SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 907953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid
też tak czasami mam, nie wiedzieć czemu prawy bark czasami pobolewa - może to od spania na tej ręce bo jestem w miarę ostrożny na treningu i nie robię dziwnych ruchów


tatuncio
ja też nie robię dziwnych ruchów ;)


a ja myślę że na każdego jakieś kwity się znajdą ,
jakby było wszystko idealnie to by nas barki nie bolały
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2296 Napisanych postów 6267 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 312021
"a ja myślę że na każdego jakieś kwity się znajdą ,
jakby było wszystko idealnie to by nas barki nie bolały "...spoko, już niedługo Fan nas nauczy, jak wyciskać płasko...dziwnym trafem trójboiści/wyciskacze rzadziej na bóle barków narzekają...ale ch.j z techniką podobno :P :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
coś w tym jest,
Wasonia nigdy nie pamiętam żeby coś w barkach strzykało, a klamoty idą kilkadziesiąt czasami kg większe
ale coś za coś, pospinany jest jeszzce bardziej i z tyłu rąk nie złapie, coś mniej więcej w ten deseń



...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
W mojej mieścinie podobno jest koks, którego - wedle ludowej legendy - matka musi ubierać w swetry, bo chłopak ma tak zaj**istą mobilność w swych olbrzymich barkach

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542


Czwartek 11-02-2016


Trening: Nogi, brzuch

1. wyprosty rozgrzewka
3s 25

2. Półprzysiad
12x60/ 10x100 / 6x120 / 6x120 / 6x120

3. Hack hammer
16x160 / 15x190 / 12x210

4. wyprosty jednonóż
3s 15-12

5. MCNPN - hammer
12x120 / 10x120 / 10x120

6. uginanie leżąc
4s 12-20


7. Łydka siedząc
3s 20-15

8. spięcia leżąc na ławce skośnej ujemnej z obciążeniem
3s 20-15x20kg

9. skłony boczne
2s 20

Cardio po siłowym: orbitrek 20 min
...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
Czytam i widzę, że nie tylko ja jestem mistrzem drugiego powtórzenia
Przed kontuzją pleców było na kiju 180kg. Pierwsze poszło tak jakbym to pierwszy raz wyciskał a jak się okazało po wyciśnięciu, że lekkie to jeszcze 3 powt dołożyłem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
rkarpinski
Czytam i widzę, że nie tylko ja jestem mistrzem drugiego powtórzenia


Ale przeczytałeś też podpowiedzi i już wiesz ze wystarczy nie srać w gacie przed podejściem i sprawa załatwiona .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
rkarpinski
Czytam i widzę, że nie tylko ja jestem mistrzem drugiego powtórzenia


Ale przeczytałeś też podpowiedzi i już wiesz ze wystarczy nie srać w gacie przed podejściem i sprawa załatwiona .


Przy potężnych 115kg na pewno, jak jest ze 180ką, tego jeszcze nie wiemy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
fanslaska

Przy potężnych 115kg na pewno, jak jest ze 180ką, tego jeszcze nie wiemy


117,5 było ostatnio także licz się ze słowami ziąąą
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9


117,5 było ostatnio także licz się ze słowami ziąąą

A to pardon
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

electro
Polecane artykuły