SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kabo - get big but not like a pig (spis treści str 1)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 818324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12141 Napisanych postów 30549 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131076
fanslaska
Powtórzę się, ale Twoje bary naprawdę mnie imponują. Można na czysto kule kręgielne od zera zbudować.

Ps. Myślę, że jesteś już na etapie moich ulubionych komplementòw - czyli sugerowania wspomagania. Lubię to
Przyłożył się chłopak!
Suple działają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Zobaczycie dopiero co się będzie od poniedziałku działo .

A tak z innej beczki. Boli mnie przy robieniu bicepsa w miejscu które zaznaczyłem. Przy dopięciu i fazie negatywnej.
Ktoś ma jakiś pomysł co to?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robiłeś ostatnio biceps nachwytem sztangą prostą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Nie. Ogólnie rzadko kiedy robię sztangą prostą. Głównie dwa rodzaje łamanych i maszyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi to wygląda jakbyś za bardzo przekręcił nadgarstek kciukiem na zewnątrz w jakimś nie naturalnym ruchu i mięśnie lub ścięgno się naderwały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no fakt, tak to wygląda, ale nie kojarzę zupełnie jak to się mogło stać
natomiast boli mnie w obydwu przedramionach więc to też może być jakieś przeciążeniowe, tylko muszę zlokalizować ćwiczenie gdzie mi się to dzieje, jeżeli to ćwiczenia na bicek to chyba nie będzie mi dane mieć wielkiej łapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprawdź te gdzie siła nadgarstka jest potrzebna. Może to ten MC ze 140kg. Nie byłeś przygotowany i przedramiona nie zareagowały odpowiednio do ciężaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12141 Napisanych postów 30549 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131076
kabo9
no fakt, tak to wygląda, ale nie kojarzę zupełnie jak to się mogło stać
natomiast boli mnie w obydwu przedramionach więc to też może być jakieś przeciążeniowe, tylko muszę zlokalizować ćwiczenie gdzie mi się to dzieje, jeżeli to ćwiczenia na bicek to chyba nie będzie mi dane mieć wielkiej łapy
Na wielką łapę trzeba ciężko pracować i jeść suplementy z dobrej firmy

Te zaznaczenie jest mało widoczne na moim monitorze
Może ciągną skrócone mięśnie przylepione do powięzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wyciskałem 32mm sztangą miałem prawie identycznie. Prawie bo Twòj znacznik musiałby przesunąć ciupkę na dòł-zaczynał się bliżej łokcia. A co ciekawe na początku nie rypał przy ławce a np podzas wyprostòw na wyciągu. Potem już cały czas wròciłem do zwykłej sztangi i po 2 tyg przeszło.
Taka sytuacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
W weekend odpoczynek to może się trochę zregeneruje. Okaże się jutro przy ćwiczeniu na bicek.

W zeszłym tygodniu był jabłecznik to przyszedł czas na sernik. Oczywiście tez fit .



pozdro.




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki

Następny temat

[BLOG]luki77-16 tyg.TRANSFORMACJA

WHEY premium