teraz pospadały mi chyba wszystkie obwody ale najmniej z brzucha . Brak treningu zrobił swoje i nie ma jakości. Muszę kilka tygodni przepracować żeby trochę mięśnie odżyły, odżywiły się i wypełniły.
A redu jest po to bo praktycznie z masy poszedłem do szpitala, nie robiłem w tym roku redukcji i jest potrzebna.

Teraz wygląda to tak, że na nogach mam separację, rączki i barki zrobiły się chude, w miarę klata się trzyma ale do kraty daleko.
Zdjęć nie będzie.

Wybieram się w niedzielę na FIWE to możne jakieś zdjęcie w koszulce wrzucę jak kogoś spotkam .



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2016-10-07 17:09:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
W tym tygodniu poszły już:
poniedziałek - klata i biceps,
- WL 5s
- hammer góra 3s
- rozpiętki plus wyciskanie hantli złączonych 3s

- linka z dołu 3s
- modlitewnik maszyna 3s

środa - barki, triceps i brzuch
- wyciskanie hammer 5s
- wznosy bokiem 4s
- face pull 3s

- ściąganie na linkach 3s
- francuskie sztanielkami leżąc 3s
- maszyna dipsy 4s

- skłony 2s
- wznosy kolan w podporze 2s

Wszystko delikatnie, na małych ciężarach żeby wejść odpowiednio na obroty. Dzisiaj plecy i może brzuch. Jutro nogi plus jakieś pompowanko.
Teraz z każdym tygodniem objętość i obciążenia będą raczej rosły i będę dodawał cardio bo teraz jest 0 .
Lecimy z tematem.

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nogi tzn co/jak ? To tak szybko z tym biodrem można trachać jak zwykle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Na siady to raczej nie licz
Jakieś uginanka, prostowanka, naprężanka i do dom

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium