SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 815491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Większość z nas ma wypukliny i przepukliny, ważne by nie pogłębiać.
Ja mam nawet do operacji, a normalnie cisne ciężar. fakt, dużo pracuje z fizjo, dużo ćwiczeń od dr. McGilla
i jest w miare
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
No to troche Ci porozrabiało w tym kregosłupie , a mówią ze sport to zdrowie . No ale na dupie to niema co siedzieć szajba ma racje , trzeba troche zmodyfikować treningi i jechac dalej , no i znaleźc czas na ćwiczenia fizjo które ja niestety tez zaniedbuję jak poczuję się troche lepiej a potem cierpię . Jednak mi najbardziej jest brak ciężkiego MC i ciężkich siadów, bo z nie mostkowaniem w WL idzie żyć .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja to już mam na pewno od dawna tylko ze teraz jest w końcu zdiagnozowane, no i tym razem dojście do pełnej sprawności zajęło mi ciut dłużej niż zwykle
ale winę zrzucam na zaniedbania w rozciąganiu i braki w mobilności czyli na siebie w zasadzie

Popuri - piszesz o big three w sensie ćwiczeń dr. McGilla? Czy ma coś jeszcze ciekawego? Bo w zasadzie teraz robię sporo więcej na core .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Od Big 3 się zaczyna wiadomo :) w książce masz trochę więcej, ale to już indywidualnie trzeba ustalić

Dobrze, że robisz, to wg mnie klucz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Legs 10.09.2020



- uginanie leżąc
- wyprosty siedząc jednonóż
- uginanie stojąc jednonóż
- sissy SQ
- ośle wspięcia
- suwnica

Trening jak widać głównie na maszynach, ale po takiej przerwie wystarczy. Zresztą nie będę kusił losu póki co . Po wtorkowych plecach nie mogę rąk do góry podnieść ani leżeć na twardym . Dzisiaj dobiję barki i łapy, a od przyszłego tygodnia już ogień .

Przyszła też dostawa z najlepszego sklepu czyli SFD Łódź więc można zaczynać grubsze treningi


pozdro.



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2020-09-11 15:47:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nawet na maszynach można nogi zbudować, niekoniecznie są ciężkie siady i martwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
popuri
Nawet na maszynach można nogi zbudować, niekoniecznie są ciężkie siady i martwe


tego na razie będę się trzymał, chociaż taki np hip belt squat to chyba powinien być ok dla kręgosłupa - może jego wdrożę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Barki i Łapy 11.09.2020


1. wznosy bokiem
2. wyciskanie siedząc smith
3a. odwrotne rozpiętkil leżąc na ławce przodem
3b. wznosy w przód
4. dipsy
5a. prostowanie nachwyt linka
5b. uginanie linka
6a. prostowanie jednorącz neutral
6b. uginanie o kolano

Łapy spompowane to od razu jakoś samopoczucie się poprawiło , do pełni szczęścia jeszcze domsów w klacie brakuje .
Ale ewidentnie wracam na dobre tory .
także w szatni musiała być przypinka

u Wasona jakość to wiadomo, że o niebo lepsza, ale po miesiącu przerwy u mnie też jakoś tragedii nie ma


pozdro.


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2020-09-13 11:01:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12175 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627458
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345939
Marcin a jaka tragedia miała być
po roku nie ćwiczenia to tak ,miesiąc to odpoczynek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium